Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem.....
Ez az volt amelyik megkopasztott 2x?
ezzel csak azt akarom mondani, hogy a 400 nagyon jó ár, ha egyedileg rád szabva készíti és a vasalat is I.o-jú
ha munkadíjjal együtt fizettem volna, akkor sem állt volna meg 400e-ért, mondjuk minőségben nem volt hiba, nem egy ikeás volt...
kb hasonló méretű beépített gardróbom volt a panelban, asszony öccse csinálta csak anyagárban, munkát nem fizettem, az barter volt. Mint asztalos csak az anyag beker több volt mint 250e és nem tömör fa volt.... 3 toló ajtós, belül is egyedi igényre szabva, fiókok, kihúzható akasztós részek stb... csak a toló rész fogantyú és vasalat önmagában volt 60e... mindez olyan 10-11 éve...
Napi szinten latom a különbségeket.Picit nagyobb rálátással.
Szerintem pont ugyan olyan hulladék, mint az összes többi hasonló árú lapraszerelt
Azért egy igazán jó bútor annyiba kerül amennyit én nem akarok érte adni. Szóval jó a szar is
Van lapraszerelben is jó,meg hulladék.
Az ikea még a deadpoolban is széthullik.

http://youtu.be/UrsZ9oqgtPY
nagyon jó autó volt.....régen..... .nekem is volt..... 20 éve.....
tesóméknak van c-max dízel, használtan vették, 3-4 éve csak városban használva, 0Ft plusz költség....
Sima fehér?
azért ha megvan a meló, rakj fel képet, hogy sikerült...
Látod, az Astra azt is tudja hogy 30as tempóban haladsz de mégis 110es az átlag
Az Astra mindenben jobb

Egy hét múlva megkapom a fizetést veszek fél litert abból a kurva drága festékből és még szép is lesz
Kaptam kölcsön egy drága festék szórót avval állítólag a hülyék is tudnak szépen festeni
A mester szerint először egy vékony rétegben kell fújni utána jöhet az igazi, így ki is vagyok tanítványa a szakmai fortélyokra
Én sem 30-al mentem gondolhatod.
hidd el hogy a 110-el átlaghoz nem 110-el kell menni hanem kb. ami a csövön kifér
ezt mértem anno, tankolás során
Az a kérdés mennyiért hozza ezeket az adatokat
Mert pl ismerős c-max kocsija hiába fogyasztott kevesebbet, kellett bele az a lé pluszban, plusz a sok dpf szűrő takarítás, váltó javítás stbstb
Aztán a kicsike fogyasztás mellé jött a sok egyéb költség plusz az elég magas vételár
Én most fotóztam ezt a városban mászkálás közben.
Mutass egy városi fogyasztást te is
110ig lazán hozza a 4 litert, de én meg autópályán nem megyek ilyen lassan
Nálunk a konyhában és az előszobában a méretek miatt egyedi bútorok vannak, azon felül, hogy kurva drága volt, még hónapokat kellett várni rá. Mindennek megvan az előnye-hátránya.
Se előtte se utána nem voltak jó autók
Autók netovábbja
Plusz Nagyon más lehetőség nincs is
Van egy béna fos gardrób szekrény itthon, nagyon utálja mindenki
Kaptam ár ajánlot egy embertől aki fából megcsinálná aztán 650 felé lenne a vége (kb 250x270x80cm) atom biztosan abba a helybe szabva- gyártva. Bútorlapból 400 felé
Ugyanez egy szebb de még mindig béna papírból 250 alatt van igaz lenne a plafonnál 5-6 cm hely és vagy 6 részből lenne és kicsit karcsúbb kivitel
A gyujtofuvar mindig ilyen,lehet várni kedden 8-16 ig.
tessék, itt nem 34km/h volt az átlagsebesség, asszem a hajam kihullott volna kiugrottam kenyérért Münchenbe
Nehogy azt hidd, próbáltam, de csak a kifogásokkal jöttek, hogy majd jövőhéten amikor biztosan nem vagyok otthon, mindezt kurvasokért, na mondtam kapjátok be.