Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig nagyon jó a diagonál.
Nekem egyszer defektes lett a kerekem és nem vettem észre mert zéró nyomással is egész jó úttartása volt
De komolyan arra a motorra nem rossz a diagonál. Ez újfajta hóbort hogy motorra is radiált tesznek.
Öreg CB-mhez csak diagonál van a méretében és bőven elkoptattam a lábtartómat a Hungaroringen azzal is.
erdélyben szinte mindenhol lehet sütögetni, még a panziók "kertvégében" is simán megéri venni egy darab szalonnát+ kolbászt és megsütni
én este megsütöm a reggelit is aztán reggel 3 perc átmelegíteni és lehet zabálni 2 pofára
volt hogy a vacsora-reggeli összesen 6 lei volt pedig még paprikát is vettem párat
amúgy az éttermek drágák kint is, pl mama uta szörnyű drága hely, de torockón is legalább annyi volt a kaja mint itthon
nekünk egy 3 napos 1000km túra kb 30 ezerbe volt sátrazással
20 lej alatti a vacsora+ reggeli tábortüzes sütögetés mellett ingyen fával
szállás többnyire 50 lei környéke reggelivel, de ha csak 2 éjszaka volt az ki lehetett bírni patakmedres, esetleg petpalackos fürdéssel
ahová évek óta megyünk 20 euró a szállás reggeli-vacsorával együtt
szóval mindenképp olcsóbb a román, a színvonalról nem tudok mondani semmit mert nyugaton nem voltam még
ja és egy csomó helyen értenek magyarul(még a falusi kisboltokban is román környezetben), és nem utálják a magyarokat még a románok se.....nem úgy mint a buzi osztrákok
azt te nem tudhatod, neked nem volt még rendes motorod
Rendes motorra nem is kell gt
Mostanában már kizárólag egyedül motorozok. Egyetlen hangot sem tudok külföldiül. Ja, és főleg nem vágyom a motorosokkal telezsúfolt látványutakra (pedig szép a táj arrafelé).
Erdélyben megértetem magam a legtöbb helyen (Transzokat leszámítva csak Székelyföldre járok), könnyebben kérek segítséget is, ha kell. A 30 Euro meg az 50 Lej azért nekem nem mindegy egy éjszakáért, reggelivel. A tavalyi 8 napomat biztosítással - kajával - mindenütt RENDES szállással megoldottam összesen 70 ezer forintból. (Igen, szívesen megeszem az otthonról hozott babkonzervet is - ha úgy adódik)
Tervezek egy raulos funyirot csinálni.
nem rakhatod be a hondába
Szerintem kiveszem a blokkot az 1600 ből és már egalban is vagyunk súlyban.
Ha rosszul értelmezett sznobizmus akkor faszsag.Ugyanolyan hegyek,utak,csak németül beszélnek és kevesebb a szemét meg a koborkutya.
Spursagban már van valami,de nem sok,benzin kb ugyanannyi szallas kibaszott sok van 25-30 euróért reggelivel,kaja hofer,Lidl,spaar kb ugyanannyi mint itthon.De egy éttermi vacsora sem lehetetlen 20-25 euróból.Ez mondjuk több mint az erdélyi,de az szar volt ízre.
Szóval ez a "nem jutok el" egy nagy büdös okorseg.
b@ssza meg...
Most gonosz leszek,kiterdekel?
nincs még belőle gt
Egyszer mindenképp.Sok a kanyar.Kevesebb ember mint a glocneren.
Egyszer szeretném látni én is - de hát arrafelé sohasem járok, nem is tervezem. Ha ott volnék a környéken, akkor nem sajnálnám rá, pedig spúr vagyok....
Nockalm megéri a 12eurot ?
gumi miatt sosem estem még
munkatársamék a hétvégén mennének, aztán teljesen kétségbe vannak esve mert fullszar a helyzet
ki van fizetve minden szállás le sem lehet mondani már
Ma megin gumitema,Road 5 és csa.
Nem sprtolunk,csak oregesen fagyituristaskodunk.
Ja, jövő hónapban műszakira is kell vigyem a vasat - hátha elnézőbbek lesznek a kormánymagasítóval és a DRL-lámpáimmal szemben (amiket egyébként nem használok, mert vakítja a szembejövőket), ha legalább a gumik újak.
Transalpinára most inkább hólancot vigyél
Én meg nem szeretnék eltaknyolni miatta mondjuk a Transzalpina valamelyik kanyarjában azért, mert éppen esett az eső.... Az első az elkopott a jelzésig középtájt, de akkor már mindkettőt cserélem. Szombaton délelőtt akarom gumishoz vinni a kerekeket.
Így van végig ki van fizetve.
én többnyire addig használom amíg teljesen nem lesz kuka
védem a környetzetet és a pénztárcám