Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az ismerős mondja... Nekem ilyen szélsőségeket soha nem mondanak. Telefonálásért, lejárt biztosításért, stb. igen.
Tök jó helyen lakok, itt nem ilyen rendőrök korzóznak az utakon.
Furgonnal is?
Na ilyen geciség még felénk sincs pedig itt aztán acélosak a rend őrei ha pénzt lehet beszedni.
Mondjuk én simán ilyeneken előzök ha a sok balfék beáll 70re.........
kezd megrendülni a bizalmam, eddig csak normális vagy semleges rendőrökkel találkoztam

most mondja ismerős megbüntette a yard 30 pénzre mert ráment a járművektől elzárt területre egy kerékkel
az út szélén volt egy kupac trágya aztán kikerülte aztán emiatt ráment a lekanyarodósávval szembeni elzárt területre
bezzeg a parasztot nem basztatták amiért elszórta...
Én már sokszor dobtam ki héját (narancsnak, banánnak 😄)
Még sose repült vissza... 🤣
De ha csak simán kidobod akkor visszarepül. 🤔
én általában kidobom, bár mindig azt mondják abban van a vitamin(kezeit széttáró)
az egy bajszos osztrák festő volt sztem
Régi haverod gondolom még a billencses korodból. 😶
Nekem a mutter mondta, hogy egyszer úgy kellett elmennie szülőire, hogy előre bevett valamit, mert üzent az osztályfőnök, hogy mindenképpen számít a megjelenésére.
Meg egyszer volt olyan, hogy a Simsonra használt bukómat lefújtam fehérre a kád szélén Neolux-al, a mutter meg kimosta (volna) a féltett valami göncét, de hát a fehér kádon nem látszódott a fehér, sisak mellé fújt festék és teljesen összekente azt a textilt. Szegény muttert akkor láttam életemben másodszor sírni, az első az ettől azért kellemetlenebb történet volt, de az most nem érdekes. Na, szerintem utána is bevett valamit.
Szerencsére......
Nekem két terhességnél is előjött egy ilyen eszeveszett szédülés. Azóta se. Fül-orr-gégész mondta a második eset után, hogy tuti a terhesség hozza elő. Mondom még jó, hogy többet nem tervezek 😂
Nálam 2-3 napig tartottak. Hánytam is a szédüléstől. Felkelni nem bírtam egyedül. Valami eszméletlen szar érzés. Egy erős berúgás lófasz ehhez képest...

Akkor volt, hogy mivel terhes voltam, a neurológus semmit nem mert felírni. DE BAZDMEG Seduxent azt kaptam, hogy jobban tűrjem a helyzetet 😂😂😂
Mivel Férjem csak kiváltotta kérdezés nélkül, így volt itthon, de végül mikor lejárt, bontatlanul basztam ki. Pedig a gyerekek mellett sokszor eszembe jutott, hogy na most egyet beveszek 😂
Neked nem is dolgod ez.
(Elhinni.)
Szerencsére.
Neked haverod?Nehéz elhinni.
A havernak egyszer valami problémája támadt a fülében lévő egyensúlyszervvel, meg kellett operálni (egyik oldalt). Azt mondta, az operációt követő pár napban annyira szédült, hogy feküdt az ágyban a kórteremben és kapaszkodott az ágy szélébe, mert félt, hogy leesik róla, annyira becsapta a meghibásodott- és megpiszkált pikulája.
Aztán egyszer jött a nővér, hogy menjenek az időközi felülvizsgálatra a rendelőbe, de mondta, hogy ő nem tud felkelni sem, nemhogy átmenni másik épületszárnyba. A nővér hozott egy kerekesszéket, és HÁTRAFELÉ, rükvercben húzta át a folyosón!
Azt mondta a haver, annyira szarul lett, hogy még lebaszkodni sem tudta a nővért, azt hitte, hogy meg hogy halni.
Én csak egy német filozófust ismerek, az a harcáról írt... 😃
Képes a jobb oldal elvileg 100%-ban kompenzálni. Anno 7 nap volt mire lábra bírt állni, kb 1,5 hét, hogy egyedül járni tudott, de a 3. héten már tudott bringázni.
Egy lábon viszont most se bír állni. Szinte rögtön eldől.
Az egyensulyt hogy korrigalja?
Jo.
mivel tőled jobban senki sem szőrszálhasogatóbb így nem tudtam kihagyni a hibád
de
tőled megszokott módon most tuti kitalálsz valami bődülestes faszságot amivel megpróbálod palástolni ezt a tévedésed, mint a múltban már láttuk tőled párszor
Róla hallottam ! Tőle származik : "Veszélyesen kell élni ! "Nietzsche ! 😇
Aha, a tsanyi egybol megertette, te meg most magyarazkodni szeretnel.
Na, mondjad, mit nem ertettem?
ugye hogy a korlátolt agyad miatt fel sem fogod miért írtam?
Szerintem van alapja, akar az en eletembol kiindulva is.
Pont a bizonytalansag eltunik, mert elore tudhato, hogy mi var(-hat) rad, ha mar egyszer megtortent veled ugyanaz.
Szerintem sem érvényes bár Nietzsche írta filozófusként a minden happy jegyében, de csak teoretikusan a jobb közérzet elérése érdekében kb mint a pénz nem boldogít........mondja a gazdag és a mentálisan sérültek. 😄