Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy infarktust kapsz, mert a szíved meg nem bírja.
Amúgy egy kis kokain nekem is kéne, lehet gyorsabban végeznék a kertimunkával 😆
Kompresszorost?
Ki kell probalni, a fagyi nagy kart nem csinal.
szoktam enni, ezért vettem fagyigépet, napi másfél kilót el tudok nyalogatni ha olyan hangulatom van
Ez nem biztos, hogy működik, az inuitok sem soványak pedig erős mínuszokban élnek (már amelyik mert lostanság ők is városiasodnak) igaz a fókabelsőséget még melegen nyersen fogyasztják. 😆
Kezdjed a fagylaltot fogyasztani, kihűl a gyomrod, a szervezeted - többek közt remegéssel - megpróbálja a hőmérsékletedet normalizálni, ez energiát von el, tehát fogyni fogsz.
majd gyors ások egy medencét és abban forgolódok 😁
én leszek a moby "dick"
Attól az izületeid hamarabb tönkremennek mint, hogy élveznéd a fogyás örömét. tolókocsiban meg már mindegy, hogy 160 vagy 60kg vagy, az csak a rokonoknak fáj, hogy mekkora súlyt kell tologatni a klotyóra. 😁
akkor már inkább az amfetamin, olyan leszek mint a vizsla, egy percig se tudok nyugton maradni
aztán a sok mozgástól kurvára egészséges leszek 😂
Ez igaz, van egy diszkomfort érzet, de hát ez a lényege, nem tudsz enni még ha akarsz akkor sem és lefogysz, igazából eleinte kellemetlen később ráállsz és hozzászoksz, hogy nem eszel, ez étteremben okozott gondot mert sokáig ugyannyit rendeltem mint előtte és csomagolni kellett a 3/4-ét, de ma már ez is olcsóbbá vált. 😁
ismerős szúrja, de azóta ful szarul is van, eszik 2 kanál pörköltet és forog a gyomra
egy tömlős sajtot 3 napig eszi mert fél szelet kenyér és már nem tud enni többet
ő fogyott 30+ kilót igaz volt vagy 170, ellenben azt mondja hogy a szuri előtt simán permetezett a motorossal fél napot is, most meg 2 gép után menni alig bír olyan gyenge
aztán a hasán a zsír megmaradt mind,szinte csak az izom ment el
állítólag hozzászokik a szervezet, aztán jobb lesz
Ozempic.......elképesztő fogyást eredményez na meg terhességet ami Ininek külön jól jön. 😆 1 éve használom és 15kg az első 6 hónapban ami azóta maradt mondjuk már jobb is ha nem fogyok többet mert nincs miből, vissza is vették a fél adagra a 0.5-re mert a cukor meg világbajnok lett, 5.5 az átlag a tavalyi 13-ról viszont a 0.5 hiánycikk a sok fogyókúrás picsa miatt akik szekszért megkapják a receptet. 😁
https://index.hu/fomo/2024/07/...

Na, egy het es maris megjelent a hir. Kinek a kije lehetett, hogy ennyit kellett varni ezzel?
azért az vicces hogy amióta poénkodtunk a féllábú meg lábatlan hölgyekkel csomó ilyet dobál fel
https://www.facebook.com/reel/476863681607260

előtte meg egy sem volt.......
ez részben igaz mert már 10+ éve is ilyen volt amikor 110-120 voltam
rá kellene nézni valami szintetikus cuccra aztán nem éhes az ember örökké
nem ennék én se ennyit ha nem volnék éhes 24 órából 23 óra 30 percet 😀
B+, azé van minden bajod, mert 160 kiló vagy, de ez elhangzott már... haverom is kb. ennyi, most gyulladtak be a viszerek a lábán, egy hete kötözgetik át napi 2x, mert nem gyógyul, csak sebes... neki is hiába mondja az asszony, hogy le kéne vetni 30-40 kilót... mert hát tudja ő, csak hát...
Es? Beszoptad?
nyirokmasszázs van egy ideje azóta kb rendben van a futómű
már bérletem is van aztán így 7 ezerért megcsinálja
tőle meg a vérnxomásombmegy felvmert örökké oltogat mindenféle természetgyógyász/agykurkász dolgokkal
pl szért fáj a vállam mert valami lezáratlan ügyen van, nem azért mert el volt törve és éppen megerőltettem.....
Az úgy rendben.
Az a fránya tudatalatti 😁
Én nem mondom meg, én csak visszautalok rád, hogy ezt te állítod magadról folyamatosan.
De én egyből megoldást is tudok felírni, nem kell recept, ez szabadon kiváltható:

Testmozgás

https://elethosszig.hu/voroses...
Arra is lusta vagyok.
nekem piros foltos a lábam valami miatt meg ahol sokat volt foltos már barna
senki se tudja mi lehet ez és mitől van és hogy lehet megszüntetni
annyit össze ollóztam hogy elpattognak a hajszálerek és a vérben lévő vas nem szívódik fel és emiatt barna a rozsdától
gondolom a freelac mindjárt megoldja: dagadt vagyok 😂
én már nem is megyek ilyen doktoros helyekre max ha visznek
Nem kell, letöltöttem egy billentyűzetet ami alapból ékezetes, tablet, mobil és működik.
Nekem évek óta házidoki, magán reumás, neurológus (bár az járt a legközelebb) félre kezeltek mert nem ismerték fel mi a lényeg, de igazából nem érdekelte egyiket sem, meghallgatták az aktuális panaszt és megfellebbezhetetlenül elmondták mi a bajom és kezeltek nem kevés pénzért, de télen berobbant a dolog amikor is az ahhoz tartozó orvosok végre elmondták, hogy amikkel 3-4 éve járok mindenfelé azt összeolvasva egyértelműnek kellett volna lenni már az első alkalomnál is csak hát egyik dokit sem érdekelt kórtörténeti mese hanem csak az aktuális, a gáz, hogy még a magánzókat is hidegen hagyta minden ami végülis nem csoda hisz ők ugyanazok akik amúgy a rendelőkben vannak tehát a viselkedésük attól még nem változik, hogy külön pénzért teszik.