Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönjük!
Én már lehet el se jutok idén a nagy túrára. Marad a fotók nézegetése mariazellről
Szia!
Az Fjr-es barátod veled tart már?
Jó utat!
Graz-nál van rumli amúgy ígéretes.
Felcuccoltam, irány az Alpok. Remélem nem fog esni mert akkor lószart se ér az egész.
3 nap alatt lett kész tolják a varrógépeken mint állat. Az tovább tartott mire Attila visszacserélte a kormányokat.
A gyors mit jelent? reggel odavitted délután kész?
Nem de a gyirmótit azt ajánlom nagyon profik veteránokat is csinálnak gyorsak is. Míg nem volt kormányom a szerelőnk adott bele van neki tartalék ilyen esetekre.
győrben van
Ja értem, na azt én is meglesném milyen lett. Ezt a gyirmóti kárpitossal csináltattam 1.5 éve 14 papír volt.
Ez most egy asztma.Van tarcsiban egy amit olcsó aliexpres-es szettel próbaképp tegnap előtt lebőrözött öcsém.A jazz-é meg nem ért ide.
Minek a kormánya?
Az eladásra szánt jazz,iszonyat koszos,hányadék kormányának a tuningolása a lényeg.Az előző tulaj egy dagadt cukorkamányiás nőstényállat volt,nem keés munka árán lett elfoggadható a kocsi bele.A kormány pár óra vakarás után elfogadható de még retekül néz ki.
Ez meg pont eltakarja,és pont leszarom hogy hájgkvaliti legyen.
láttam, hallottam.... tényleg veri a jbl-t meg a hasonló tömegcikkeket... a hangváltót pl. a srác gyártja hozzá és egyedileg állítja be minden egyes rendszerhez....
nekem pl qrva drága, ráadásul nem is vagyok whitefülű, úgyhogy nekem maradt az olcsó sony mindenhol....
a garázsban pl. xb-7 van, a szomszédok imádják....
Én szerintem rá fogom áldozni azt a 30 ezret. Inkább problémás megtalálni az embert aki elkészíti.
Majd este.Most máshol van.Nem rossz elsőre.
A dobozmunka nagyon szép, a hangszórókészlet meg a szokásos audiophile parasztvakítás
Azért arról a varrásról dobj egy képet azon túl, hogy fenn van szép is?
pic?
Varrni kell.Már kész.Egy helyen nem illeszkedik 100%-ra,de 6e-ért elmegy.
átmenő hatlapfejű csavarral, igényesen alátétezve
A fenét: tűzőgéppel oda lövöldözi.
kacsaszalaggal ráhúzza
http://parabox.hu

egy motoros srác gyártja, igaz nem olyan "olcsó" mint a jbl, ellenben nagyon odab@sz hangzásban....