Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnos ahogy nő, egyre durvább meltdownjai vannak és rettenetesen agresszív. Utána meg nem is emlékszik, hogy mi történt, csak mutatom neki a sebeimet, amiket okozott, vagy az összetört tárgyakat... Most félek vinni újra oviba (nem volt június óta), mert attól tartok, hogy nekimegy egy gyereknek... Amúgy autizmusra nem is gondoltam, csak velem is kitöltetett egy tesztet a gyerekről a neuropszichológus, ami szerint kijött a prevazív fejlődési zavar nagyon magas értéke, amely autizmusra utal. De közölték, hogy biztos én értettem félre a kérdéseket...... Hát bazdmeg, nem vagy zseni, de nem vagyok hülye sem........
Nagyon sajnálom.Hogy sikerült megsérülnie?
Majd meglátod, amikor más jellegű- és mértékű felelősség lesz rajtuk, mekkorát változik a személyiségük pillanatok alatt.
A gyanú még nem jelent bizonyosságot. Én hármat neveltem fel, a legkisebbnek a zöngés hangokkal volt problémája (íráskor) fel akarták menteni helyesírásból meg idegennyelvből, de tudtam, hogy ezzel vissza fog élni (mert a gyerekek ilyenek), én meg bementem fogadóórára és mondtam a szaktanárnak, hogy eszébe ne jusson a kivételezés, amire a zöngés hangot problémáját rá lehet fogni, azt kezelje ennek tudatában, de másban a többivel együtt értékelje. Otthon állandóan olvastattam vele, mert a helyesírást MÁSHOGYAN nem lehet elsajátítani, és tessék, hibátlan a gyerek, sőt. A nem megfogható, műszerekkel nem kimutatható dolgokban tessék fenntartásokkal fogadni a verdiktet. Ez nem azt jelenti, hogy rossz az orvos megállapítása, mert neki ez a szakmája, ezt csinálja esetleg évek-évtizedek óta, de a gyerekek annyifélék, hogy mindig van rá esély, hogy egyszerűen csak másképpen reagálnak bizonyos dolgokra.
De semmiképpen nem rosszul.
Ez szörnyen hangzik, én akkor is bizakodok így ismeretlenül is, hogy elmúlik, elfelejtitek.
Nekem már unokám van, ilyenkor szoktam azt gondolni és mondani, ha nincs betegség, nincs semmi baj.
A gyerekek gyógyuláskor nagyon sokszor meglepő regenerálódásról tesznek bizonyságot, biztos vagyok, esetetekben sem lesz másképpen.
Amúgy igazi kis szarzsákok 😅 a nagyfiam 1,5 hét múlva kezdi a sulit! 😁
Ja és egész évben harcoltam az ovival, mert kb kiakarták tenni. Harcolok a Bethesdával is, mert nem vizsgálták ki rendesen, de valószínűsíthető, hogy ADHD és autizmus gyanús...
Koponyaalapi törés miatt, megsérült a VII-es és VIII-as agyideg, aminek következtében idegi alapon megsüketült a bal fülére, elvesztette a bal egyensúlyérzékét és lebénult a bal arca. Első kettőnél semmit nem lehet tenni, ez marad. Most 07.19-én volt egy arcidegrekonstrukciós műtéte, ami kb annyit jelent, hogy összekötötték az arcnál a jobb idegeket a bal oldallal és így remélhetőleg kialakul majd a szimmetrikus arcmozgás. Ennek folyamata is legalább egy év még. Egyelőre nincs még mozgás a bal arcfélen.
A gyerekek könnyen gyógyulnak, meglásd, el is fogod felejteni nemsokára.
Szia! Nagyon sajnálom! Nálunk is a középső gyereknek volt elég csúnya balesete. Nagyon megviselt bennünket akkor. Hála Istennek, teljesen felépült belőle. Ezt kívánom nektek is. Sok erőt és kitartást.
Sajnos az elmúlt 2 szezonban én se nagyon motoroztam. Mondjuk nem az volt a prior, mivel a középső Fiammal tavaly történt egy súlyos baleset és maradandó problémái maradtak, amivel folyamatosan kezelésekre járunk... De remélem hamarosan végre kicsit jobbra fordulnak a dolgok, mert kurvára elfáradtam már...
Tudom,sok a hülye aki ittmaradt.
Van aki motorozik is,az a kissebbség.
Beszarás, hogy sok-sok éve még mindig itt nyomjátok és nem csak új neveket látok 😅
Hö?
Bu 😅
De a gyári krómozottak is megvannak , elvannak spájzolva ! 😉
Ihunn e !
A bivaly szépen virgonckodik ! 😜
Most eljöttem Sopron felé , még reggeliztem , most visszaügetek Győr felé , felugrok a Bakonyba egyet hajlítgatni ! 😉
A volt főnököm 2015 be vett tiszta új Performance-t ! Annak a fobjai !
Hát lehet, ennyire nem égett böröm alá a kawasaki zöldje, és ujat se hoztam ki.
Ezt is rosszul tudod ! Mellé van csomagolva , 5000km után szervíz szereli fel , így marad csak a garancia !
Amugy a performance- n gyárilag akrának kellene lennie. Bagster üléssel öhlins futóművel performance plexivel