Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Asszony volt kollégái 1 pár 1 éve mentek ki az osztrák anyacéghez dolgozni és pénteken tették ki, hogy vettek egy tesla x-et kint pedig egy belvárosi bérlakásuk van, gondolom ott több a töltési lehetőség vagy a melóhelyen engedik.
Láttam a héten 2 seal-t tehát lassan átadják őket, jól néztek ki. 😎
Nagyon sok teslát eladtak már, szóval matematikailag sem lehetséges, hogy csak a totyogó balfaszok vegyenek belőle 😁
Tegnapelőtt megelőzött egy tesla ami nem lenne nagy truváj mert csak 80-al mentem hanem maga a tempó (szerintem 100 vagy kicsivel több) és a lényeg: egy szép nagy öreg futót húzott maga után. 😆 Még aznap az m5-ön egy német rszm-u tesla is megelőzött úgy, hogy én 120-al mentem tehát gyorsulnak a gépek. 😄
Nekem van helyben ismerősöm, aki vakon sakkozott úgy, hogy szintetizátoron játszott - és énekelt (amúgy ha csak szart mondok, az is szép kifejezés a valóra)a kocsma egyik helyiségében, a másikban 10 ember állta körül a sakktáblát, a faszi átkiabálta éneklés közben a lépéseit, a többiek egy idő múlva a sajátjukat, de ez a faszi tízből kilencszer elverte őket, mattot adott nekik.
Ennek számtalanszor voltam a tanúja.
A srácról amúgy még olyanokat tudnék mesélni, hogy nem hinnétek el, a hőreceptorai tuti nem működtek, neki semmilyen meleg nem ártott. Mint amikor a parasztelosztóban leszáll a bácsika a járatról ing, mellény, zakó, külföldi sapka, én meg meggyulladok a melegtől.
😆
Belőlem? Szerintem semmit még ha szimultán 369 emberrel sakkoznék 24 perc alatt bár mondenkitől kikapnék, de ha kapnék 2 sört akkor csak hozzátenne a közérzetemhez a sport mintsem lefárasztana. 😁
Sokat romlott akkor a helyzet ezek szerint.
Mer' nem én vagyok a prezident, tudod.
Igazából fekete-fehér tv nem is volt, csak szürke arnyalatos 😁 engem viszont jól atvertek egy sonyval 91-ben, mert színesnek adták el, de egy nagy fekete doboz volt 😄
Mondjuk az még nem nagy sport 😁 de mikor egy versenyen 5-6 ellenféllel nyomod fél napig, az már kivesz belőled...
Még 98'-ban dolgoztam egy műszaki nagykeresnek(utána tanúskodtam a markóban is 😁) és az akkori orion tv gyárból ami akkor rég nem volt magyar hanem épp valami szingapuri bandá-é volt, de a lényeg, hogy börikbe szállítottam tv-ket amiket direkt oda gyártottak fekete-fehérnek mert akkor még nem lehetett színes tv és ezért párszázat legyártottak így. 😁
Nekem az sem lenne sértés ahogy a proli sem mivel az vagyok, öntudatos proletár. 😁
Miért nem? Az is sportol aki a helyi grundon focizik nem csak aki a válogatottban, vagy a háztömb körül futkároz vagy bármi mást csinál amit sportnak neveznek ezért ha én a kis gyökér szomszéd gyerekkel leülök sakkozni (annyi előnyöm van, hogy én legalább a lépéseket ismerem így 70%-ban nyerek) akkor mi szétsportoljuk az agyunkat. 😆
Az reszletkeres, hogy godor vagy korbacs.
Így van! Nem etetgetni, hizlalni kellene őket, hanem átnevelni.
na ezért visítana minden eu-s libsi 😂
és ezért nem lehet itt(sem) rendet tenni
amúgy én a korbácsolásban hiszek nem a gödrökben
Csak gondolod.
A börtön meg lehet egy jó mély gödör is, amiből nem tud kimászni az elkövető, nem kell feltétlenül oda konditerem meg színes tévé.
én értelek, de ehhez 5x ennyi rendőr kellene meg 10x ennyi börtön
szóval anyagilag nem biztos hogy előrébb lennénk
Bizd csak ide, en pont a legszemtebb szar-szemet dolgot csinalnam, az ervenyben levo jogot szo szerint betartatnam.
Csak aki a maseban gondolkodik, senki mas.
változatlan maradna minden
mert amivel eredményt lehetne elérni náluk az kiverné az összes biztsítékot eu szinten
persze tét nélkül bármit is lehet mondani
Úgy gondolom, sokan ráfáznának 😆
Mer' nem én vagyok a prezident.
Talán azért mert nincsenek eléggé lefáradva. De mitől is lennének, amikor a nagyrésze nem is dolgozik.
Nem tudom hogy miért ilyen nyughatatlanok, de errefelé is ezt látom, meg igazából mindenhol, hogy ezeknek mindig vonulni, nyüzsögni kell.