Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de az nem megy 300 at lassan 60-at sem amilyen szarok a sínek. 😅
ketamin? mi nyomtunk ilyet fénykorunkba de az lónyugtató volt 😆
jó oké olvastam
jóisten. Semmit nem szeretnék kevésbé mint a gyerekkel történjen valami. Kitartást nektek és felépülést a gyereknek.
A baleset, hogy történt?
Szerinted.
szerintem te állandóan foshacc ezektől 😅
ma itthon is ilyen kaja lesz és remélem nem joghurttal meg kefirrel 😅 hanem dizsoni mustárral és kenyérrel(meghajlós)
az kinek lesz?
De akkor legalabb tudom, mire gondoljak, hogy nem zold es nem sarga, hanem valamilyen kek.
De legalább nem lehet azt mondani, hogy a férfi szem egy bites. 16 szín az 4 bit, CGA simán :D
Egy férfi olyan, mint az első Windows: csak 16 színt ismer... 😃
De több szín van mint a RAL színskála amennyit tartalmaz,az nincs 200 szín.
Nem vagyok szinteveszto, szintudatlan vagyok. Ne mondja nekem senki, hogy barsony, mondja aRAL szamot, azt tudom.
RAL5010 mondjuk.
Szóval te is színtévesztő vagy?
Ini szerintem geci volt és berakta azt a színskálát amit a színtévesztők látnak. 😆
Én nem voltam süket, mégsem hallottam meg ha anyám kért valamit 🤣
Semminek, nem is tudtam, hogy az egy szin is lehet.
Egyszeru ember vagyok vilagoskek, sottkek, narancssarga, piros, feher, fekete, neonzold, sima zold, ennyi. Ilyen hulyeseg hogy barsony, mert az a nadragom (volt valamikor).
Régen nem tudom miért voltak ennyire rákattanva a színtévesztésre. Hivatásos sofőröknek is nézték, meg elektroműszerész suliba is kellett az alkalmasságihoz. Viszont most a villanyszerelő suliban, volt egy srác aki színtévesztő volt, de a korrekciós szemüveggel mégis jöhetett. Szóval most már lehet rendőrnek is felvennének 🤣
...de nalam csak egyszer-ketszer tudta eljatszani ezt, mert tuljartam az eszen.
Nekem is inkább a vörös jutna eszembe róla. 😅
Minek gondoltad?
A mama is rafkós volt 😂
Ohh,kemény,jobbulast a lurkónak
Nekem ezt az oreganyam mondta amikor meg elt es az igert fagyipenzre emlekeztettem.
Hm, en ezt mind kulonbozonek latom, de a barsony-rol nem gondoltam volna, hogy kek.
Én meg már lassan csak a szineket látom. 🙂