Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A gyerekkori képek cukik
Ez nem pinás totyik. Igaz nem is rèst látni.
Nagy dorni,acelrud,csavarhuzo amivel kiutod.
a közepe megvan? ha igen tegyél bele pár golyót és ki tudod ütni
zsírozd meg a golyókat akkor nem esik ki amíg eligazgatod
én azóta sokat nőtem de a @ maradt a régi most már nem lehet villogni vele
Sziasztok! lenne egy problémám, segítséget kérnék! Lenne egy hátsókerekem, széttört csapággyal, aminek a közepe kijött de a külső része benne maradt a csapágyházban. Mivel tudnám én azt onnan kiszedni? Köszönöm!
Az a baj, hogy Te magad irtad mar tobbszor is, hogy nem agy egy meretes szerszammal megaldva ne hazudozzá' má' more
nekem csak ilyen fekete-fehér gyerekkori fotóm van
Mondom en, hogy kocsog vagy amugy viccen kivul, de meglepoen meretes neki...
ennek a gyereknek japán az apukája?
mert itt kb mindenki így nézett ki gyerekkorában
Ez pofi...!
Ures fecseges , basztal megnezni a Kiss Alienem is!
Mekkbacclak te jány!
én simán csak őszinte vagyok, a nők ezt bunkóságnak veszik
esetleg azokkal vagyok-lennék "kedvesebb" akiket meg tudok dugni, ez úgy kb összesen most jelenleg 1 személy
Koszonom
Ehh, mar beszologattok. ej ez de hianyzik
Persze, hogy elvagyok tunve, az 1. Alien mar a seggemben van mindenhol, nincs nyugtom tole a 2. még nem basztat
De legalabb a motorom patentre rendbe lett rakva, igy jovore vegre ki is probalhatom
Inkabb meseljetek valami jot... Ini meg mindig bunko fasz a nokkel? es hol van a Ven Kecske baratom?
http://www.kekhold.hu/-diagona...

Árban sem drágább jelenleg a normális minőségű radial a diagonálnál (Konkrétan Michelin Pilot Strret-ből ugyanannyiba fáj mindkét változat).
nem értek a motor gumikhoz, de szerintem a digonal jobb lenne a motorokra
Na: öreg kacat motor felgumizva zsírúj RADIÁL-okkal , első fékbetétek és fékfolyadék cserélve, fékkar állíthatóra cserélve (a tavaly nyári erdélyi balesetemben elhunyt gyári fékkar helyére a helyszínen felrakott utángyártottat nem szerettem: túl nagy volt az íve, fékezéskor nyújtózkodni kellett utána. Ez meg nagyon jó, a legközelebbi állásában).
elég fogékony akkor a lány
Boldog névnapot!
Nagyon lestrapalja hogy mar az 5. alien van teriteken.
Miss escobar
Nagyon el vagy tűnve....
Ez kb olyan, mint a haver, aki azt mondta azért hajt mert 150 alatt meg szédül... Mondom, akkor ne vezess b+