Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem még soha nem volt pontom, most van ugye ez a négy, de majd elévül valamikor. Az elmúlt 15 évben csak három közig
Szeretem, amikor az öntudat kilöttyenik a pohárból. Csak hát... láttam már karón varjút, meg láttam síró embert is kétségbeesve telefonálva a hatóságra, amikor baj volt.

(Tudom-tudom, MuZ kolléga is már leírta, hogy "olyankor" felgyűri az inge ujját és rendet csap a gonoszok között...)
vírus előtti éveben, mentünk erdélybe aztán akikkel mentünk volt egy kis csúszásuk
aztán nem a megszokott főutakon mentünk hanem kis zegzug falukon hogy telljen az idő ne kelljen a határon 3 órát várakozni rájuk
futón 2 motor geciszar utak, szóval ilyen 60-70 tempókat mentünk kint is,
szóval nem volt túl régen
5000? Az sem ma volt.
Akkoriban még simán büntettek bemondásra.
Apámat Hatvanban piroson áthajtásért akarták megbüntetni. Persze nem ment át piroson csak ráfogták és zsebre dolgoztak.
Pár hónap múlva benne volt a hírekben hogy börtönbe került az a bagázs, korrupció miatt.
Hungária körúton is volt egy ilyen csapat, azok is próbálkoztak nálam de kidumáltam magam, hogy nincs pénzem és éhezem. Ez hihető is volt még fiatal gizda koromban a szakadt Jawa350-essel 😆 már azok sem erősítik a rendőrség állományát.
annyi ott a turista, hogy akkor nem voltak annyian amikor lakták a falut(kezeit széttáró)
Egyébként nem néptelen az erőművet működtetik azóta is(kezeit széttáró)
Volt egy ismerős. Iszonyat szabálytisztelő volt az öreg, elvágólag közlekedett és természetesen SOHA nem hajtott gyorsan. Ő volt az aki 40-el feltart és rázza az öklét ha megelőzik. Aztán egyszer megbüntették ugyan így az 50-es táblánál 62-vel. Fél évig depressziós volt tőle.
Rendesek voltunk és nem röhögtünk a szemébe 🤣
Az ilyen büntetésekre mondom azt hogy költsék gyógyszerre. Pont nem lesz nevelő hatása, csak jobban fogom figyelni a bokrokat, vagyis igazából baleset veszélyes, mert eltereli a figyelmem, és lehet egy óvodás csoportot emiatt fogok elütni.
Csernobil? Állítólag néptelen. 🤔 🤓
én 65ért kaptam pár éve 5 ezer helyszínit, de úgy hogy meg sem állítottak
elméletileg a falu táblánál mérték a 65-ös tempót, az 5. háznál álltak a sünök(gps koordiáta is el lett küldve), amikor már a rendszám is megvolt már 50 alatt haladt a kocsi
na ez a nettó geciség amikor fékezésben vagy de pár méterért megbasznak
Ez hol?
ezért még a jogsit is bevonnám(gondolkodós) 66 lakotton belül(gondolkodós)
lehet még letöltendő börtönt is kiszabnák a jogsi elvétele és a gépjármű végleges lefoglalása után(kezeit széttáró) azt majd megtanulnák az ilyen száguldozó boyrace-rek, hogy mi van leírva a kreszbe 😅
Azért szerencséd, hogy nem frílaci intett le lehet már nem is élnél 😂
Csak 4 pont? Azt hittem ezért 6 a minimum vagy mérlegelhetnek? Nekem 3 hét múlva jár le 6 pontom ugyan nem magyarázta el miért adott annyit, pénz nem volt sok 10 rugó, de inkább adtam volna 50-et mint a pontokat.
Mer szihopata gyorshajto vagy,azé.
Hogy lyukadna ki a gumijuk ! 🤨
Ma megint támogattam anyagilag a rendőrséget, hogy hatékonyabban tudjanak fellépni az olyan - társadalomra különösen veszélyes - bűnözőkkel szemben, akik a falu néptelen kivezető utcáján 66-al mernek menni. 39 000, ráadásul meg is állítottak, 4 pont. Köziggel jobban jártam volna, hogy rohadjon meg.
Tízből kilenc fogorvos ajánlásával !
Fékezéskor a leány fogsora lett hiányos nagyobb gáznál meg a faszié, ezt a fogorvosok találták ki. 😁
Azért a sisak kommunikációt is kitalálták már elég régen ! 😉
valamikor voltak ilyen átnevelő táborok országon belül is de inkább múzeumot csináltak belőlük meg turisztikai látványosságot(kezeit széttáró)
akkó meg jön az eju, hogy nincs meg a megfelelő komfort 😅
furi mert mifelénk saját magukat is cigánynak hívja a cigány(kezeit széttáró) Legalább is mifelénk nem egy sértődős fajta 😅
mán vissza is jöttem(gondolkodós) Hát nem lett olcsóbb tavaly óta(szemeit körbeforgató) 15-20%-ot emelkedtek az árak.
Bementem a metróba vásárolni zadarba. Vettem olyan dolgokat amit itthon nem kapni. Mindenből annyit vettem, hogy legyen rajta metrós mennyiségi kedvezmény. karlovacskó sör, ozujskó vettem néhány tálcát 400 forintos euró áron 560 ft-ra jött ki egy doboz sör /nagyker áron/(fejét fogó) Cockta üdítőből is hoztam 3 zsugorral. 1,5 literes. kis boltokban tommy, bakamaz, studenac 1000 ft. Metróban az 600. A kisdobozos hell 800 ft.(kezeit széttáró) A dinnye mondjuk jó árban volt 1 euró/kg. Üzemanyag még mindenhol egységes pár forinttal az is olcsóbb, a szállás az meg nem volt drága ott voltunk mint tavaly napi 20 ezer. Metrós számlát nézegettem. 25% áfájuk van de ehhez jön még hozzá egy olyan tétel aminek az a neve, hogy "háború utáni helyreállítás." Sosem nézegettem a boltból kapott blokkokat a metrós számla alapos tanulmányozása után megnéztem ami épen még nem volt kidobva, bizonyos élelmiszertermékekre ráteszik ezt az adót aztán így meg is van a 27% fogyasztási büntetés(kezeit széttáró) Már csak azt nem tudom, hogy a 90-es évekbeli délszláv háború utáni helyreállítást fizetik e még, vagy már az ukrajna helyreállítására gyűjtenek 😅 Tény és való amikor 2000-es években jártam ki, most egész megdöbbentő már az infrastruktúra(kezeit széttáró) 1 hét alatt teljesen elszoktam már a szar utaktól 😅 Mondjuk most már a városokat összekötő utak nálunk is egész jók de városon belül akadnak még problémák mindenhol. Voltunk vagy 3-4 szigeten is mindenhol tükör aszfalttal várják a pénzüket elkölteni szándékozó turistákat(kezeit széttáró)
ránézésre ez komolyabb nálam 😅
sajnos nem.(szomorú) Lehet egyszer arra kirándulunk a családdal "véletlen" 😅
egyre többen rájönnek, hogy a minőséget nem feltétlen az ár határozza meg(kezeit széttáró)
😅 "mer a közösségi médiás aktivitás látva a főképp hobbifelhasználóknak szánt termékeknek komoly rajongótábora alakult ki. "

Végre egy jó bolt kár, hogy messze van 😅