Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezeket az új motorokat nekem gyártják mert én azt szeretem ha nincs hangja
anno a szimóba is feldugtam még egy hangtompítót hogy csendesebb legyen
mondjuk nem lett sokkal halkabb de boldog voltam hogy mindent megtettem az ügy érdelében 😂
Nem kell itt (sem) mindenben egyetérteni,meg a mások informácioi is lehetnek hasznosak de ez a stilus nem elfogadható. Sokszor sok mindenkivel nem tudok azonosulni én se, erre legjobb példa freelac akinek az életvitele, gondolkodása, szöges ellentétben áll többünkével. Néha én is beszólok neki mégse basztatjuk egymást. Elolvasom a meglátását aztán vagy tovább lépek vagy vitázok vele.
Le van tiltva a gyökér csak az előzményekből látom néha mit okád ide. Állandóan basztat valamiért ugy hogy nem is ismer, beszól, bár én értem a célzásait csak az okát nem.
Ha valakinek valamiről véleménye vagy elképzelése ne adj isten tudása van azt ő biztosan jobban tudja, de azt azzal kezdi hogy mekkora hülye vagy ő sokkal jobban tudja. Közba meg semmire nem vitte, egy becsődölt vállalkozást tud felmutatni ami addig működött mig a zavarosba lehetett halászni, aztán gondolom az asszony látta hogy csak a duma van aztán szárnyai alá vette. De nélküle ma nem itt lenne, ha saját kutfőböl kéne boldogulnia.
Na Mind1 is ! Megyek , azt építem nektek tovább Ácson az akkumulátor gyárat ! 🤨
Laci , te most vitában álsz valakivel ? Nem vágom ! 🤔
Mond.már meg annak a fasszopo vén buzinak nem vagyok se ujgazdag de még csak gazdag se. Viszont én motorozok nem pedig évente egyszer faterok a motoron jellegű turára megyek a kihasználatlan matuzsálemekkel.
Inkább ő mutatná meg hogy kell motorozni mert szivesen tanulnék, jutyubról ezt se lehet megtanulni. Mivel én még most sem tudok rendesen, szivesen veszem mindig ha valakitől tudok tanulni.
Komolyan mondom petró józsi reinkarnácioja,isten nyugosztalja. Pont igy kezdődött nála is. Szerintem pár év és habzó szájjal fog itt őrjöngeni hogy mekkora lángész és mindenhez is legjobban ért. Bár már az meg van most is nagyjából csak még cigányozás nélkül.
Nem csoda hogy lassan mindenki elszivárgott innen, itt csak a nagy magyar valóság maradt, a rosszindulat, irigység, nagyképűség.
Régen mindig Zolit basztatták de lassan már csak ő marad aki még a motorozásról néha szót ejt, bár ő meg amikor épp nem trollkodik akkor csak a triumphot isteniti🤣
Enyémen gyárilag akra van, semmi hangja. Köszönhetően az eu normáknak. Az is csoda hogy a füst kijut a középső részen.
Viszont az enyém 4 hengeres. Nem kettő. Meg nem ia három😅
De hogy megnyugtassalak a tigernek sincs jobb hangja nyitott dobbal se 😆
Érzi a vasat szentségül ! 🤨😉
Pár buzi újgazdagnak, hogy hogy kell nagy túraendurót vezetni 😁
https://www.facebook.com/share/r/JPqbEpoDYzhjw2yX/
Egyiknek sincs jo hangja,mintha egy elbaszott porszivo lenne kidpolszkiba oltva mind.Nem veletlen hekkelik ra a csillio forintos dobokat,de az is ilyen hoki kethengeres.
http://youtu.be/BccgI7lCbIM?si=2SJ-1RIBLydBB9M3
Majd figyelem ha ott leszek 😅
Ja,ott voltal es.........nem lattad....., 😆
Az mind a tiéd volt csak.máshol 😁
Pedig zzr- rel minden turán összeakadok. Van hogy tőbbel is, de azt csak a fanatikusok viszik oda.
Nem tom milyen ducatival akadtál össze. A v4nek nincs tul rossz hangja bár az elég elbaszás hogy alapjáraton csak két henger megy. Viszont abbol meg rengeteg van v2 is meg v4 is akad
Monnyuk ducatit egyet lattam,nauders utan volt egy feloras stop utjavitas,akkor jott elore egy vadiuj,de annak se volt jo hangja.Zzr meg egyse.
Mondomhogy vakulsz,4 nap alatt vagy 15 volt mindenfele.
Meglepo lehet,de ugy vagyok vele hogy ami fel van szerelve a motorra,az mukodjon.Megha duda is,de mondom mielott a fogyi laszlo belekotne,a csatlakozas jo,aram is van benne,a duda nem szol.De lattam videot,nem egy terhajtomu,szetszed,megjavit,ha nem 3e ert vesz masik.
Hanem kijé?

Tiger már sürün előfordul a dolomitokba, de ilyen nyeszlett háromhengerest csak a tied láttam, azt is fényképen😂
Minek a duda egyáltalán?
Asszem kétszer haszntam akkor is egyszer az inditógomb helyett egyszer meg mert beleakadt az ujjam vége
Oregsegedre vak lettel az nem az en hibam. 🤣
Dehogy,beterveztem,de mindig van valami,reggel felkeles,jo 3/4 ora eltelt mire megtalaltam a ram mountot meg fel ora mire egy vakdugonak valo cuccot,mert lesz egy 12v oscelo vezetekem aminek a vege kilatszik es nem mindig lesz rateve a kijelzo,eztan meg elkapni a bankot befizetni 9 re bent lenni,most sok melo volt a heten,6 kor vegzek,meg az elet apro-csepro dolgai,pekaru,szalamifele,benzin vasarlasa,es mar felnyolc,ilyenkor mar nem maszok le felorara se hogy behuzzam a vezeteket,szinte minden nap igy telik.
Ja es meg figyelnem kell azt a sok baromsagot amit osszehordtok itt.Na az is idotrablo.
Mindegy,kesz a dugo,szombat ket kiszallitas,talan lesz egy ora a dudara meg a vezetekre.
Helyet látni, egyedet nem sokat 😆
Termeszetes elohely?
Na ez furi,mert csak az van ottan a kepen.
Bár szemfülesnek kell lenni, hogy lásson egyet is az ember😅
Rejtőzködő életet él a lelkem🤣
Ezen a képen se sok van.....