Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oda igen.
Jól működik, a szivattyú a padláson van kb 40 cm-re a beltéritől. Kikapcsolás után egyszer hallom, hogy bekapcsol. Utána síri csend
Akkor csendes ha nem a klima alá kerül tehát mondjuk a padlásra. Ha meg hosszu a szivocsö hossza akkor mindig visszafolyik annyi viz hogy inditgassa a szuvattyut. Ugyhogy vannak buktatoi. Egyébként nekem az egyik helyen pont most szart be egy orange. Legjobb a szabad elfolyás bárki bármit mond. Ha nem orange akkor az aspen mini ami még olyan elben müködik. A kültéri remélem a szabadban lesz és nem a padlástérben. Különben högutát kap és nem hüt lofaszt se
Én nem tudtam kivezetni a csövet mert belső falakon van a beltéri nem a szabadba néz. De a mesterek megmondják majd, hogy a beltéri hova lehet feltenni. Ha oda kerül a beltéri ahol átfúrják a falat és kovezetik a szabadba a vizet, akkor nem kell szivattyú.
Ez eszmeralda panel tető. De ami kell jól hozza a szakembert azt tudja ő.
Nem olcsó panzió.
Pocses! Nekem is a tetőtérben vannak a kültéri, ahhoz viszont kell cseppszivattyú.
Nekem Orange Mini-t ajánlottak. Annak kb 20e darabja. De frankón, csendesen teszi a dolgát.
Na akkor nekünk Fisher lesz és a tetőre kerül a kültéri így nem lesz csövezés a lakásban, amúgy sem vagyunk csövesek.
Nekem a neve után egy román útszéli panzió jut eszembe.
Köszönöm.
Remélem ha valami gebasz lesz vele, hamar előjön.
Fórumokon is ezt olvasgattam kb.
De egy szaki szavára adok
A kinai klimaipar mercedese, nem rossz gépek. Elég bevált széria,bár én nem igazán preferálom a márkát, amennyiért árulják lehet jobbat is kapni. Szerintem nem lesz vele bajod.
Szerintem az emberi jellem nem változik: "Maradsz aki voltál, leszel aki vagy!"
Ismerősöm 15 évig kurvázott, bulizott, ivott, majd egy hirtelen Pál-fordulással jobb életre tért és prédikálta a sületlenségeit...kiröhögtem, ez nem így működik.
Másik ismerős olyan 20 éves kora körül összehozott egy abortuszt egy csajnak, aztán a gerincességről kezdett az is prédikálni...nemrég házasodott, ha találkozok vele, majd rákérdezek erre is, hogy ugye nem akarsz megint gyereket csinálni.

Ez az emberi elme becsapása, hogy "én holnaptól új ember leszek"...ugyan az a szarházi marad, csak okoskodik is mellé.
A múlt halott a jövő nem létezik mi maradt ? A MOST a most van (persze ez is részigazság de nem mennék tovább) illetve de a kertbe,dolgozni
Attól, mert az ember reggel ismét felkel, még nem lett új ember. DE IGEN remekül eltaláltad a lényeget
Őaz na.
jaja, asszem
GPilot néven?
Szerintem még a p1race-en is szokott kajálni, de lehet az más csóka. Na az aztán az alja
Ennyivel nem úszod meg, mindjárt itt lesz.
Talán elmászott kajálni máshova.
Jól mondja sándor,ne etesd és eltünik.
Amúgy ez a most megélés miért olyan fontos? A múlt mocskát soha nem lehet lemosni, nem lehet annyival elintézni, hogy az már csak a múlt. Attól, mert az ember reggel ismét felkel, még nem lett új ember.
Köszönöm.Pont ETolle nem részesit egy vallást sem előnyben de ha olyan élethelyzetbe kerül megemlit tanitásokat bölcsességeket.
Megértelek,elfogadom Az elme folyton rángat vagy a múltba vagy a jövőbe és egy valamit nem enged mégpedig azt hogy megéljük a MOST ez van valóságát.Számomra is figyelmet éberséget kiván a mindennapokban a MOST-ban lét igaza.Tudom hogy megnézed majd egyszer a videót mert valamiért adtam valamiért kapcsolat lett közöttünk és ez nem véletlen.A vallásokat meg tényleg ne keverjük (éppen erről beszélek a videóban érthetően világosan) de fontosnak érzem igy leirom sokadszor NEM vagyok semmiféle vallás tagja és nem is célom ebbe berángatni senkit......megértem az aggódást (erre is kitérek a felvételben) őrült nagy a kinálat a becsapás a hazug és,érdekekeken alapuló (gyere segitünk meghallgatunk csak állj be közénk) vallások,szekták,...stb tolmácsolásában......Tudatosat boldogat mindenkinek
Szia!
Neked, mint szakembernek, mi a véleményed a Midea Vertu klímákról?
Remélem nem faragok be velük?!
Köszi
Kicsoda? Nem vagy te aberrált kicsit?