Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem a maga idejében nagyon nagy szám volt.
Van valami szép a feleslegesen túlméretezett dolgokban ;-)
Eddig is nagyon gyenge volt... ő elhitte az a lényeg.
Inkább csak azt mondom, hogy manapság annyira gyenge beszólásaid vannak, hogy szinte nem is lehet rá semmit reagálni. Nagyon leadtad a troll színvonalat
Nem bírod a gyűrődést mostanában. Megvisel a kánikula?
Én simán figyelmen kívül hagyom a beszólásaid ha nincs kedvem hozzá, és a súlytalan szavak elszállnak.
Eddig tőled többet vártam, de mostanság nem igen sikerül.
Na ja, nekem idén többe került az Eger környéki nyaralás, mint tavaly a bledi, és a minőséget nem lehet összehasonlítani, akár a szállást akár a környezetet nézem. Barátnőm most oda akart menni szóval elvittem.
Szép reggel van
Sziasztok cicfiúk
Egy csomó helyen ugyanannyi a szállás 1 embernek mint kettőnek
De voltam olyan helyen ahol három embernek is annyi volt mint egynek
Általában 10 felé jön ki egy éjszaka 3 embernek de volt ahol csak 7500 volt
Plusz az IFA de vannak helyek ahol leszarják
Pl Debrecenben már ismer a tulajdonos megy a zsebbe az akciós ár....
Általában a kis helyek (1-2 szoba) jobban számláznak

Amúgy az a trükk hogy pár hónappal előre le kell foglalni pl 3 hétvége egymás után aztán amikor jó idő van menni a többit meg lemondani aztán van olcsóbb szállás
De nem mindenki, tele a part. Spórolok azzal ha külföldre megyek nyaralni...
Ne csak az legyen poén ha te alázol másokat
Én mondom hogy köcsög az összes
Legalább tudod miért jár mindenki külföldre .
Meg a szállás is... ki is égtem komolyan mondom. Horvát parton 2-3főre szokott lenni 50euró a temgerparton közvetlen, terasszal a víz felett. Itt a kibaszott vasút mellett közösmosdóval volt 7500egy főre.

Drágább itthon nyaralni mint a tengeren
Lehetett volna nalam fat vagni,ingyen van a kaja.
Én bükön áztattam a brét. Az se olcsó...
Véletlenül a Balatonparton töltöttem a ma délelőttöt, hát mi a faszom ez a drágaság, 3000ft egy gyrostál,2600 a rántott sajt.
Panaszkodnak hogy nem lehet megélni a balatonparti vendéglőknek ?! Újabb 2évre elég volt a balatonból
Megèrdemled...
Szerintem emeld a szintet, mostansag túl lent vagy...
Na akkor már kezded érteni, mi a bajunk a 3 hengeressel
Gyűlölöm! Köcsög az összes! Herélt kipufogóval 6-ra jár dolgozni az utcánkban. Ha csendben megy is túl hangos
CBX1000 ez mekkora marhaság volt a 6 henger, léghűtéssel. Ugyan az mint az enyém csak van rajta plusz két henger. Emiatt széles, nehéz (már 4-el is az volt) és túlzottan nem is erősebb. Bár szerintem Janónak tuti bejön mert jó nagy, és öreg szar is
Huhh,kis pénz kis foci talán 3 tank benzin.
Ez tuti angol hülye volt.