Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az csúnya burkolás lenne.
Elsőre azt olvastam: felnyihogtam.....
Bocs, de nem néztem meg csak részleteket....nekem ez hosszú.
Ezen felnevettem!
Pedig akár szophatna is......lovat pl.
Jut eszembe, azt nekem is meg kell még néznem. Egyetlen kérdésre várom tőle nagyon a választ, mégpedig, hogy milyen bizonyítékok vannak az életrezgés és ilyesmi dolgokra, meg úgy alapvetően ennek az egésznek a bizonyítékaira.
Küldtem neked egy videót üzenetben (privát) hogy a felesleges köröket kihagyjuk
Nekem nagy erdőm van! Soha nem lopnak!
Nekünk az erdőinket vágták tarra, kellett a tűzifa, pedig java része építőfa minőségű volt, öles kerületűek. Mindegy, ellenkezni nem lehetett.
Kapar mint allat
Asszem ket nap utan elloptak.
Hogy igyekszik...
Sokaknak mennyi mindenhez nincs kedve pl. motorvásárlás. Mondjuk akinek kivan nyalva a segge még szép, hogy lusta.
Denemááááár bakker, csóri állat ott halt éhen-szomjan? Azért éjszaka csak meg kellett volna kísérelni behozni a telekre...szegénykém.
Nem fogok, ma nincs kedvem a nyomorultságához.
Vicces, sokan mit képzelnek!
Ne szólj vissza,már a kefét rágja,kiváncsi vagyok meddig birja.
Törölnöm kellett a HírTV-t!
Na jó de az ipse konkrétan már nincs a motoron csak a lábszára.
tény hogy gyári katalógusba való csudimenő képeket csinál.
Vettél valamit? Húha!
Azért ez nem igaz teljesen.
Az orosz módszer ugyan szerette a nagy emberdaráló offenzívákat.
De.
Két elggé szegregált része volt a hadseregnek,különösen a háború végefelé.
A frontvonalon a gárdahadosztályok harcoltak,ezek a kor legmodernebb (tényleg) felszerelésével,a háborúban tökéletesített harcászattal jól kiképezve és kicseszettül motiválva harcoló alakulatok voltak.Ahogy elvonult a front jöttek a sima gyaloghadosztályok mongol meg kirgiz meg a fene tudja milyen rablókkal akiknél volt egy pps 2 tár meg két liter vodka.Ezek pacifikálták a hódított területet utánpótlástól nem lehetett elvágni őket mert nem volt,raboltak erőszakoltak fosztogattak.Na utána jött még egy elitosztag.A tábori csendőrség.Ezek meg akit elkaptak rablás,erőszakolás fosztogatás közben azt kivégezték.
Nagymamáék mesléték hogy volt egy pincében rejtegetett disznójuk,jött a ruszki,elvitte,majd kisvártatva a ház előtt kikötve találtak egy lovat.
Csak szegény pára elpusztult mert nem mertek kimenni érte.
Nagy valószínűséggel mi se nézünk ki annyira jól, de szerintem elsődleges, hogy jól érezzük magunkat a motoron, akkor gyorsabbak is vagyunk. Én inkább a fejemet teszem ki jobban, a seggemet lustább vagyok mozgatni. Annyira meg pláne, hogy a combom legyen az ülésen. Hozzáteszem a motoracer pályasuli írásában is csak annyira ajánlják, hogy a fél seggem az ülésen legyen.
Látom az űzött (nem nézett) sport itt nem trendi.
Vidámabb: megjött a kajakom és az evezőm, délután próba, végre egy kis sport.