Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott vannak.
Pont most láttam magyar petiről egy képet, a gáton pózolt játszós ruhában egy tiszta gumicsizmában lapáttal a kezében
Voltam katona és még sorköteles is vagyok.. egyébként jó ötlet, vezényeljék ki a katonákat, legalább addig se a farkukat verik 😄
本田的一坨屎
Van egy kecskeméti helikopteres kolléga. Mondja hogy 2013-as árvíznél a helikopterek azért kellettek az árvízi védekezéshez, mert egyfolytában a politikusokat vitték sétarepülésre "tájékozódás" címszóval. Tényleg azt kéne hogy amelyik buzi odakeveredik a gátra fotózkodni, tegye , de aztán elkapni és nem elengedni amíg nem töltött be egy köbméter homokot zsákokba.
本田是世界上最好的摩托车!
Mert soha nem kapok ra valaszt.
Van kint rokon.
A honvédelem is csak ilyen.
Én nem, nekem 120 km... engem nem önt ki, szóval önző vagyok. Viszont jó sok adót befizetunk, abból oldják meg. Meg aztán annyi most ott a politikus, nem is kellek én oda 😅
Na,a nagy magyarok,akik annyira bátran háborúznának,remélem mennek és pakolják/játok a homokzsákot.
És mennyivel jobbak voltak, mázlisták az olaszok. 😇
Nincs köztes állomás mert ha a folyamat beindul akkor azt a hatalom a végletekig tolja, fejleszti lásd kínát, ott csak kis bejelentgetésel indult ma meg mi lett belőle az meg, hogy ennek mindenki mennyire örül elég a hongkongiakat megkérdezni tibetről nem is beszélve ujgurok meg nem léteznek. Jó lesz ez nekünk is hát legyen, igény van rá ugyan keveseknél, de határozottan. 😁
Neked ez a fixa ideád🙂
Hát ilyen sose lesz, már csak azért se mert megint odajutunk nem mindenkinek egyforma az elgondolása erről.
Lényegében most is diktatúrában élsz... csak most a pénz diktál.
Azt tudtad, hogy az olaszoknál a maffia hatalmát egyedül a nácik tudták megtörni? Ez az "erősebb kutya baszik" elv
Nade hogy mondjak mandarinul hogy az antennamosonak hoki tejfolosdobozba csomagolt mosottszar hornetje van? 🤣
Azért ha annak a 90%-nak megmutatták volna, hogy még mi lehetne, akkor módosulna az arány, mert ugyan mi baj történhetett volna, ha az a 90% vehetett volna Adidas cipőt meg Levis farmert meg lehetett volna hosszú haja?
Esetleg én, gyerekként nem a valutásbolt ablakán keresztül néztem volna vágyakozva a Tik-Tak cukorkát és nem értettem gyerek fejjel, hogy mi baj lehetne abból, ha a én is vehetnék a "Közértben"?
Hö, az itt véleménytcserélők az egyik végletből a másikba kívánkoznak, pedig a kettő között még ezernyi állomás lehetséges.
Én pl. jól élnék egy olyanban, ahol több mindent szabad, de csak a saját kontónkra és a következményeikre.
Ez tökéletesen önszabályzó társadalom lenne, ha nem moderálod magad, akkor megdöglesz, vagy ha elsőre túléled, akkor utána.
Annál jobb, legalább nem kerülsz bajba mert hülyeségeket beszélsz 😄
Gyenge a mandarin kiejtesem.🤔
Tényleg? Biztos így van. 😶
Költözz oda! 😆
Lehet, hisz szabadon választották. 🙂
azért a jelenlegi kínai rendszert ne keverd már a mi szoci rendszerünkkel
teljesen más a kettő
ami közös az a fekete autó 😆

amúgy itt se volt gondja a nép 90%-nak a rendszerrel, csak a retinens elemek érezték magukat szarul
Szerintem a kinaiak nem elik meg diktaturakent.Ez csak neked jelenti azt.
Egy katona sem lazad a parancsuralmi rendszer ellen stb.
Sot a jol felfogott erdekbol a tulaj ellen sem a beosztott,bar van aki megprobalja,ki is rugjak elobbutobb.