Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a lényeg hogy eleven és életvidám maradt.
Nem fogja. Épp emiatt tudtuk meg a szomszédunkról (5 év után), hogy a bal fülére süket kb 20 éve (katonságnál gránátot robbantottak és kiszakadt a dobhártyája, vagy valami ilyesmi).
Mondta, hogy egyedül a szirénától retteg, mert egyszer sikerült kifordulnia egy mentős elé, mert nem tudta honnan jön a hang és még nem látta. Azóta ha hallja, rögtön megáll valahol és megvárja, hogy eltűnjön...
Amúgy Ottónál 4 hét után derült ki a süketség, speciálisabb audiovizsgálattal. A gyerek igazából észre se veszi. Bár akkora kis szarzsák, hogy már KIHASZNÁLJA ezt és ha kérünk valamit, azzal jön, hogy Ő nem hallotta, mert süket 😂😂😂 beszarás... 🙈
a türkiz meg az akvamarin nekem full zöld, a szeder meg a viharkék se igazán kék de nem zöld
a többi már kéknek néz ki
lehet megszokja és menni fog neki később
pl unokatesóm egyik szemére nem lát, aztán a középiskolában vették észre, vagyis amikor előtte orvosin volt
addig nem tudta senki sem hogy egyik szemére nem lát
Igen, itt az a baj, hogy nincs térhallása. Amikor itthon kiabál, hogy hol vagyok, már nem elég egy "itt", hanem "itt vagyok a konyhában". Ha nem mondom, akkor kering mint gólyafos a levegőben...
baszki engem a színtévesztés miatt nem vettek fel anno a rendőrök közé...
pedig a színtévesztés olyan minimális hogy a kék bizonyos árnyalatait zöldnek látom, többi szín hibátlan
aztán nem kellettem nekik pedig már nyugger lennék jó sok éve
Amúgy anno a rehabon felkereste Ottót egy alapítvány, hogy kívánhat kb bármit.
Mivel Ottó rendőr akar lenni, elintéztek neki egy rendőrnapot 😁
Utaztunk rendőrautóban, megnéztük a rendőrmúzeumot, a rendőrlovakat, felvehetett kevlármellényt, és még a Teve utcába is bementünk oda, ahol a hívásokat fogadják és látnak több száz kamerát a teremből 😅
Kapott egy rakás rendőrös szuvenyírt is és megfoghatta az egyik lovasrendőr kardját ☺️
Kíváncsi vagyok, hogyha marad ez az álom, akkor a félsüketség ellenére felveszik-e.
Nincs mese, beiratjuk repülőgép pilótának 😂
Ott a Bzmot-ot sem előzi meg senki.
De mondjuk ha csak a sebesség a lényeg akkor a Spanyoloknál a vonat 300-al ment. Oda biztos nem kell egyensúly érzék, és azt tuti nem előzi meg semmi a sínen. 😁
Ez még jobb. A kék villogó mindent visz 😁
Bár azért majd talán rájön, hogy nem az autó gyorsaságán múlik ez.

Egyszer játszottam ilyet. Autópályán mentem belső sáv. Amikor láttam hogy utolér valaki kihúzódtam és mentem mögötte kellő távolságra hogy ne presszionáljam. Amikor jött egy gyorsabb akkor azzal ugyan így. A végén egy Porsche Panamera mögött mentem 230-al 😂 Na ennél viszont nem jött senki gyorsabb....szerencsére a kék villogós sem 😁
Azt szoktam mondani hogy sokszor szerencse kell hozzá hogy egy gyerek ép bőrrel megússza/megúszta azt a sok hülyeséget amit csinál,sajnos van akinek nincs szerencséje,de ez már így volt a mi gyerekkorunkba is.Sajnos ez mindig benne van.
Mondjuk autópályás rendőr akar lenni, hogy gyorsan mehessen 😂 azt mondta, hogy ha nagy lesz és sok pénze lesz, akkor vesz nekem egy gyors autót, hogy ne előzhessenek meg 🤣
Elhiszem...
Akkor meg is van. Autóversenyzőnek jó lesz, mert senki nem fogja megelőzni 😁
Erre igazából nincs mit írni a sablonokon kívül, de ismeretlenül is rossz érzés. 😟
❤️
Na ez kemény. Sajnálom! Neked kitartást, gyereknek meg felépülést!
Igazoltan nincs veszélyérzete a gyereknek. Már 2 évesen megállapították nála.
De az egyensúlyprobléma miatt sok sport nem jöhet szóba, mert nem lenne sikerélménye. Már attól agyfaszt kap, ha az autópályán megelőznek minket 😒
Muszáj, különben már megbolondultam volna.
Jo, hogy azert te is megprobalod meglatni a kevesbe rossz oldalarol is a tortenetet.
kicsit nagyobb lesz be kell szervezni valami kaszkadőr képzőbe
Öröm az ürömben, hogy totálisan leszarja. A műtétnél is nem az volt a baja, hogy egy bukósisaknyi kötés volt a fején, hanem hogy ott a branül a jobb karjában 😅
A műtét miatt adott altatóbogyó pl felpörgette és végül beketaminozták, hogy meg lehessen szúrni.
Műtét utáni napon már nem kért fájdalomcsillapítót, mert neki nem fáj.
Beszarás egy kiskölyök. 😅❤️
Rettenetesen sajnalom. Azt nem mondhatom, hogy aterzem a problemadat, mert azt csak az, aki megeli, de drukkolok neked, nektek, hogy megoldodjon ez a problematok.
Anyósoméknál kirángatták a leásott hintaállványt, majd beleült Ottó, Albert lökte és felborult... A vasállvány meg telibe a fejére esett. Mentőhelikopter vitte a kórházba... Mi épp a barátaink esküvőjéről értünk haza és mentünk volna értük, mikor Anyósom hívott hogy baj van... Nem kívánom senkinek azt a látványt, hogy eszméletlenül, leszedálva, intubálva viszik a gyermeked a sokktalanítóba... Szerencsére legalább annyi kiderült pár óra múltán, hogy nem agykárosult. De ha 2 centivel arrébb találja el az állvány, az az agytörzs lett volna... Rohadt nagy mázlija volt...