Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aug 17-20 a terv.Kommersz dolomitok kör-talan stelvio-timmelsjoch,hazafele turacher.Naponta 3-max 400km.
Valamikor pontositom az utitervet,mindennap masik szallas.
650ért dobáltam be flakont egyik se durrant pedig mindegyiken volt kupak
🤣ezt kipróbáljuk
Mikor mész meg mi a cél
mostanában az astra is ilyen központizár bajos lett
a jobb hátsót 5 alkalomból 4x nem zárja le, nyitni mindig nyit
szerintem kábel hiba lesz, ami azért vicces mert az az ajtó van a legkesesebbet használva, szerintem tized annyit mint a többi
A 3.-at 6 év alattinak kell beírni helyben meg valahogy csak elsütitek a legkisebbet. 😎
Na, a pulya idegesitett egy auto miatt, vttem neki egy Octaviat.
A szokasos karpitszovet gyengeseg, a bal hatso ajto nem zar kozponti zarra, de nyitni nyit, potfeklampa egy szegmense nem vilagit, mototvedo muanyag also talca vagy mi a neve repedt, mert valami magas szeglykore raparkoltak, amugy teljesen rozsdamentes szinte az alja.
3.
Egy főre mindig drágább
A gép összenyomja, zárt kupakkal kell bedobni és akkor akkorát szól mint egy ágyú... a múltkor a fél tesco visszhangzott tőle 😁 a tizediknél már kurvára néztek 😁
...ezért magát megbírságoljuk! 😁
Valami tuti olcso szallas kene nauders kornyeken,meg monnyuk sillian es mariazell korul.
Booking nem haver,26 alatt nem adott fel /fo/ejjel.
teszteltem a flakon visszaváltót
ha az ásványvíz cimkéjét ráteszem az étolajos flakonra nem veszi vissza, de ugyanavval a cimkével meg az ásványvizest bevette amiről leszedtem tesztnek
úgy néz ki a formát is nézi nem csak a vonalkódot
amúgy azt a kiveszem-beteszem dolgot ahogy néztem nem lehet megcsinálni mert nem lehet kivenni már akkor ha felszámolta a pénzt, kurvára bent van már akkor a gépben
szerintem számítottak arra hogy itt nálunk ezt sokan megtennék 😂
csövesek jól járnak, már most nagy zsákokkal jönnek, aztán még egy csomó nem visszaváltós flakon van a polcokon
reggeli gyógyszer bent van? majd ha hat akkor folytatjuk 😉
Tehet te szandekosan csak a rendszamot osszebaszod sarral, utana meg azt irod, hogy a rendor csak akkr fog kellemetlenkedni, ha hulyenek nezed?
még mindig nem azt mondom hogy mindig minden esetben ez a tuti nyerő dolog
de teljesen életszerű a fröcskölés még akkor is ha nem szabályos
egy kézzel összekent rendszámhoz képest ég és föld mert az látszik hogy szándékos tett, ez meg lehet véletlen
szóval 5ből 4 felszólít hogy ugyan takarítsd már le mert nem olvasható.......mert ugye a yard a legtöbb esetben nem baszakszik az emberrel csak akkor ha hülyének van nézve
amúgy ez igazándiból csak a kameráknak szól, az meg beszopja mind........
pl románoknál egyik se foglalkozott vele
szerencsére a medve nem egy bandázós jószág
együtt 5 medve egy csapatban kb olyan esélyes mint a 90/5 lottón az öt találatos
a hat meg már végképp nincs, még a mesében se
szerencsére
mert mi a faszt kezdenék 6 medvebőrrel? öreg vagyok már ennyit cipelni
Akkor ha öten vannak hisz annyival még elbánsz, de ha hatan? Akkor biza fel kell kapni a zörgős kapcát meg a tűzkövet csattogtatni különben megcsinálnak. 😁
Előbb-utóbb úgy is vége lesz a cigánykodásnak, aztán megint jön a sírás-rívás, hogy beteg gyereket kell otthon eltartani, meg az erdőben a faág hajtotta el, így vette, neki van rokonnya a rendőrségnél és amúgy is a patás tehet róla és lapos a föld különben is.
Ja, nincs is Magyarország, csak egy részvénytársaság.
Nem tudom, mennyire szigorúak, de hogy kiszúrják, az biztos. Kb. egy hónapja állítottak meg, az első dolog, amit megjegyzett, hogy "maga a negyedik motoros, akit leintünk, de az első, akinek függőlegesen és a helyén van a rendszáma".
""(5) * A hatósági jelzés(eke)t [rendszámtábla(áka)t] a járművön a felszerelésére kijelölt helyen, jól olvasható állapotban kell tartani, azt megváltoztatni, letakarni vagy jogosulatlanul eltávolítani tilos.""

https://net.jogtar.hu/jogszaba...

Tehát NINCS kifogás, hogy most értél ki az erdőből vagy az ingoványból. Csak- és kizárólag a rendőrön múlik, hogy mennyire veszi be a mesédet.
Persze, a rendor meg el is hiszi...
a fenét
2-3 mozdulat és máris a bőrével takarózom 😀
A svéd tűzkővel a medveölő késen a medve szemébe szikráztatva elvakítja miközben a zörgős fóliába öltözve a testét rázva megsüketíti amitől a a bundásnak tátvamarad a szája amibe beletuszkolja a koffeintablettákat amiktől úgy felpörög, hogy saját magát tépi szét. 🐻 🐼 😁
ez így igaz, de ha "életszerűen" sáros akkor mondja hogy takarítsm le, még mindig jobb mint 5 gyorshajtási bírság.......
aztán nekem a motor kb mindig sáros volt