Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ebből látszik nem vagy bátor
mert inkább fékezel mint gyorsulgatsz
A kelet-kínaiaknál is, Monszun tartományban!
Tegnap Assenben is jó volt!
Szép volt az idő itt kint az oroszoknál!
Na, megjött a fizum, azonnal rendeltem 2 gummát a jó öreg GS-re: vadiúj (pontosan ugyanilyen) gumikkal vettem a gépet 3 éve, azóta teljesített nálam 21 ezer km-t. Az első totál elkopott, a hátsó még röhögve bírna 4-5 ezer km-t (lehet, hogy sokkal többet is: van 3-4 mm mélység rajta, az első kopásjelzőhöz ért.)!

http://www.kekhold.hu/pilot-st...
ezekből van több féle
és nem csak a szín eltérés pl a nitro keskenyebb"kagylósabb" mint pl a v2
nekem a v2 sokkal kényelmesebb mint a gyerek nitro széke
amúgy a dx racer olcsóbb és én semmi különbséget nem tapasztaltam kényelmileg
https://m.aliexpress.com/item/...[url=http://wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32849436460&productSubject=WCaRFun-Black-Artificial-Leather-Auto-Car-Steering-Wheel-Cover-for-Opel-Zafira-A-1999-2005-Buick&spm=2114.search0104.8.15.3a37469eOzhWW5&transAbTest=ae803_2&priceBeautifyAB=0
Nemar mi ez a szár, küldj linket
a fekete a drágább, mint a többi szín, nem tudom miért.... most vettem 2 hete az egyik ügyfélnek 85e-ért.... én is ilyet használok, sztem sem ér ennyit, bár én akcióban 60e-ért vettem anno... azért lényegesen kényelmesebb, mint a sok 30-50e Ft-s szék...
Ideert az aliexpresszes kormanybor,csak fel kell várni,minden van hozzá.
majdnem
csak itt a c-t nemcsak k-nak ejtjük hanem úgy is írjuk
és van egy kettes a végén ami jelen esetben teljesen lényegtelen.......
Te a PROTOCON-nál melózol?
attól azért szebbek és puhábbak, nálunk van vagy 40 féle szín
a karbon mintás még egész puha is de azt nem tudom milyen kopásálló azt nem teszteltem, igazándiból nem és érdekelt annyira a dolog
pl egy konyhai székre teljesen jó lenne ez a vastagabb műbőr is ezt biztos nem baszná szét a kisgyerek ahogy másik felfelé a csatos szandáljában
a szomszéddal egyforma típust vettünk a miénk valami zsákszövet fantázianév nekik műbőr, majd látjuk melyik mennyit bír az ára kb ugyanaz volt
A hév ülés szintű szarokat nem számolom.
ne hidd
a bútorgyáriak lehet, de ez nemigen, ha a betonon végighúzod még akkor sincs ki mindenhol a szövet
és csak az egyik irányban nyúlik de ott se sokat egy méteres hosszt pár centit húzhatod
nekem egy szerelős kisszéken ilyen a műbőr, az már kidobott volt mert valahol lehorzsolták, azóta jó sokat hempergett a betonon és teljesen jó még
Mind szar,úgy nyúlik hogyha lekapom a sarkát csak meghuzom és letuzom.
Az órában nincs 40 e.Es meg bejaratos.
300ezer kilométerrel
Minden mennyibe kerül, mert ocsmány
a műbőrben is van többféle különbség
pl ami a kondigépeken van kibaszott tartós, erős vastag stbstb
ellenben azt egy pihepuha garnitúrára nem lehet rátenni mert akkor nem néz ki olyan "csinikének"
és láttam már vastag plüss kárpitot is hosszában elrepedve egy ágyon szóval már nemigen lehet előre megjósolni mi mennyit bír
Én hondat de az nem motor.Csak annak látszik.
Én azt hittem az még a műbőrnél is szarabb valami
A HURDAL mennyi?