Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Esténként meg is dugod nem?
Nekem pl folyamatosan kibaszottulqurvaratetszik.
Próbálj ki egyet. Utána nem fog érdekelni hogy néz ki. A külső mint szempont, eltűnik mint sperma a kurva szájába...
A múltkor Dodor kipróbált egy 765-öst, szó szerint idézem: " Ez geci jó motor! Úristen!"
Ja, úgy értettem, hogy mostanában történt.
ez '98-ban volt, akkor az új olyan volt mint az enyém... a motor uolyan, a kasztni más. ez is örök élet, ha nem verik szét...
Akkor jól kicsesztek vele, mert az új már 250 ezernél meg fog dögleni....
Pedig ezt bármelyik régi mentőautó tudja, már az 1M km-t
Nagyon finomnak néz ki köreként, de valami husi bármi formában elkészítve elhagyhatatlan melölle szerintem.
Azt hinném utálsz, ha nem így lenne
A legjobb bérgyilkos jármű a Tiszta szívvel című magyar filmben volt..... a rokkantkocsi. ......nem volt rossz film.......nekem.
Ahhhha, a Thalia meg nem unalmas, hanem lopakodó gép! Igazi bérgyilkos verda, senki nem veszi észre.
Nem csúnya! Cuki!
Hihetetlen ami forog ,mozog ,hő tágul és mégse kopik :)
*hajtok*
Erre hajtóm a Thalia-val, 500 ezer km-nél küldöm az emailt a gyárnak és egy 4 kerék kormányzásos Talisman-t kérek szépen.
98 tájékán részt vettem egy toyota által szervezett szűk rendezvényen, ahol meghívtak egy fószert.. neki a régi hiace-ben volt akkor 1M km, a toyoyta kakukknál szervizelték minden 7500km után, hiba nélkül futott... annyira tetszett toyotáéknak, hogy adtak a fószernak ott egy zsír új hiace-t...
a nissant 2005-ben teljesen felvásárolta a renault... nem másolják... az övék...
csak szívom a véred vazze
Mondjuk a Nissan Leaf tényleg kikúrt csúnya. (igen, mondom ezt egy béka Thalia-val)
Nem csak simán szép,gyönyörű.
Persze, persze, nagyon szép
Ok, csak nem erről folyt a társalgás, hanem arról hogy csak F2-nak van igazi japán autója.

hát azért a legújabb széria már egészen pofás. Legalábbis bizonyos szögből.
Asszony szerint amúgy elölről minden motor ronda Némely motor különösen
Ez a motor a világ legszebbje.
Mondod ezt egy Triumph tulajdonosaként? Annál bármi szebb