Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

....ja, és kösz, hogy jöttetek, örült Nektek mindenki, na jó, a Kriszti sokszor elköszönt.
Elfelejtettem mondani tegnap, hogy a környéken lehet keríteni olcsóbban fát, ugyan itt nem kamuköböznek hanem simán csak mázsálnak viszont gyengébb fa akad már 2000 alatt (nyár és tsai), tölgy és hasonlók 3000 alatt, akác sajna 3000 fölött van csak.
Nem is másik égőre kell cserélni, hanem vodkára
Ez már LED-es, sose ég ki!
Így már könnyen megy az égőcsere
Elnézést az Uraktól, hogy már 2 napja nem írtam, de izgisen telt a hétvégénk: a pénteki vihar betalált rendesen, most lett végre áram és internyet ( a városban kb. 30 nagy fát döntött ki - mi elhagyott kis zsákutcában lakunk (legbelül), így hozzánk értek ki utoljára a katasztrófa-védelmisek meg a villanyászok):
az nagyon jó ár manapság
Sajnos az ár nem mindegy.5 erdeibol kijön naggyabol 10 felhasogatva.Es az erdei most 24800.-
tudom, hogy neked van.... nekem konyhakészen szokott fa jönni, ez most a dió, ami az udvaron állt, de ki kellett vágni... ezért meg nem veszek egy hasítót
Baffőzelèkbő mennyi belefèrne!
Qurvajol lehet rajta ment kozben aludni.
Technika kérem,a hidraulikus hasito rulez.
Az első 5 már benn van,jövő héten érkezik meg 5 erdei.
sosem értettem miért jó a tanktáska.... most végre megvan
bocs mester
Amatőr.

A mai napi tapasztalat,az Sw-motech sportba elfér 10 db rétes lazán.
nnnna, megvolt a mai sport... 1 erdei kaloda fa fejszével felhasogatva és bepakolva...
még kb tömören 1 m3 rönk van, de a derekam már badta az unalmast mára
7500.
A munkába járáson kívül leginkább csak Cica sétáltatásra használom
Idén a vidéki radarokba sem jutottam le, mert a helyi erő megoldja.
Lehet holnap ki kéne menni Kakucsra, mert Hondánál mondták hogy lassan cserés a gumi, én meg mondtam nekik, nem úgy van az, a széle is ki van fizetve, amíg az szőrös ez a gumi új
Valami 4200 nal tartok es nem mentem sehova.
Na de te nem is itt töltöd az idődet
A héten voltam én is olajcserére, de csak azért mert évente kell.
legyen a benzinesé is dzsuvás a dízeltől?
Miert csak a dizel kut pisztolya alladoan dzsuvas a dizeltol?Mostanaban ez foglalkoztat.
Sztálin ebben profi volt A saját katonai elitjét is tarkonlövette símán, volt amikor beszögelték őket egy bárkába majd elsülyesztették aztán meggyászolták a hősi halottjaikat
A lengyel katonai vezetés 40 ezer tagjával sem volt kíméletesebb Saját népét éhen halasztotta, a gulágok atyja . becslések szerint 20-25 millió ember halálát okozta közvetlen és közvetett módon Ennek függvényében hitler, himler páros csak ministráns fiúk voltak Ezek szellemében azon sem kell csodálkozni, hogy összes közeli barátja kb. ugyanígy végezte néhány családtagját is beleértve. Az a titkárnő aki a halálraítéltek névsorának ezreit gépelte nap mint nap egyszer csak szembe találkozott a saját nevével is
- Sztálin elvtárs itt valami félreértés történt itt az én nevem is szerepel.
Erre a jóságos Koba csak ennyit válaszolt
- Nem kell agódni kedves majd csak találunk valakit maga helyett
Mindenek ellenére nem állítom, hogy nem lenne még szükség a munkájára
mundjuk ebből az a3 a legélvezetesebb
a hétköznapi használatban 9-10 között van, ez hosszútávon volt 80-90-el, inkább 80