Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Korom?
Ennyire fustol a citrom?
ketté kell vágni úgy olcsóbb
amúgy is méreg minden gyógyszer szóval fél tabletta fél káros mellékhatás 😂
Arra sem, rohadt drágák lettek a gyógyszerek. 🙄
Rendes nyuggernak az a havi gyógyszerét se futja ki.. 😁
prosztata gyógyszerre pont futja 😁
Na vazz, végérvényesen megöregedtem, kaptam ma egy levelet az önkoritól, hogy a koromra való tekintettel kaphatok havi 6000ft-ot. 😒 😁
Én emlékszem arra, még 89'-ben volt mikor a Vulva patak kiáradt, hatalmas erővel ömlött a mag és minden faszi a zsákját pakolta a mederben. 😲
Mi is sokat segítettünk most, rengeteg fagylaltot és lábujjközti papucsot küldtünk az izomtrikók mellé az ott dolgozóknak. 😇
Mondjuk én nem tudom, hol pakolt homok zsákot kaposváron 😁
Csak elírta.
Könnyű összetéveszteni az írásjeleket 😁
好的
坏的
Pedig nem is tudod, mi-mennyit segítettem már számomra ismeretlen embereknek, ha úgy hozta pillanat.
nem nem(ujjával nemet mutató) egész érthető volt ami szar az szar és a honda ilyen 😅
hamisítvány, manipulált felvételek...
Gratulálok,most nőttél a szemembe.
Tényleg pocsék a mandarinod 😆
Hehe, nekem van fényképem rólam, hogy az utolsó nagy árvíznél egy tűzoltóval együtt töltöttem és pakoltam a homokzsákot. és mindezt magamtól, reggel felébredve lementem megnézni mi van, megfordultam, hazajöttem, átöltöztem és mentem is vissza.
Az a baj, hogy hajlamosak vagyunk mi mindent (mindenkit is) a mi mércénkkel mérni, illetve arra is van hajlamunk, hogy ezek alapján ítélkezzünk is.
Meg video.
Az aljas rágalom volt. Hazugság, szemfényvesztés(szemeit körbeforgató)
Csak siman osszefossa magat.
legalább az vigyáz a holmijaira nem saralja össze(meghajlós)
就像特里普夫一样 😅
Ezek az ilyen eseményt álló faxal várják(kezeit széttáró) Valóságsót csinálnak belőle meg tik-tok videókat 😅
Mindent elkövetnek azért, hogy növeljék a népszerűségüket. A múltkorinál is amikor pintér satya meg vitya gumicsizmában baktatott a gátakon(fejét fogó) egész elképesztő. Hasznuk semmi én tuti a vállukon hordattam volna a homokzsákokat. Vityának ez most kapóra is jött nem kell az ejuban megmagyarázni a megmagyarázhatatlant az árvízre hivatkozva visszamondta a beszédét 😂 Pedig épen el is mehetett volna ez a helyzet nélküle is meg szokott oldódni a gátakon(fetrengős)
Én mentem 😊 😇 🥾
De amikor odaértem felvilágosítottak, hogy az árvízvédelem az közügy(kezeit széttáró)
Engem meg attól 7 évre eltiltottak 😳 (óranézegetős)
Szóval nem segíthettem mert nem akartam megint törvényt sérteni 😖
Nálunk a big bagokat vitték helikopterek mert átszakadt a gát és betört a víz a településre. TEKesek olyan iramban rakták a homok zsákokat négyesével térdig érő vízben mindenki csak nézett mit szívtak ezek....