Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A textilbőr a madaraknak kitalált neve a mubornek.
Picivel többért én motort vettem, az meg hasznosabb tárgy
gyerek most vett egy ak racing széket 95 ezerért
szerintem nem ér ennyit de a 30-40 ezresektől lényegesebben jobb
Kösz, de kettőt nem vennék...…
Szerintem 80euroért a MALM 4-es komód überelhetetlen Kit érdekel, hogy milyen ha egyszer olcsó, és egynél több áruházba nem kellett az asszonyt elcipelni
Mondjuk mit várok olyanoktól akik azt nézik mennyit fogyaszt egy autó. Ez az igazi nyomor nem az ikeás bútor
Nekem a Jysk-től csak forgószékem volt (és van egy újabb), na az kritikán aluli volt. Qrva elegáns, "textilbőr" főnöki szék, 69 ezerről leakciózva 25 ezerre (lementem érte kocsival Bajára). Másfél év alatt szétment, széttört mindene, a műbőr (mert az) is kifeslett az összes hajlatnál. Szóval xar az egész....
Megnéztem, ha megvásárolnék egy ilyen bútort nettó 136ezerért, fel sem dobja az ingyenes szállítás lehetőséget. Ha kettőt vennék, akkor már igen:)
tudom milyen én raktam össze
néztem többféle gyár termékeit is de igazán nagy különbség nem volt
mondjuk a jisk ágy az kritikán aluli, nem ér annyit amennyi munkaóra benne van, de a többi simán hozza azt a szintet hogy 10-15 évig el tudja látni a funkcióit
én a szabályzatot olvastam...
https://shop.atriumbutor.hu/sz...
de hívd fel őket.... mert én pl nem tudom mi az a "bruttó pl 100.000.- Ft"
Mondjuk azon sem egy szofisztikált darabok.
Sima 3,5 és facsavarbol ganyolnak mindet,és az alsó görgős szarabb mint a függesztett.
Gyakran ismételt kérdések, nyisd le a Mennyibe kerül a kiszállítás-t:

Mennyibe kerül a kiszállítás?
A szállítási költség termékenként eltérő, a termék súlyától, méretétől, csomagolásától függ, és a kosár menüpontban válik láthatóvá a termékek behelyezése után.
A kiszállítási díj a lakáscím első ajtóig való eljuttatására vonatkozik, nem tartalmazza a terméknek az emeletre, a Vevő lakásába, irodájába való bevitelét. A kiszállítás bruttó pl. 100 000Ft feletti megrendelés esetén ingyenes. A megrendelt bútorok természetesen díjmentesen is átvehetőek személyesen, az Átrium Bútorstúdiónkban, Nyíregyházán, a Rákóczi u. 18-20. szám alatt.
Faszarol.
Olyan Nyíregyháza van a szomszédba is azt ingyen hozták félig összeszerelt állapotban
Hasonlót akarok én is
az kevésbé lenne idegesítő....
Lapra szerelt,meg az is előfordulhat,de kétlem.Viszont basszus van a delitynek nemesnadudvaron mintaboltja,minek akarod te ezt a halál császárok megvenni?
SZÁLLÍTÁSI DÍJAK



A kiszállítás költsége a termék súlyától, méretétől, csomagolásától függ.

– postai úton a kisebb súlyú és terjedelmű (kb.20 kg súlyig) termék kiszállítására van lehetőség, melynek díja 2.000.-Ft/db

– futárszolgálattal történő szállítás esetén 40 kg súlyhatárig (60cmx30cmx50cm méret alatt) 3.000.- Ft/db

A fentiektől eltérő esetben egyedi szállítási díjat alkalmazunk, a szállítás történhet akár futárszolgálattal vagy saját szállító eszközünkkel. Ez esetben munkatársunkkal egyeztetni szükséges. A szereléssel történő vásárlás, illetve termékkiszállítás esetén ugyancsak szükséges munkatársukkal egyeztetni.
Megnéztem a rajzot 4,2 a terv meg 30as közfalak de nekünk minden 38 As gondolom ebből lett a 4,06 méter
De a 4,2 se jobb csak akkor nem annyi megy a levesbe
Kösz a linket, már találtam is náluk megfelelőnek tűnő gardróbszekrényt.
Az ÁSZF-ben azt írják, hogy 100 ezer forint felett a kiszállítás ingyenes. Tényleg létezik az, hogy egy ekkora darab bútort nekem ingyen elhoznak Nyíregyházáról Kalocsára? Valahogy nem akaródzik elhinni...

https://shop.atriumbutor.hu/te...
Ez kb a forte szintű függesztett ajtós cucc.Alap színvonal,vannak ennél szarabb is.
amúgy nem, de egy db szekrény 650e-ért sztem itt mindenki összehúzná a szemöldökét....
Amúgy a 650 se sok full fából. Annak még a hátulja is rétegelt lemez nem a papír farost
De én azért nem fogok fél évig túlórázni hogy meglegyen
fáradt vagyok.... új ügyviteli rendszert vezettünk be és 2 hét szopás után a mai éles indulás sem lett jobb.....
hát ez egy megint más nézőpont.....
4 m-re volt az tervezve, csak így sikerült kimérni a kőművesnek anno....
Hideg
A filces szőnyeg sokkal melegebb