Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk vicces hogy horvatbol atugorva dubrovnik fele az emelkedon levo kuton mar boszniaban ettem a legjobb pastamis szendvicset,visszafele mar nem volt belole.
winersnicli van mindenhol.Es nem lehet elrontani csak a balatonon.
Jó a szalonna de ha már ott vagyok akkor helyi kaját fogok enni. Ha Thaiföldre megyek akkor bizony végigzabálok mindent, ha megfosat ha nem.
Miccs, csevap, bárány, burek... na jó, a kefírjüket nem eszem meg mert az instant 2nap fosás nekem.
Asszem nem ettel jo bureket horvatban,a turosat.
Reggel balkán, este ausztria?

Kell ilyen is meg olyan is. Balkán a kedvencem de máshova is kell menni.
ezért jó ez a szalonna+kolbász kombó
ha reggel bezabál az ember simán bírja estig, max 1-2 jégkrém napközben
pedig én elég sokat és sűrűn eszek, de a szalonna tartja a tüzet az emberben elég sokáig, én a pékárutól kb negyed óra múlva éhes vagyok, esetleg a túrós táska ami tovább tart, de abból is meg kell zabálni vagy 8-10 darabot egy délelőtt
Reggeli eleg valami pekaru,evy burekkel elpofogok delutanig ha van fagyi is,este valami winersnicli oszt kesz is.
Reggeli eleg valami pekaru,evy burekkel elpofogok delutanig ha van fagyi is,este valami winersnicli oszt kesz is.
azért mondjuk 5-6 napot én se szivesen töltenék sátorban egy csomag baba seggtörlő kivitelű fürdéssel
hát régen jó volt, sátorozás meg minden... ma már legyen rendes ágy, zuhany, vacsora, reggeli...
Nekem se szokatlan,csak utalom.
az majdnem 5 rugó, a patak meg ingyenes
én amióta járni tudok én mindig kint voltam a szabadban, egész nyári szünet kb avval telt hogy a szőlőbe kellett menni
ott aludtam a fa alatt egy pokrócon meg mindig tekeregtem ide-oda volt ott egy kisebb erdő a közelben
vagy épp fetrengtünk a friss talajmarózásban a szomszéd gyerekkel
szóval nekem nem szokatlan ez a nomád életmód
Szerintem nem,amúgy specko tehenek,az egyik oldalon a lábaik rövidebbek.
Én Ausztriában is találkoztam tehénnel az úton, ráadásul 2000 méter felett.
Most komolyan? Normálisak ezek? A völgyben nem ugyan olyan a fű?
én még asuztriában nem találkoztam szembe tehénnel az úton, de romániában többször megállt bennem az ütő... mikor aa kétszámjegyű fostalicska úton araszoltunk, egyszercsak szembeállt a bika, a kamion meg jött a bika mögött és rányomta a paraszt román geci a kürtöt... lepergett az életem hirtelen...
Van kemping zuhannyal 15euroert.Ha ez a vagyad.
Én meg olyan útmenti kajáldákat igyekeztem keresni mindig, ami előtt kamionok állnak: a helyi sofőrök tudják legjobban, hogy hol lehet olcsón normálisát kajálni.
egyedül a fogaras egy foshalom
és nem +20 hanem 30 vs 50 ezer
amúgy ha szállóban laksz majdnem mindegy, akkor nincs sok árkülönbség a felkapottabb helyeken, de nekem a sátras táborozás az esti sütögetéssel többet ér mint egy wellnes hotel pezsgőfürdővel
Ebben a tehén dologban nem vagyok biztos,olaszban és a kaunertalon is kibaszott sok kérődző akadt az utamba,szardinian picit bef....tam ahogy nézett rám egy vöröses bika amíg elpofogtem mellette gyokkettovel.
De tény hogy valahogy megtaláljuk a forgalom mentes bivalybaszta isten háta mögötti utakat.
Baszóggyá' megfele......
mi volt hogy vettünk boltban és úgy sütöttük meg valmi fém teddy henger lehúzón
csak újra kellett gyúrni mert kiolvadt a táborhelyig
egész éjjel ittam annyit zabáltam belőle
Namost komolyan,plusz 20 ezren soherkodtok.
jó ha valaki kimegy vizet inni attól elvárom a petpalackot fürdést.
A sok motoros latvanyutak említése is vicces a fogaras és az Alpina zsúfoltságat látva.
A másik hogy random lefordulva a főúton találtunk szállást,mutogatva tudtunk árát,lecuccoltunk,majd ismét random étterembe akadva magyar pincerrel ledumaltuk hogy zárás után csak adtak hideg sonkát,sajtot stb nem drágán,majd levitt a pincébe a halom bérelhető bmwt megnézni.
De mallnitzban is az első randon étteremben is magyarul tudunk rendelni,grobming előtt a szálló is full magyar,horvatban meg simán csokolomot is értik,vagy nem de tökmindegy.
Amúgy minek segítséget kérni ha csak az a baj hogy raddol a motor,azt tadzsikul is értik hogy jajajajajjjjj.
De jó is az!
Mi a a Transfogaras tetején kajáltunk be belőle.
meg kevesebb a zindokolatlan tehén a főúton a panelek között, a szerpentinen a kanyarban stb... meg kifogástalanok az utak bármerre mész, nem tudsz rossz irányba menni stb...
erdélyben is kellemes volt a szállás, nekem ízlett a kaja is, olcsó volt, de nem az én motoromnak való utak vannak (azóta lehet változott, mióta utoljára voltam, de nem hiszem hogy a két számjegyű utakat nagyon felújították volna, egy számú főúton meg nem megyek a sok köcsög életveszélyes román cigány között)
Imádom a miccset, minden második nap azt ebédeltem sültkrumplival étteremben, 20-25 lej körüli áron.