Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aha igen,és ha érti a dolgát,akkor visszakérdez hogy mivel nincs 18,így meg van-e minden szükséges papír.Persze ha nem érti a dolgát akkor olyan mintha nem is lenne.
ha látsz dupla emelésűt 3 tonnást 50 centi max emeléssel 15 ezer alatt akkor érdekelne a link 😉
Öröklés esetén viszont jogos a félelem, de abbol amugyis kiforgatnak a jol képzett jogászok ha igény van rá. Tehát itt se mindig ér célt.
De ha jol meggondolod azér ingatlan esetén a gyereknek honnan lenne pénze, az a szülő befektetése. Ami általában adó tekintetében is kedvezőbb. Tehát a gyereket igencsak behéz kiforgatni abbol ami tulképp nem is az övé csak papiron.
Tévedsz, mert ingatlan esetében több családot ismerek akinek minden gyerekének van tulajdona, néha több is. Járműnél nem tudok egyet se. Motorokat általában a szülő nevére vesznek, ezt én több okbol is el akarom kerülni, bár mind jelentéktelen de később ügyintézést vonna ugyis maga után. Autót meg használja a gyerek ami van.
Bántásnak mert az én időm más kategória mint mondjuk a tiéd. Több a korlátja is és többet is ér. Ha egy menetben le lehetne tudni azt nem bánom, egyel.több ajtón kell bemenni. De nem. Ez több napos intézés. És teljesen értelmetlen jelen esetben.
F***** ebbe az okos számítástechnikába... akármit nyitok meg most már emelőket dob föl 😁
Én tavaly kikúrtam a tömeggel, augusztus végén tettem fel a télit és májusba vettem le 😁 nem volt sor 😅 sajátomon csak gumit csereberélek azt nem tudom otthon megoldani
Ez tényleg faxa, de igazából nincs már rá szükségem - én is kerülgetném 😀
De 0-18 ev kozott hanyszor van ilyenre szukseg? Atlagban csaladonkent 1 egesz alatt lehet az esetszam.
Pontosen ez akadolyozza meg, hogy egy korlatozottan cselekvokepest kiforgassanak. Itt ket rossz megoldas lehetseges, a kisebbiket calasztottak, hogy a tulajdonosi jogok gyakorlasanak biztositasa valamennyi burokraciat igenyel.
A baj az, hogy kawa ezt bantaskent eli meg, pedig ezek nem tul bonyolult jtekszabalyok, hogy az allam mukodese keretek koze legyen szorítva.
ez se nagyon fér el a kocsiba, meg gondolom amúgy sem 10 ezer az ára 😂
Ja és ha már guglizni kell, tegnap gugliztam.

Nézzétek már meg a nyitvatartási időt léci. A telefon gombra pöttyintve a számon előfizető nem kapcsolható......
Na mégegyszer leirom. Ha tavaly nem ugyanigy veszünk irartunk át motort, oké. De volt egy sikeres eljárás. Képzeld nekem is van két helyen három ismerősöm az okmányirodában. De minek hivjam fel, mit mondjak hogy vettünk egy motort a gyerekkel? Gratulálni fog.
Aztán meg ez a zűrzavar hogy azt se tudják mi kell kell egyáltalán meg hol lehet intézni.
A gumi szervizekkel nekem csak az a bajom, hogy pont amikor cserélni kéne, akkor akarja mindenki más is, aztán elmenni, kivárni, bejelentkezni....inkább vettem 800ezerért egy garnitúra felnit gumival, meg nyomás jeladóval és magam cserélem akkor amikor jól esik 🤣
Szóval ez tényleg nem a pénzről szól, hanem egyszerűen így kényelmesebb.
Jól látod. Ez alapbol is három munkanapos intézés és egyhez mindkét szűlő kell, bár elvileg elfogadják aláirt kérelem szinten is.
Ez nekem nem fér be a kocsi alá. Különben én is ilyet akartam.
Hát pedig az ismerős ezt állitja. Vagy ők is elakadtak a bürokráciában valahol.
Nem kell egy alacsony profilú krokodil emelő?
https://lincos.hu/hu/product/3025-K500
Kettőt vettem hogy egyszerre tudjam emelni a kocsi oldalát, de buzi nagyok, nem az a pici praktikeres fos, aztán csak kerülgetem a pincében.
Rájöttem elég egy is ebből. Én még leárazva vettem 50valamennyiért.
Nem utólag,én még nem voltam ilyen szituba,de mint írtam,az asszony érintett a témában és van a barátom a kormányablaknál.
Attól még tud venni másik lakást.Te tényleg olyan hülye vagy hogy azt hiszed eladod a házat és az állam meg rá ül a gyerek 18éves koráig?
Itt nekem a legnagyobb gond hogy még az okmányos se tudta hogy mi a stájsz.
És nem is a gond a bosszantó picit hanem az utánjárási idő.
De hát az időmilliomosoknak aki mindennek utánanéz ez tuti ujjgyakorlat.
Milyen jó azoknak akinek már csecsemőkorában genetikai emlékezetként megvan hogy ha 18 alatti fiatal vesz 1 millio feletti motort akkor a gyámügy engedélye is kell.
Hisz ez mindennapos nagynyilvánosságú evidens dolog amivel minden polgárnak tisztában kell lennie.
Na akkor hogy megnyugodj, igen, én voltam a hülye. De csak mert tavaly ugyanigy simán ment. Imádom az ilyen utólag rettenet bölcs embereket.
Gondoltam. Bazmeg most intézem. Ismerős tegnap mondta lakást adtak el ami a gyerek nevén van hogy másikat vegyenek. Nem tudnak mert a pénzt letéti számlára kellett tenni.
Te meg a másik kurva okos vagy mert unatkozol aztán imádsz mindenbe beleállni.