Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt a bőrt hogyan akarod arra a kormányra felerőszakolni? Néztem én is, de avarrós videónál feladtam.
Majd eldönti az első emberük.
Na jó de ini mit akar kifizetni a vizen kívül?
Azért a JBL-nek van jópár otthoni, stúdió és hangosítási rendszere ami minőség, csak azt te nem akarnád kifizetni
http://youtu.be/ebl21Gp6EyI
Zene lehet sok, muzsika már szakrális, a primordiális alapokon nemzetre jellemző adott rezgéstartományban kalandozó életérzés.
Sosem a zene a lényeg,abból elég az őskori puff-puff ritmus ami most tuccutuccu.
a hangot 15-20 mp után némítottam, a klipp jó
pedig ez egy egész szolíd dallamos zene, ezek nekem bejönnek tisztára kétezres évek eleje
Nagy kaszni, zéró utastér. Úgy se lesz belőle semmi.
régen ezek a rokker muffok voltak a legolcsóbbak
azoknál a boroskóla és a sör volt a menő, párat ledöntöttek utána meg ők dőltek le
most nem tudom hogy van ez.....jó sok éve leszoktam a rokkról, és milyen okosan tettem
No azok is érdekesen tudnak kinézni.
Volton is sok jó pinna volt rengeteg metálpöcök!
A nők még csak elmennének, de a zene nagyon gáz.
Meg most egy ideg mert buszoznia kell.
Jó nekem sal azokat se igen hallgatom néha nejem szokta bömböltetni retró 80-90 es zenékkel.
hát most ehhez a targoncának nincs köze
mert akkor amikor a hangcuccot vettem még nekem is volt targonca jogsim néha mászkáltam is vele mégis tudtam venni rendesebb cuccot
mondjuk a jbl se az a magas minőség, de legalább ezeket a tüc-tüc zenéket maradéktalamul lejátsza
Ja meg targoncás és van nácibárkája is. Illetve most éppen nincs.
pörögjünk egy kicsit ezen a szép reggelen:
http://youtu.be/kOYkFkaoxzE
akinek nincs rendes cucca rá se kattintson, ilyen űbergagyi sal és társaival
Lattal ott egyetlen cserkészt is? Na ugye
Azt mondod a kínai negyedben ne kockáztassak?
Attól függ hol veszed.
Ja tiszta átverés.
És a cserkész kolbászban sincs egy darab cserkész sem.
A Nockalm akkor ér 12 € ha nem csak a kanyarok miatt mész, mert vannak időszakok hogy a lila tehénkék sétálnak az úton és amit ott hagy az csúszós is lehet,
Látni való van, szép időben gyönyörű tudd lenni nem messze tőle a Malta-Hochalm-straße gáttal az út végén, a kettő együtt 1 napra mesés program.