Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hétfő, kedd jó aztán nem leszek itthon.
Voltam tegnap, durva izomlázam van :))
hát én nem így fogom
nekem felül legyen sima mint a gyantázott muff
A kormányokat így bőrozik....
Bal oldalt a szabas picit rossz,így nem feszül rá a hajlatban a bor,valamit alá kell rakni vagy felbontani es újra varni. De ilyen pár mm.
17 volt a 150-es kiscsillagra, mivel nem volt rajta semmi eredetileg.Szép lett nem vitás, de amit te csináltál (így fotók alapján) teljességgel rendben van. Ügyes vagy
ha szép lesz az astra tető festés akkor én is rendelek ilyen extrákat
meg 2 első lámpát mert csak a sziló tartja a helyén
Kis pénz kis foci.
KB 2 óra varrás,elsőre.
A következő jobb lesz a tapasztalatok alapján.
Igen.
nem rossz, de a toldás kb ott van ahol szoktam a kormányt fogni, a 2 felsőt kihagyhatták volna
ismered ezt a paraboxos embert?
Ez a rendelt (alibabás)?
Laci, ha vagy... jövhéten pályázás?
Ebben meg nincs
Ez már nem.
Lázár nincs ott.
Ez is az:
Képek,kormányról.
Minden baj forrása az utas
Nekem nem lennének nagy igényeim 2-3 napra + akkor lehetne üléstáskát feltenni.
Még a TL-ben van potenciál hosszú útra. Picit magasabb kormány, magasabb plexi, táskatartó konzollal.
A CBR+ hosszú túrázás dolgot elengedtem
Majd talán egyszer.
Óóóóóó,bassz,nehéz kenyér.A ballasztot le kéne adni,vagy gyúrhat hátizsákra.
Valamelyik szíjas rendszerű tanktatyó,a baj hogy nem vagy túrás így neked nem érné meg egy márkásabb rendszer.
Én spec 3 éjszaka 4 napra pakoltam egy https://www.louis.eu/artikel/q... ilyenbe,hozzsú-rövidgagya 3 váltás fehérnemű,tisztűlkodás cucc meg papucs-cipő combó igaz az esőruha már kiszorult a hátsó ülésre.De neked két személyes menet kell.
Most meg ezt a kis alis gizmo hátsót vetem be mert ezt csak az ülés alá tudom kötni és csá.valami 6-7e forint,10 literes.
Utas van, szóval az üléstáska, meg az oldaltáska nem játszik nagyon. Mágneses tanktatyó sem.
Nem egy egetverő probléma.Utas lesz,illetve tanktáska?
Ja, köszi
Nincs mit! Egészségetekre!
Még nem, de már próbálgaja az ujabb gépet
Arra jutottam, hogy egynaposban nem akarom a dolgot. A kétnaposhoz pedig meg kellene oldani a CBR málházását. Buzi műanyagtankborítás.
Ha nagyon nem is akarsz akkor tuti.
Én még megjárom valamikor augusztus környékén a wildalpent hochkarral együtt.