Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kell aggódni, lesz időd, akiket szoktam látni az árnyékben nyomkodják a Tescos odanyúlós telefont egész nap, csak reggel, meg este kell kicsit kapálni amikor a főnök is látja
Gazdagnak születni kell vagy házasodni. Szerintem mi az elsőt buktuk
A hőmérséklet jó lesz, de úgy fest lesznek zivatarok meg egy kis szél, szóval pár fokot hűlni fog a víz. A Balcsi huncut ilyen szempontból, mert minimum 3 napos pusztulatos hőség és felhő mentes tűző nap kell a melegedéséhez, de képes egy éjszaka alatt lehűlni, ha szél van.
Én is azt várom már.
Én délutánonként lesétálok a partra és belevetem magam a 28 fokos tóba. Szinte már meleg a víz, de jót el lehet benne hűsölni még.
Klíma nélkül már veszélyes ez a meleg.
Én tetettem a 4 szobába és a konyhába is. De megérte, nem bírom a hőséget. Nekünk szombattól indul egy kis kikapcs szerdáig Balatonlellén.
Neked kevés munkát és jó pihenést!
A mázlista, alig várom, hogy kitartott legyek.
Egészség legyen meg az asszonynak munkája
Hogyne! Főnökasszony már bubog... Hètfőtől meg nyaralás... Klímás is letudva 220 lesz a vège ès nem lesz falon belül cső csak a beltèri egysèg.
Hááát ha ráesik a hűtő nyitott ajtóval....
Csúszik mellé valami hideg is?
Tart. Beltèri ajtókat meg tokokat festek.
Asszem a közmunka nettója jelenleg olyan havi 53 körül van így ha kissé összehúzod magad akkor talán sikerül havi 1-2 giga netet kifizetni ami elég arra, hogy naponta fél-egy órát nézhessed a fórumot bár hozzászólásokhoz nem lesz elég, de ettől nagyvonalúan eltekintünk.
Én is ebben bízok Viszont akkor nem lesz időm sm-et olvasni
Mostanában nagyon szokott sütni a nap.
Gyorsan leégsz és kitikkadsz a napon.
No, ez legalább remélhetőleg nem haladja meg a kompetenciádat.
Passz, a főnök még marasztal, mondtam neki licitáljon egy kicsit hátha... Új motort kell vennem, hogy belépjek az elit körbe
Én oda nem megyek Mondom megyek körforgalmat kapálni
Ez elég gyenge tőled így reggelre.
Ósztria lesz az irány? ....bár manapság itthon sem nehéz melót lelni.....
Ajjaj,most milessz?
Rosszul érzed
Modnjuk most tényleg nem tudom, tegnap felmondtam, így belépek a munkanélküli alkesz közmunkások körébe
Békés napot mindenkinek.

http://youtu.be/Z3hnzzUvXx8
Érzem az iróniát.
"bármikor megvehetném,csak nem akarom,mit tudhatod te vén troll" félét.