Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hátulról meg géppuskával lőtték azokat, akik adott esetben vissza akartak vonulni....
A zsidó foglyokkal csináltattak az alja munkát, nyugodj meg egy kortyot nem ihattak...
3800 literrel a ruszkik több gyalogezredet is leitattak és nekizavarták őket a frontális támadásnak. Bár ez inkább nem is vicces, szégyenletes.
Feltöltéskor a dolgozók kiitták az üzemanyag felét - a rakéta így nem jutott el a célig....
Ezért buktak el......ilyen marhaságra felhasználni azt a sok jó nedűt!
Nekem az utánfutós túrabálnás, a soha nem veszünk vagy hitelre és a téligumis moccanytyúsok viccesek, de nagyon.
Nem azért küldtek el Levi.....hanem csak megszokásból....
... szektához...
Az csak az egyik társaság, de vannak dögivel, volt olyan kollégám is, hatalmas erős ember volt anno az egyike volt a páncél-gép és zongora szállító társaságnak és valami vezetője volt a helyi jehovásoknak, vazz a saját gyerekének nem engedte a vérátömlesztést mikor műtéte volt, nem tudom, hogy oldották meg, de akkoriban sokan hülyézték ez miatt mert amúgy a mérete és a rakódó társaság ellenére nem volt vérszomjas figura......
Kislányok a vidám vasárnapos szektás öt képest
Pont, mint a jehovások, a legirritálóbb szekta. Idétlen, bugyuta, megalázkodott, bigott barmot csinálnak mindenkiből és mint az agyatlan zombik, követik az utasítást, heti 3 délutánt elcsesznek a gyülekezetbe járással, hihetetlen szánalmas banda.
Ééééésssss legális!
Amikor azt mertem mondani hogy gagyi a tracer összeszerelése, el lettem küldve az anyámba kb. Plexi fityeg, térddel össze tudom nyomni a tankidomot, kopogós gyenge műanyag az egesz.
Az utcán kiülősökön én is jókat mulatok legyünk bármilyen szerpentinen........viccesek....
Nem értek sok embert, visszanézi a képeket és nem látja hogy fordítva ül a lovon? Most nem kifejezetten erre az emberre gondolok, van haverom is aki ki akar ülni és az van belőle hogy a feje a motor középvonalában és a segge az ívbelső felé tolva, természetellenesen és hát a fizika... aztán lehet én is ilyen balfaszul ülök a motoron.
Az nem lett volna gond,ugy voltam vele veszek egy 900 tracert.Há tura is es mivel mt letepi a fejed es megeteti a hienakkal mer ugye vadallat.
Nos nekem erzetre mosogepet juttatta eszembe a 09 es regi streetnel semmivel se tobb bugi nem volt benne,a plexi gagyin libegett a tok egyenes derek+mellkas magassagban oldal markolt kormany se jott be es hatra lejtett az ules igy remulten kapaszkodtam nehogy lessek a probauton.
Allitolag a sima 900 az nagyonvad de az nem tura es ronda,modelfrissites ota megrondabb.
igy picit csalodottan visszamasztam a regi kereklampasra.
Tudod vagy 20 éve egy jó haver-kollégámat beszippantotta egy szekta és végignéztem az átváltozását......én mindenhez szkeptikusan állok hozzá és a lényeg, hogy mindenben kételkedem legfőképp magamban vagy azokban még egy kicsit jobban akik kinyilatkoztatásszerűen megfellebbezhetetlenül hirdetnek mindenféle homályos utalásokkal életbölcsességeket..........és mindez épp azért van mert sokat tapasztaltam és egy dolog a biztos.......,hogy semmi sem biztos.....
Vannak benne igazságok, bár nekem a magasság tökmindegy A "vagy drágát" kihagytad
Mind ezt úgy nevezzük."elmetevékenység"
dehogy veszek,nem szeretem a turamotorokat,vagy akkora hodaly mind hogy ndm fer be a garazsba vagy olyan magasak hogy kettesletra kel a felmaszasra,vagy nincs bennuk power.
Passz. Ekkora tornász nem vagyok csak szolidan.
Versenymotoros vagyok!
Sportmotorral csak igy lehet igazi sportolokent kozlekedni.
Múltkor jött velem szemben a srác héreg körül. Igaz én kocsival voltam. Úgy kiült majd levitte a tükröm
vegyél túramotort. minden arról szól, hogy azzal könnyű sztárnak lenni