Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Abban a 20 percben amit foglalkoztam vele befuztem a tankon at hatra a kabelt.Vagy forrasztom vagy uj saruval rakom be,este kiderul.Onnan csak annyi hogy elindit,megy e rajta a waze,kurviger.Oszt kesz.
Meg a duda,a horror hiba. 😆
Biztos hogy NEM értekeznék itt akart lenni
Én kb 5 perc mulva el is felejtem. Ha emlékszel, akkor rágódsz😄
Gondolom mert nem konyhabutor dizájn fórum. Másról egyrészt minek folyamatosan pont itt másrészt meg alkalmatlan rá a társaság.
Engem egyébként érdekel zoli mostani balfaszkodása is a kijelzővel, mert ugyan én erről nem biztos hogy értekeznék viszont ha kész lesz a végkifejlet és a későbbi használati tapasztalatok érdekelnek majd.
Az, hogy leirom, abbol te hogyan kovetkeztetsz masra, mint hogy nekem az egyszer eszembe jut? Illetve mi a kulonbseg az emlekezes es a ragodas kozott?
Neked. Azt azért tedd hozzá. Mert ha nekem lenne már holnap hirdetném.
A negativ szemléleted.....mindenkivel megesnek hasonlo faszságok, sőt még felbosszant engem is de nem rágódok rajta sokáig.
Aztan miert ne latnam az akaratgyenge emberek eletmodjat? Itt az osszes korulottem. Az, hogy nem szereted a szembesitest, az mar legyen a te bajod. Legyel faszagyerek es metd bevallani, hogy smit latok es leirok, az bizony ugy van, mert a szemem nem hazudik. Az, hogy te megprobalod megmagyarazni, hogy a tenyek s azok magyarazata valtozhat a szandekosan rosszil ertelmezett korulmenyek miatt, szinten a te bajod. Nehogy mar hallgatnia kelljen bárkinek is arrol, hogy mit tapasztal. Aztan az, hogy ki-mit von le belole tanulsagot, az egy masik dolog
nem a tényekbe amit látsz hanem a látásmódod ami a megszokottól eltérő
nincs most időm megkeresni azt a szót ami orvosilag rád jellemző
vidékiesen a fasz ami a leg jellemzőbb
Eleg szomoru, hogy meg mindig nem jutott el senkihez, hogy nagyreszt en megtortent, latott eseteket irok le.
Nagyreszt, mondom. Ebbe ki- es mit akarhat belekotni?
Baszki,már csak te hiányoztál a nagydumával.Első körben halvány fingod nincs kit mekkora inger ér.Téged max a laktanyában bambán nézve a telefont,néha egy csörgés jön hogy fennmaradt a fán egy macsa le kéne rángatni kell egy ketteslétra,de ez is kéthetente,meg évente egyszer lerángatod a szerencsétlen családot görögbe.Bár én kétlem hogy bárki családforma lenne egy ilyen beképzelt görénynek mit te.Azt is csak képzeled.
Motorozni meg szinte zéro nem mész,max a CR dizelllel laktanya oda-vissza,vetítesz most is.
Azon mindent lehet állítani, talán lágyra vették, hogy a hátsó ember tüdjon hülyülni rajta. A motorkezelésük viszont elég magabiztos...
... aztán lehet, télleg szétbaxták már a hátulját, de majd eladnak egy kis port, és vesznek másikat 😅
Ezt most szépen magadra vetted - Pedig pont nem neked szántam 😁 Ha neked akarok mondani valamit, neked írom... aztán vagy látod, vagy nem.
Tudom, hogy te motorozol, többet, mint én, és valszeg jobban is (bár ezt csak tőled tudom) - már ha ezt lehet így értékelni. Élek, tehát jól motorozok, hogy eseleg el tudsz menni mellettem, az nekem nem jelent semmit. Elmotoroztam már ugyanoda, ahova te, talán lassabban, és igen, évente 1-2x ülök rá, elmegyek a haverokkal 2000 km-t, ennyire érdekel engem ez.
Amúgy nem vagyok faxszopó, se vén, 3 évvel vagyok több nálad. Győkér, az igen, néha, mikor a nagyarcú dumákkal kihozzák belőlem. Igen, sok mindenhez jobban értek nálad. Irígy mire legyek, hogy záróvonalon sort előzöl? Vagy hogy pénzért Dodorral mész motorozni? Ezektől az én szememben csak egyre kevesebb leszel...

Ha valaki beteszi előszménybe, akkor Kawa látja, ne mondja, hogy nem reagáltam.
Én meg azt mondom hogy a motorozás is olyan mint a dugás,nem beszélni kell róla,csinálni.Most mit kéne beszélni róla,hogy hogy kanyarodtam jobbra aztán balra?Zoli meg persze hogy erről beszél,nyomorúságos életében ez az egy inger éri.Minden más hiányzik.Nekem a jelenlegi életvitelem mellett a motorozás olyan hogy reggel felülök aztán elindulok valamerre,nem is érdekel hogy hova,hisz nem az a lényeg,hanem hogy megyek,aztán este haza.De tökéletesen elegendő is,vagy ha van egy szabad délután,akkor megyek.Csinálom,nem beszélek róla!
Mint a cigány lova. Nem vak, csak bátor!
Há micsináljak,a világ legjobb MOTORKERÉKPÁRJA. 🤣
Szegény motor. Lengés csillapító már szét is van cseszve a mozgásából ítélve.
👍️
klíma nélküli mtz se kutya
még a jövő hétre van meló aztán csak a pecának fogok élni pár hónapig
Betonozni a legf@szább 38 fokban ! 😉
Mi meg végre befejezünk egy utálatos munkát ebbe a melegbe Mátészalkán.
Yes !
Akkugyár az uj sláger? Már mindenhol azt épitenek
Ezt építem nektek ! A pályáról ennyit tudtam fotózni ! 🥲
Ezzel sincs gond , de tegye névvel , arccal ! 🙄