Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyről beszélünk. Szerintem sem durva a 400, főleg ha a hulladékhoz hasonlítja az ember.
Parketázz inkább ott nem gond.
még mindig nem értem, de biztos bennem van a hiba... ez az ikeás 10 éve is szar volt, és akkor is egy rendes beépített 400e+ lett volna, így az ininek adott 400e ft-s ár az egyedi beépítettre nem sok....
A 400 ezerrel csak az a hiba hogy hiányzik belőle 300
A 100 hoz nem nehéz összeszedni még 100-120 ezret de 300 az sokkal tovább tart
Kicsit túl nyújtozkodtunk a takarón aztán nézhetjük a régi szart még egy ideig
Amúgy hogy a gecibe lehet úgy tervezni egy lakást hogy 4 méter 6 centi az aljzat
Hogy a 4 méteres szőnyeg pont ne legyen jó
Így dobhatok ki 6 méteres darabot 90 centis szélességben
Az hogy a 250-es anyagárad nem sok, ikea az fosból is tudja űberelni.
az enyém ilyen csodálatos volt 1995-ből, csak az 1.4 8 szelep, valami félelmetes 50LE, még német gyártás, nem a rohadós lengyel....
https://www.car.info/en-se/ima...
Azért nekem tudtak olyat adni, ami nem reped, meg pattog le egy csavarbehajtásnál és a sokadik ki be hajtásnál is van húzása, meg nem kopik le a szín néhány takarítás után.
azt mondtam, hogy egy rendes beépített 10 éve volt ennyi, tehát a 400e az jó ár....
ez a pax meg akkor is szar volt
Szép sötétzöld volt a 90es években
Lakk hámlik ezerrel. Szóval szép sose lesz
ezt nem értem, de biztos.....
Azt hiszed most sokat mondtál?
https://www.ikea.com/hu/hu/cat...
Ugyehogy ugye?
Bútorlapból nincs minősgi vagy nem minőségi.
Vastagság van,bár néha még az is csak tréfa.
Na jó, de az IKEA a szarok közt a legdrágább. Akkor már inkább az olcsó szart veszem meg, csak az asszonyt behülyítették, mert a marketing meg jó.
Komplett gardrobjai vannak,lapraszerelve,a 4.re inkább kicsomagoltam és laponként vittem.
De tény hogy nem méretre készül.
IKEA cuccok jól ki vannak találva de elképesztően silány anyagból vannak. De tényleg. A leértékelt praktikeres "junior" íróasztal is jobb anyagból volt mint az IKEA.
Az általam fillérekből, minőségi bútorlapból összerakottnak meg a nyomába sem ér.
Csak azért vettem meg, mert ha nem teszem, akkor nekem kellet volna megcsinálni, akkor meg inkább a szar
Ennél picit komplikáltabb, de azt elhiszem hogy a mesternek már csak ennyire kell figyelni.
Javaslom vegyél 3-4* annyit mint ami az adott felületre kell, meg higítót amivel letörlöd, mert nekem kb. harmadikra lett olyan felület ami jobbnak tűnt a tedy hengeres fényezésnél

De ne aggódj, olyan ez is mint a hegesztés, némi gyakorlás és profi leszel ebben is.
a nappali szekrényeim hasonlóak design-ban és színben, csak körben vastagabb lapból vannak.... 8-9 éves elemek, ma is mint az új... azokat is elemenként hozták és qrva nehezek....
Én inkább gardrób szobát építettem gipszkarton falakkal, kb. 3nm. és bent van 8nm. polc meg 2m akasztós. 2 sor 60x60cm polc van egymással szemben, fel is lehet mászni rajtuk és meg sem nyikkan. Eddig minden befért és nincs egy ruhásszekrény sem a lakásban. Persze nem olyan csilivili mint egy gyári szekrény működik.
Ez a rohadék a leírással ellentétben NEM lapra szerelt,viszont nehéz,és sosem esik szet.

https://shop.atriumbutor.hu/te...
értettem.... .
Mármint asszonybol......
amúgy nagyon igényesen megcsinálta, plusz a beépített világítás kialakítása + a mellette levő beépített szekrény ajtajait is lecserélte, hogy egységes felület legyen.... úgy volt csak anyagban akkor olyan 270e körül. ikeásból most két 3 ajtós komód van egymásra rakva.... hát esik szét mindkettő ezeket az ikeás bútorokat a kiadandó kecókba tervezték, mert ott örül az albérlő, hogy milyen fasza új bútorok vannak, azután szétesik a keze alatt és amikor kiköltözik, vehet újat és az új albérlő megint örül és kezdődik előlről...
de akkor végignéztem az ikea gardrob kínálatát, háááát, nem is volt egy kategória, amelyik meg vhogy kinézett még drágább is volt, de minőségben nem is hasonlított