Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na de ha van egy késed csak jobb mintha nincs, csinálok egy lándzsát belőle pillanatk alatt, így akár 5 medvével is elbánok
láttam minden karatés filmet a 80as években szóval profi vagyok
😂
amúgy az inkább egyéb célokra jó, akár fát hasogatni
Azt azért megnézném, mikor egy te méretű macival megküzdesz medveölő késeddel 😁
Ugyanúgy szétkap darabokra, csak legalább lesz egy vágott sérülés a bőrén 🤣
Nem vagy te old shatterhand 😁
Olvashatatlan hatósági jelzésért is megbaszhat...
napelem sosem kellett, ha engedélyezve lenne szerintem a puska benne lett volna a tábori felszerelés között
de pl kihűlés elleni zörgős fólia, medveölő kés, svéd katonai tűzkő(svéd fontos mert a többi elég szar) mindig volt nálam, még akkor is ha a környékbe motoroztunk mert én tuti nem gyalogolok 2km többet hazáig, főleg nem motort tolva
erdélyben meg kb minden olyan tárgy benne volt a hátizsákban amivel át lehet vészelni egy éjszakát a hegyen akár esőben is, akkor is ha szálláson aludtunk, még koffein tablettáim is voltak hogy el ne aludjak mert széthordanak a medvék 😂
Napelem és puska is?
nálam mindig volt víz, mert mindenre is fel kell készülni
Jo,hat ismerost ilyenkor elszalajtotta a legkozelebbi hazhoz a yard vízert,ez kb 1 km-re volt.
Full beoltozve.
motorra írtam, és direkt nem kened..... olvass már értően te fogyaték halmaz
eddig legalább értelmezni tudtál dolgokat
ha fröcsögtetve van pont olyan mintha a kerék dobálta volna fel, és ugye így nem csak a rendszám kap hanem nagyjából minden, még a csomagtartón a teszkós fila hátizsák is
Nagyon jo, es kozben seholnem saros a jargany, csak pont a rendszam vagy korbekened az egesz autot?
Attol még a szélvédőn a rendszám nem fog látszani.
motoron az egyetlen járható út a sár, be kell sarazni a rendszámot, az út szélén tépni gazakat azt belemártani a sárba és függőleges irányban felhordani rá fröcsögtetős módszerrel
ez az egyetlen amit ki lehet magyarázni, persze csak ha a közelmúltban esett eső, most pl nem feltététlen lenne életképes az ötlet
Azért tuti szét lehet verni azon is valamit, csak úgy segítő szándékkal 😆
Baszhatod,motorral járok.
Akkor be kell baszni. Segítsünk Zolinak, kezdjük az övével 😆
A szélvédőn is rajta van a rendszám(kezeit széttáró)
legalább kirándultatok egy jót 😅
mik ezek a pontok? Ezt gyűjtögetni kell? Benzinkúton beváltható?
én nem bírtam volna ki röhögés nélkül 😅
Az, hogy esetleg pofara esek, az egy dolog, fizetek, mert mi mast tehetnek. Na de az, hogy elore kozlom, hogy rohadjon meg aki majd egyszer bantani fog (mert ki tudom fizetni igy is) az kicsit fura. Csak jelzem, az 57. evben jarok, eddig talan 10 ezer korul jarok, de ebben volt telefon is a kezben, es mindezt olyan 35 ev autozas, de olyan 43 ev ketkerekuzes utan, motor eseteben eddig nulla forint, buntetopont meg semmibol soha. Amugy sem adohatralekom, sem tartozasom, sem buntetougy, mielott rakerdeznel. Es elek, milyen fura...
Amikor meg beut a menku, pont elmondhatom, hogy en a lehetosegeimhez kepest pont megtettem mindent, hogy a menku elkeruljon, nem mindjart a rendort badztatni. Pont ez a kulonbseg koztem es a fajtad kozott.
Bassz ki a yardal,szereld le a renccámot a karhatalom elleni jogos allampolgari tiltakozas jeleken.
Es rakj a helyere egy fuck the police tablat.😆
Na most rákerestem a sajátokra, elévült így tiszta vagyok megint. 😁
Valójában az a tanulság, hogy az olyan öntudatos soha nem tévedő (saját maguk szerint) emberek szoktak nagyon de nagyon pofára esni amikor szembejön a valóság, mint te.
A magamfajta tudja hogy az élet ilyen és nem kell tökéletesnek lenni, úgy is beüt a ménkü.
3 év alatt évül, meg lehet nézni az oldalán.
Megállít, azt mondja 66,hogy ezt közig lenne, de mivel megállított, így helyszíni.... ez nagy pech, közigre kábé 25-be lett volna így meg kábé 60-ba van, plusz négy pont. Ez bosszant a legjobban, maga a bírságolás nem annyira, mivel mindig gyorsabban megyek mindennel, néha bele kell hogy csússzak matematikailag is
Egy szegvár nevű tiszaparti faluban, mentünk strandra az asszony toyotájával. ráadásul mire odaértünk kitört a vihar, fél óra múlva jöhettünk vissza. Nem volt egy sikeres projekt.. 🤣