Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy eladó. Főnökömnek nem jött be a Tundra. 16 liternél megáll, ha észnél vagy
Ja, olyankor kúszik... Amúgy 8-8.5 szokott lenni. De egy ideje nem tudom levinni oda.
Mikor Szabolcsba mentünk autópálya 120 6-dik tempomat, akkor 7.2-ig ment le a végére. De az nem annyira életszerű. Csak haver egy öreg mazdával jött mögöttem, neki ennyi volt a jó.
Pedig venni kéne valami fasza V6, V8 nagyköbcentist. Az se baj ha biturbó
8-ból általában megáll nekem is kressz betartva, de német autópályán 190-es átlagban már ennyi lett
addig nem ért még fel...11.8 eddig a legtöbb...de mostanában emelkedik,úgyhogy kinéz valami javítás szerintem nemsoká
Jézus.
Kéne fejlődni mert a nagy forradalom ide vagy oda "A korszerűnek számító lítium alapú akkumulátorok energiasűrűsége sem nagyobb 100÷150 Wh/kg-nál, szemben a benzin 12 000 Wh/kg"
Tehát lófasz a dolog.És ha mindent akkuval akarsz megoldani meg napelemmel be kéne borítani az országot napelemfarmokkal és akkutároló felhőkarcolókkal.
Az árak meg addig amíg a kereslet nem lesz egyensúlyban a kínálattal addig sosem fognak lemenni.
És még most is loholnak a gyártókapacitás fejlesztéssel,oszt még sehol nem vagyunk a felhasználási bummal.Max 6-8% az elektromos jármű aránya ugyanaez a megújuló energia is.
Ebből nem lesz árnyékhálózat.
Csak, nekem 16,5 liter volt átlagban a legtöbb 2.0-ás qq-nál

Hibridesek bekaphatják

Asszem a TDI bekaphatja a 4.5el
Legyen igazad, de én nem vagyok ennyire optimista: szeretett államunk nem fog lemondani az üzemanyagok adótartalmáról - vélhetően nem is fogják engedni az olcsó közlekedést. Ez csak az otthoni, mindentől független napelemekkel fog menni szerintem.
Mint mondtam kevesebb ember kevesebb gond.
én egy pohár víztől is tudok
A fogyasztásnáciknak
Azért ha rákötöd a bojlert, és ha az csak 1,2 KW, az már a 12-Voltról 100 Ampert húz! Plussz az inverter vesztesége!
Én csak annyit tudok, hogy bármilyen autóban ülök sokkal több károsanyagot bocsájt ki ha az ablakot lehúzom amennyiben előző nap sütögetés, bab-lencseételek vagy más puffasztó hatású étek volt.......
Ez a fúziós reaktor kérem.

Amúgy a lovaglás fizikálisan is megedz.
én nem esküszöm, tudom mit bocsát ki az enyém, most a co2 kibocsátásról van szó és nem is az autókról...
A vége a gőzautó lesz hidrogén fűtéssel.......vazz, mióta a géperejű járművek feltűntek azóta megy az ilyen vita....mindenki a magáéra esküszik.
tehát, ha drasztikusan kell csökkenteni a co2-t, mindennel le kell állni, ami gázt éget
így fossa tele a levegőt co2-vel.... a dízelek co2 kibocsátása sokkal alacsonyabb....
Gáz még a jobb alternatíva, mert az legalább tökéletesen ég...nem mint a gagyi kormos dizelek
Csak ugye azért nem erőltetik a közlekedésre, mert azonnal kiderülne hogy nincs annyi gáz ami kéne ehhez, meg nem tudnának mit kezdeni a sok semmire se jó kőolajjal.
Ja, csak sokszor kell felvinni az emeletre
Ja csak 24 órára kell?
Tessék ezt pont ezt csinálja nálam
A nagy 200Ah-s akkut vettem 60ezerért újonnan, a többi leselejtezett, de jó állapotú UPS akku.
700Ah kapacitásom van így, ami 8,4kWh.
Ennyi kapacitás több napra elég még villanybojlerrel együtt is.
"Lényeg hogy muszáj csökkenteni drasztikusan a CO2 kibocsájtást..:"
jujj, ezt ne mondd, mert ini amekkora környezetvédő, azonnal leáll a gázos autóval ás a konvektoros fűtéssel.... és javasolni fogja a benzines autók azonnali betiltását