Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A tranyóba bepattanunk kilencen , telebaszom a hosszított változat csomagtartóját 25 nagybőröndel , utána kötöm az 1500kg os lakókocsit , azt olyan mintha csak egy matricát nyomnák a farára , azt ugyan úgy megy mint üresen , aztán az összes benzines foshatárt átugorja lakóstól , föleg az olasz alpokot szeretem mikor a benzines fos küzd két biciklivel a hátán , mint malac a jégen !
320km szűk 6 ezért, környezetbarát üzemanyag
Sok buzi dízeles bekaphatja
én nem kételkedem, hogy így volt.... de nem néztek Zsanettnek...
https://www.olajcentrum.hu/ én innét veszem.
A múltkori témához. A mai újságból
Van itthon használt villamos sínem, ha gondolod felhegesztünk a kocsid elejére egy darabot, azt mehetsz
Astrával én is leléptem a gázról. Mostanában tempomat, halál pontosan a megengedett sebességre azt előzzön ha akar valamit.
Á, ilyen biztos nincs, mert Levit még meg F2-őt még nem nézték Zsanettnek.
Ti honnan vesztitek az olajat? Mert valahol 6eft, máshol pedig 3eft a Motul! Most valakinél nagy a haszon vagy ő árulja az igazit?!
Ezért írtam, hogy felvenni Meghagyni nekik a butaságot, az eljárás végén meg benyomni a felvételt + médiának megküldeni Hidd el lett volna ott magyarázkodás, de nem a te részedről. Kettő az egybe beszélhetsz te bármit, ha nincs tanúd, felvételed nehéz dió, ezért sem volt egyszerű a te sztorid.
500 kg térfogata minimum duplája egy sima dobozos barkasznak.
Azoknak egy katonai h1 kellene és letúrni őket a gecibe
Nagyon kevés autó van ami nem tud menni 90es tempóban. És legalább az 1-2 számjegyű utakon ne szarozzanak
Ilyenkor is megállok és megnézem mi a fenét akar
Mint írtam kerülöm a bajt
Nem a seggembe jött , hanem lemaradozva , kanyarok után felzárkózva , de kiszúrtam , az utakon töltöttem az életem , észreveszem az ilyesmit , főleg a kamionosoknak kifinomul ez az érzék , főleg a gabonásoknak ! / Aki tudja miért az érti , nem részletezném /
én is elengedem a barmokat, inkább lehúzódom...aki nagyon köcsög, annak felkapcsolom a ködlámpát egy pillanatra... főleg autópályán vicces....
de kellene vmi jó megoldás azokra is, akik 70-el mennek közúton, 100-al autóoályán a belsőben és még oktatni is akarják a népet, azoknak is a k..... ........ azért....
Amúgy ha nekem nagyon a seggembe jönnek én inkább lassitok hogy menjen a gecibe
Csak egy amit le is lehet írni ! 1.5 szivó golf , láttam hogy mögém lopakodik a jard /1,4 benzines astra / , és pár autóval lemaradva követ , mivel kedvem volt hozzá , elkezdtem autókázni , tök szabályosan , 50 meg stopi meg minden , egy jó negyed óra múlva , mikor egy győri tér körül a hatodik kört mentem , szirénával , villogóval rámcsapott ! Szonda , miegymás , aztán közöltem hogy antialkoholista vagyok , tele jogsival , és jót kocsikáztunk , akkor megbutultak ! Rendőri üldözés , intézkedés alól kivonás / nem voltam hajlandó megállni / stb szerepelt a vádiratban ! Nem volt egyszerű a vége !
képzeld el, ahogy Zoli bepakol mondjuk 500kg bútort... kb 2 km múlva meg is állna a tudomány...
akkor a kollégád nagy balfasz volt, már ne haragudj... nem volt sok kocc, azok is céges autóval, de mindig azzal kezdtem, hogy miután meggyőződtem arról, hogy nem történt személyi sérülés, azonnal telefon elő és jópár felvétel készít. soha nem volt gond, még a rendőrrel sem... ha bármi gondod észlelt, azonnal rendőrt kellett volna hívni, ne félj hirtelen megváltozott volna a hozzáállás... mondjuk már mindegy, balfasz volt, kifizette a tanulópénzt
150km a hatótáv...a csomagtérbe csak ennyi kábel fért el
Amúgy ezek a régi targonca akkusok ilyen 50km-ert el tudtak menni, lehet ez még többet is, mert több fért el benne.
Ez az eset pár éve volt.
Gondolom ezért ijesztettek rá inkább csapatostul, mert kiderült volna hogy 50-es táblánál 100-al kisodródott és azért csúszott bele az öreg kollégámba.
Mondjuk azon a szakaszon én is 100-al szoktam menni, csak én nem vagyok olyan béna
Szép propaganda szöveg , csak egy kicsit másképp van a való élet ! Bizony ha akarják akkor az anyám / szándékosan nem a te anyád / hátán b@sznak meg !
ehhez ha el akardsz menni vhova g€ci hosszú hosszabbító kell....
meg azt az fastrat senki nem festené már le, max. fizetnének egy whopper menüt de csak kicsiben és szigorúan sajt nélkül....