Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze, de ha tenni akarsz vmit, mentsd meg a világot a "sztálinoktól"....
amíg vmi puhapöcsű buzi nem tiltja be, itt egy dízel biztos lesz
Én dízel párt vagyok de nekem a hájesz 2,4 szívó 10 lityi alatt nem mozdult meg A d4d hájesz is elkéri a 8-at. az audi a3-mam meg símán óránként bever egy 10-est
Ennyi erővel kinyírhatnálak és az egész családod a 3. unokatestvérig, és még akkor is jó vagyok mert sztálin sokkal több embert nyírt ki....
Gondolom érteni az iróniát, de ha így nézzük akkor simán nem is csináltam semmi rosszat.....
és ennek 95%-a külfölfdön, csak szórakozásból.... a mindennapi használatra a félelmetes és méltán neves peolple s van szolgálatban
én idén még csak 5e km-nél tartok idén a bmw-vel, ügyhogy még belefér 5e
Én már elértem idén az első olajcseréig
Az NHX-em 2 alatt eszik
meg autózik
kevesebbet szennyezek egy év alatt, mint egy ikarus busz egy nap alatt, úgyhogy nem érdekel az hogy mennyibe kerül egy jármű, az meg csak statisztika, semmi más...
egy elektromos "autóra" én is vevő leszek...
Itt biztosan nem, mivel senki nem motorozik, csak a száját jártatja
Hy! Èn nem.
Hali mindenkinek. Jó rég jártam itt. Mindenki egyben van senki nem törte össze magát míg nem jártam erre?
...mazo!
Xado bazd meg xado!
Akkor is többet szennyezted a kedvenc környezetünket.....
Buzi dízeles
És ráadásul az én apukám az erősebb
Amúgy a fosadék f Astra 4 kiló alatt egy sem volt a kereskedésekben legalábbis amelyiken nem volt egy négyzetméternyi rozsda
Azért akarta megvenni azonnal 300ért az enyém az egyik szőlős gazda
A g-h Astra is 6-800 ezrek kibaszott drága lett minden
Felbasznak és veszek egy villanyos rollert
Köszi!
hiace 2.4 szívó, 8 személlyel 8l... de ha már megint megy az ini féle fogyasztási lufihámozás, A2 1.2 TDI 2,7l-el elmentem eco módban 100km-t két személlyel... úgyhogy minden buzi gázos bekaphatja
na de kit érdekel?
Igen az !
Ha jól emlékszem nekem most 8, 7 litert mutat a központi , sosem nullázom !
Ismerős T3 gépe üresen kb 8litert eszik
Régebben avval mentünk mindig méhészeti cuccokat venni
2, 5 pd
A tiedbe nem az önpusztító motor van ugye?