Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Reggelt
Tart még a kikapcsolódás?
Nem, úgy 37-et bírt ki.
Szerintem teljesen jól érti!
Ezt most hogy érted?
Nyilván, ha te mondod.
Majd szólj ha 37 éves lesz a CBR-ed, elvégre te annyival jobb vagy nálam, kíváncsi vagyok hogy kellene ezt csinálni, okoska
Most írtam le, hogy csoró vagyok
Fennakadtál vén troll Beakadt a lemez
Nos ilyenkor jön néhány bullshit frázis hogy okos vagyok más szívjon az értékvesztéssel,vagy nem tetszenek az új csokipapír gépek stb.
De a valódi magyarázat az hogy ennyit nem adok érte.
ha nem használod, csak leengeded a bepunnyadt benzint és tankolsz, akkorsz 30 évet talán kihúz szobadísz
Jó reggelt vérszívók!
Mindent kicsereltél és ugyan olyan fos. Lövésed nincs a motorfelújításhoz. Csak mekkmester vagy.
Szerinted miert nem veteranozok, meg veszek uj motort?
Igen talált, csóró vagyok
Mondom HONDA! Nem BMW, szóval nekem nincs okom panaszra.
Újabb 30 évig nem lesz gondom a motorral csak tankolni kell bele és megy
ne panaszkodj....
Nekem Hondám van
Meg majd szólj ha elérte a motorod a 37 évet és még nincs beolvasztva, aztán dumálj.
Én kibaszott tehetséges vagyok, csak kicseréltem minden alkatrészt ami cserére szorult, és ez lett belőle nem ilyen lepukkant szarral szarrágóskodom, mint te, amivel nem tudod elhagyni a megyét
Asszem te nem ismered a kinglong markat
Ha te penzes lennel nem csori tizeves hanem uj cbr en ulnel.
Szoval ez bullshit.
hobby
Azért a kettőt szét kellene választani, csak az már kiderült hogy te zolival se motort venni se fenntartani nem tudtok nektek való az új motor vétele Veteránozás a pénzeseknek való hibbi.
A Honda busznak is jó ....csak viszonylag kevés az ülőhely
Bölcs döntés. Soha ne kezdj veteránozni, mert az az önszopatás leghatékonyabb formája
37éves motor. 30éves koráig használtam mindennapi melóbajárásra, pályázásra, túrázásra, szóval kellően el van használva és persze, hogy nincs hozzá semmi, vagy csak aranyáron.
Majdnem belevágtam én is hogy rendbe rakom, de egy taliga pénzt rá lehet költeni a jelentéktelen biszbaszokra is, a végén meg rengeteg munkával van egy alig jobb fagyizós motorom mint Zolinak (mert ez legalább motor kinézetű)
Inkább vettem egy új Hondát hogy motorozni is tudjak, mert szerelni már megtanultam
Látom semmii extra, csak a GuyBang előadása
Jo IS mint a gödöllői Kinglong buszok.
Gondolom a világon nincs hozzá blokk épeszű árban.... Ha van akkor vagy Japánban vagy az usában hogy csak a posta 6 számjegyű....
Szóval inkább nem csinálok ön szoptatást