Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, ha vakvilágba dobálózunk az irreális számokkal 2 perc és fotózok neked olyan műszerfalat hogy 0 liter a fogyasztásom
....de leginkább fujj büdös kormos, nitrogénoxidos, csaló szoftveres dízel
Dehogynem,csak pénzbe kerül.
Bármennyit is teszel bele az f Astra többet tud vinni, és még zöld is
IKEA nem szállít, csak papíron.
Gyakorlatban egyszer akartam hogy kihozzák, de annyi szopás lett volna vele hogy inkább beraktam a kocsiba és elhoztam.
Nekem az első fotelok mögé 1, 25m x 1, 25m , 2, 80m hosszúságra lecsukom a hátsóajtót , és az a bármi lehet akár 1Tonnás , és ha akarom szemekhez leláncolhatom ! Aztán ha ez kicsi hely lenne magával ránthat 2, 5 Tonnát a horoggal ! Ja és ez totál személyautó filingel , benzines dinamikával !
Vegyél Nem velem cseszel ki.
Ez francia, ez bírja nyugi
2,7l/100km, 1.2 TDI félelmetes 65LE de eco módban korlátozza hihetetlen 40-re.... rettenetes volt
Amikor a tetőtérbe kell valamit cipelni, akkor megtanulja az ember értékelni a lapraszerelt papír bútort
most a co2 drasztikus csökkentéséről volt szó, ugye? akkor meg fujj gáz, fujj benzin
És? Vastagabb drót.
Azonfelül a nagyobbik inverterem éppen ezért 120V egyenárammal megy.
Plusz a villanybojler vígan megy egyenáramról is, nem kell annak színuszos inverter.
Persze persze, az energiamegmaradás meg csak konteó mi?
Mondjuk a tetőkárpitot lelaktad,nem lett volna eccerűbb kiszállíttatni?
Talán ideális körülmények közt verné a 200-at de ahhoz nagy lejtő kell.
Ezér is kéne a Z20LET.
Ilyen hulladék ikeásból ennyit belerakok a gastrába is.És azon lehet rakni fel tetőtartót.
azt nem tudom,de sörpad,a 70x220as az simán
Nem is megy a lajhár 190-et akkor hogy számolod ki az átlagfogyasztását akkora tempónál
Ne csak fogyasztás faszméregetés legyen, legyen csomagatró is. Kinek mennyi komód fér bele?

Nemtudom, nekem nincs japán kocsim
ez is suv...
francia szív dobog benne...azokat meg utáljuk,nem?
Na jó de az egyik csak szobadísz,valamivel meg kell járni ha cuccolni kell,meg hideg van.
Tundra is hobbiautó lehetne...
350z szimpatikusabb, csak két motor mellé egy hobbiautó már leverné a biztosítékat
Tökmindegy mert 10e-ért tankolok mindig.
Nagyon megy itt a fogyasztás licit, mintha lényeges lenne
fotózok már én is majd a suv-nál, sztem most olyan 11 körül áll, de az nagyon kímélő városi mód sikerült már 13,5-t is mérni átlagban
Ha küldöm a lajhárnak hívott hastrának 8,9,ha nem 8,3.Van ami többet eszik és japán?