Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyébként ez értelmetlen polémia csak a meglepetés miatt írtam egyáltalán, tényleg van aki diktatúrában és általános mindenre kiterjedő megfigyelés alatt akar élni bármiért cserébe? Nem gondolom, hogy így lenne.
Te is a környék közösségéért élsz a családdal együtt? 😆
A szabadosság nem egyenlő a szabadsággal, a szabadosság ellen minden szabadságvágyó fellép hisz pont a szabadságát korlátozza.
Sokfelé járt külföldön, de Irónián még át sem utazott. 🙃
Tényleg? Picike korlát........nem ezt akartuk eltüntetni 35 éve?
Mer' gondolom tartálykocsival mégiscsak könnyebb szállítani az üzemanyagot, még ha golyóscsappal is nyitják-zárják tankoláskor, mint áramot odahordani.
A megoldás egyszerű, csinálj olyant, amit nem tudnak helyetted mással, még ai-val sem pótolni.
végre valaki fellátott már(gondolkodós) na nem mintha az az éves 5 alkalom amit oszlopról töltök nagyon megstresszelne de könnyebb lenne az élet ha csak bankkártyát kellene olvasgatni az áramért cserébe(kezeit széttáró)
hát ezek szerint régen korábban selejtezték 😅 mi egy olyan faszitól vettük annó aki összeszedegette ezeket a leselejtezett mentőautókat gondolom bagóért aztán nem is túl sokért továbbadta(kezeit széttáró)
ennyiből jobb a kínai rendszer mert ott minden (átlag)egyén a közösség javáért létezik
amíg így marad addig a közösség életképes marad
A probléma hogy az egyéni szabadság a közösség rovására megy.
Nálam konkrétan kikéri magnak a nő hogy szólok ne két felfestett parkolóba álljon.Aszongya senki nem állt ott,és egyébként is maga is beall két parkolóba keresztbe.
Mondtam hogy nem BMW-m van.
Hát ne tűnjön el.....aki akarja vegye.Váltás akkor lesz amikor a döntéshozók azt mondják,az eu-nak ez marha fontos,kínának nagyon nem.De majd európa megvédi a bébifókákat.
...de mégis az a legostobább, aki azt gondolja, a villanyautó eltűnik a süllyesztőben, és a B-D él majd tovább 🤣
Nem az a kérdés, lesz-e váltás, hanem az, hogy mikor.
Betiltják , mint matekórán a papírrepülőt ! Na azt még megértettem a 70-es évek közepén ! 😉
Kínának esze ágában sincs betíltani.Pont ez a lényeg,mineket elárasztanak az elektromos szarjaikkal innen elviszik a belsőégésű fejlesztő mérnököket és maguknak meg gyártanak belsőégésűt.Az eu tele van ostoba döntéshozókkal,ennyi a lényeg.
Ironikusan kérdezte. Kina nem tiltja be.
Kína betíltja 35-től a belsőégésűt?Ennyit a rossz következtetésről. blad105 írta ! 🤔
szélsőséges gondolataid vannak erről
aki társadalmilag elfogadottan él és dolgozik és nem politizál annak jó élete van
sokkal jobb mint 50 éve a nagyszüleinek, és a gyerekeinek még jobb lesz
ez jó dolog ennyit megér az a picike korlát hogy nem politizál feleslegesen
ellenben nincs cigó had aki ingyen él.....
Az euba tiltja be. Leirták. A világ összes többi táján meg nem.
Lásd japán most fejlesztett dizel motort
Én mostanában voltam többször is, mondjuk filmek minősége terén .... nem vesztettél sokat.
De ha betiltja , mit fognak fejleszteni a mérnökök ? 🤔
Mert oda kell. Eu meg a saját szarjában fetreng inkább önként
Akkor miért vitték el az összes belsőégésű fejlesztő mérnököt ? 🤔
Kitiltódik a renitens szép lassan ahogy fogynak a pontok mindenhonnan és a végén már csak a lakhelye környékére és az előírt melóhelyére mehet, utána kell nézni van már pár cikk és videó erről a humánus rendszerről.
Hát ezekre pont nem...arra elég egy bilikék robogó vagy egy 400as trágyapumpa