Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amugy most is van szikrazo terdkoptatos galeria.
Csak erzes,en nem tudok motorozni,es nem vagyok turamotoros se.
Miért rajtam kívül van itt sportmotoros Talán motorskiller, de mostanság úgy látom felcsapott túramotorosnak
Csak te.
Miért érzem azt, hogy ezen a fórumon minden túramotoros lazán aláz minden csírát , de mégis a sportmotorosok a legnagyképűbbek
Reggelt
Mi a pénteki program?
Én már tudóm
A várakozás izgalma a lényeg, míg az úton vagyok mindenfélét elképzelek, hogí milyen jó dolgok várhatnak rám és a küzdés öröme az utazás míg mikor megérkezek akkor felébredek megvilágosodva és a tudatomba robban a tapasztalás, hogy semmivel sem jobb ez mint ahonnan elindultam. Ezért megint útra kelek és izgalommal várom hová érkezek.
Nekem kombis S osztályom van, ha megyek a piacra a legjobb!
Pedig nekem a legnagyobb kiadás a kaja
A szállás nem egy palota lesz, Ötvös Csöpi korabeli
A klímát akciósan szereztem, és egy klímás tűzoltó kollégával csináltattam.
De igy is kb 700e Mátyás-ba fájt.
De ennyit cigiznék és innék el egy év alatt
De nagyon köszönöm a felajánlást.
A fagyi?
Biztosan,de keteve is finom volt.
változhat
Kaposvaron finom a fagyi.
Ez az en vilagom.
Nem az én világom ez sem Zoli. Elfogadom mint oly sok mást is........ sok tornászt elhagyok az utakon az én laza tempómban.... megmosolygom aztán tovarobogok
Akó az nem fischer:)
Mi mult héten voltunk lellén, nem rossz hely.
A strand drága, egyél igyál előtte:)
Annyi klimát akciósan beraktam volna:))
Hát még ha a vállad, akkor nedves aztán igazán
Eluszik a matek? egy kuporgós kétszázvalahány kilós motorral nem épp tipegős tempóban, megkérdőjelezhetően olyan testhelyzetben, amivel elég nehéz bármit is megtámasztani? Én azért megnézném mit csinál egy 80-as tempónál bedöntve.
Sportmotorral meg pozerkedés?
Ha elúszik a matek egy dobbantással lehetséges korigálni.... ez a műfaj földön célszerű..... de ott varráson ülve, a tanksapek szellőzőt a hernyóval cirógatva pozició a kaland.
Ennek egy és csak is egy célja lehet. Minél jobban lent a lábad annál nedvesebb a p*na!
Hali! Itt sok tájékozott ember van, légyszíves áruljátok már el mi az a trend újabban, hogy mondjuk szerpentinezésnél a sportmotorokkal meg endurókkal nyomulók közül sokan leteszik a kanyarbelső lábukat?? Szerintem egy esetleges megxcsúszásnál nem sokat érne vagy mi a célja ennek?? Köszi!
sőt rajzon egy látszik. valójában most 2 porvédő van mind két oldalt. Akkor most mi van?