Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem volt rendőrrel esetem, ebben az esetben rendőrnek azonnal igazolnia kell magát, hogy rendőr kötelező helyszínelést kérni, ráadásul a központból rendelnek ki más területi illetőségű helyszínelőt és a rendőr ellen automatikusan fegyelmi eljárás indul, aminek a végeredménye természetesen függ a helyszínelés végeredményétől. lehet, hogy régen volt ilyen, mam ár ezt nem nagyon lehet megcsinálni...
Hozzám sem jött mikor itt jár kicsiny falunkban.
Rám sem
Nem csinál az semmi ilyet Nem a cocializmusban élünk, ahol ez megengedett volt - gondolom onnan az élmény - aki most ezt megengedi magának, amit írtál, az másnap kereshet új munkahelyet, ha talpraesett az ipse. Ismerni kell csak a jogaidat és nem betojni. Attól, még hogy vannak korrupt ügyek, nem kell feltett kézzel végignézned, hogy megcsinálnak.
Egy darab 1,6 benzin ceed sincsen ebben a városban....
1.4 van pár meg a sok buzi dízel
Az asszony azt mondja a hundai i20 is bejön neki, most keresgéljek róla teszteket
A jazz el van vetve nem tetszik neki, bár abban én se nagyon férnék el
Nézed az eget?
Ne vedd sértésnek de nem vagyok rád kíváncsi
Hozzátenném másra sem....
Úgy bassza ki a kemerát a kezedből , öröm nézni ! Még nem igen volt ilyen ügyed , ez tisztán látszik !
Akkoriban még VHS-C kamerák voltak az elterjedtek és a DV akkor jelent meg. Nem nagyon volt fedélzeti kamera.
Egy dolgot tehetsz, bármi is történik, azonnal elő a telefon, videó bekapcsol, egészen addig, amíg a másik el nem távolodik a naplementében. Ha hasonlóan "csúszik" a hazai pálya akkor erre még ott kérdezz rá, hogy ki is az illető, hogyan került oda és milyen jogon van ott, a hallgatás és félremagyarázás is beszédes.Ezért hasznos a fedélzeti kamera, persze jól beállítva
Zoli! Megtaláltam neked az ideális elektromos járművet
Velem már próbálkoztak 1-2 alkalommal, de én sem írok alá semmit
Mondjuk volt amikor egyszerűbb volt fizetni, mint szórakozni a korrupt rendőrrel....mondjuk azok momentán le is buktak, szóval kellet az a 10ezres nekik
Meddig vagy Pécsen ? Árkádba kell mennen aztán egye bassza meglátogatlak ha belefér
Egy világ omlott össze bennem.
tényleg létezik Zsalmalé mint termék.....................dikkkkkk.
Pécs bevezető egy szőke cicamica mérte a népet
Csak sajnos nem szájjal
Érdekes ez... mindenkinek nagy rémtörténetei vannak, nekem soha sem volt problémám a rendőrökkel. Egyetlen egy rendőrtől van vagy 6figyelmeztetésem de ő még a villogó mentőt is megbünteni.
Na tehát igen, lehet csak felénk normálisak az emberek :)
Azért mondom, játsz már meg egy ilyen patkánnyal az újrafényezést és számolj be! Én neked drukkolok
Van szerv ismerős....de én kerülöm a bajt így ritkán találkozunk
Én semmit se írok alá...
Amúgy egy alattomos geci vagyok aki sosem felejt, simán kibaszok avval aki megszopat még akár 10 év múlva is

Azért most a 6oson nem tolják az embert annyi útjavitás van múlt évben egy sem volt ilyenkor
Nemi szerv
Ritkán volt még bármilyen kapcsolatod szervekkel ugye?
Amúgy kollégát konkrétan megfélemlítették, jobbnak látta aláírni, mert mit tud csinálni? Hív igazi rendőrt?
Nehogy azt hidd. Vannak hajmeresztő esetek az ismeretségemben.

Bármiből lehet necces helyzetet magyarázni utólag.
Egyik motoros haver pl. az Esztergomi hamburgerezőnél volt haverjaival, mivel sokan voltak merőlegesen beálltak a motorokkal tök szabályosan.
Mellesleg ügyvéd, cégvezető, igazgató úr meg ilyenekről van szó, tehát ne Rocker Zsoltit képzeld oda.
Szőke picsa nekitolatott a motoroknak, nem lett nagy kár, de nyilván leordította a fejét, erre elhajtott. Hívták a rendőrt, mire kiért a szőke picsa visszajött a saját rendőr ismerősével.
A vége az lett a bíróságon, hogy a szakértő bebizonyította, hogy talpig motoros bőrruhában felugrott a Merci csomagtartójára és lerúgta az antennát. Ezt amúgy egy 100kilós ember követte el, és úgy hogy a fényezésen közben nem keletkezett sérülés. Majdnem lecsukták az embert, hiba volt neki 4 tanúja azok elfogultak, mert a picsa utólag odajött rendőr haverja az nem az.
Remélem azért tudod hogy ez engem nem zavar
Majd rájössz hogy jog meg igazság addig van míg valami fejessel nem futsz össze.
Reggelt!