Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is van csatornám!
Mi ez a marketing?
Hali mindenkinek! Ha nem ismeritek plíz egy feliratkozás Zsíros Deszka csatornájára, nem 100%-as, de motoros..vagyis és motoros, egyszóval rossz ember nem lehet.
http://youtu.be/gP3rMU1wGgg
Szombaton Koroncón leszünk sógiéknál, vasárnap lődöröghetünk egyet ebéd után...
Nem megy én nem hiányozhatok csak úgy mert lerohad 221 gép.
Van a tököm ! Jelents beteget aztán húzzunk lődörögni !
Megyek melódiák van ma meg holnap...
Gyere tesó , megyek érted az elnök különgépével azt veressünk fagyizni !?
ez ingyenes szopás, az az igazi
amúgy a mai napig nem értem mi a szar van vele
régebben a gagyi szimeringekkel jártam úgy ogy annyira feszült hogy az első párszáz km alatt egész visszafogta azt a mini lóerőgyárt, a váltókartól kezdve minden szorult rajta
de ezen minden tuti, egyedül a hengerfej nem gyárias mert látom rajta hogy meg volt síkolva legalább 1x
amúgy egy robogó felújításért kb elkérnék 25-30 munkadíjat és megvan fél nap alatt ha van heti kettő ilyen zsíros falat akkor minden télen hawai nyaralás lenne
Persze mert hibrid a lelkem kettő lánc van rajta!
Előtte is nyakig olajos voltál.
Olvassad csak én nem bánom. Egy db kibebacott alátétet raktam rossz helyre ezért nem passzolt, de már jó mindjárt megyek vele az este6os előadásra. Ma van hétfő, holnap meg péntek.
ha 10-20e-nél többet kér egy robogó szerelő egy ilyen munkáért , azt mondják, kösz nem kell.....
hiszen "jó minőségű segédmotor kerékpár akciósan 60 ezer forintért eladó teljesen fel újított állapotú"
Nem tom mit jelent de jól hangzik.
nyilván.... ezzel is szopsz már 2-3 hete, sztem 20-30e-t simán elkérhetnél
inkább ne csináld....
simán meglehetne.... csak nem az én idegeimnek való
ma is terveztünk egy tesztkört de ránéztem arra a fosra és elment a kedvem tőle
az úr büntet mert megszegtem az ígéretem, pár éve megfogadtam senkinek nem csinálok semmit
Most menni akarsz vagy álfogálni???
Féket.
Varjal elorangatom a strandkorlatkek remek Piaggio bizgeremet,meg ott a köcsög Honda is.
Bár az majdnem kész,csak fejét kéne rá varázsolni.
ennél már csak az ini-simson saga a komolyabb.... bár mintha azt mondta volna, hogy neki ebből kellene élni, mennyit keresne rajta
tegnap olyat láttam úton... vazze, kár hogy nem vettem fel :)
váci út, yamaha virago (talán 535), mókus rajta szigorú, bőrös bilibukó, napszemüveg, válltáska hátradobva, felhúzott vállakkal, remeg a kormány a kezében, jobbra-balra, 5 méteren 6x akar elesni....
és a legkomolyabb, szandál zoknival
Azért jó olvasni ahogy szopsz vele,ne cseréld le egy gondmentes robogora.
Ebbe nem kell belső se.