Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs 17-esben
Akkor nem volt még fent neked Super Corsa! Az 3000 környékén már lent van szöveten 80-90 ezerért.
tegyél rá ilyet aztan kibír 15 ezret is
https://www.mofaker.hu/termek/...

a tapadás meg olyan hogy amikor a fim endúró gumival verettem lehetett érezni hogy bütyökről bütyökre megy ki a segge, a teljes visszafordítókban tök érdekes volt már a végén, tisztára mint amikor driftel az ember
az azért jobban tolja az adrenalint
Igen, én nekem is szart mondtak a "Profik" hogy így nem tapad úgy nem tapad. Meg is voltam lepve hogy a sok Kapi Rossinak nem jött be nekem meg igen. Érdekes engem nem hagyott szarba sosem....
45volt tavasszal, 1hónapja meg 47lett a vége németből. Valtozott az ajro. Tapad ez, de 5000-nél már szöveten van a hatsó :(
Pedig azzal a gumival azt mondják hogy hidegben nem lehet motorozni, meg hogy szar...
néha vannak páros akciók, 50-60 ezres szettek 40 alatt
többnyire télen kora tavasszal, kiszórják az "öreg" múltévit
2 éve én is vettem huszonezres gumit 13 ért ami másfél éves volt
mi az a márka?
jah, 49 a pár bt 16. Most i s az van fent. Idén bizonyított..... Majrécsík nuku,,,, meg nem csúszott akkor mikor nem számoltam rá, szóval jó lesz ez továbbra is....
Két gumi együtt 50 alatt egy sportmotorra?! Az én kis szaromra is 51k volt futárral együtt.... (igaz, ebben a méretben ez a létező legjobb).
Na rendeltem gumit a szaromra. hihetetlen hogy már 50 alatt alig találok egy párt rá....
lehet az puha tésztából is ha nem ér le sosem az eleje a fokozott kigyorsítás miatt
dobj be néha egy viagrát a tankba és emeli az elejét
Szabin vagyok, nem érek rá
Na, megjöttek a gumik a motorra, és most direkt meg is mértem: az elsőn 5,0 mm-es a barázda mélysége, a hátsón meg 7,5. És tényleg, érezhetően puhább az első anyaga, szóval ez a fajta ezért kopik jobban elöl, nem a stopie-któl.
Munka idő alatt
azé fura,hogy senki nem ír sehova ennyi ideje
általában szakaszosan nyúlik
Az ilyen művészeket ivartalanítani kellene minél előbb
Ha már ez a stílus, legyen alap igény a minőség
http://youtu.be/vbX30rvBEQM
Dzsízisz
Vártam valami sluszpoént... Ami lehet volt is, csak nem értek ilyen nyelven
Ménem??
Ez fájt, tesókám.....