Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eszembe jutott valami! 🧠
Polo-rovidgatya.
Nem,csak vidámabb.
Egy lejtos szerpentin földut foltt 20 centire ulsz egy relative kopott gumis trike on.Pokoban es rovidgatyaban,Nincs motor csak ket bicikli hidraulikus fek oldalankent kulon fekkarral.Csuszkalhatsz mindenfele.
Az ugy jobb?
Chopok juh,legkozelebb egyiranyu utat veszek,es berelek trike-ot.
ez melyik részen van
Kicsit zsufolt ez a szovakosz,de relative jo.
tudom hogy nem az igazi de a semmitől sokkal jobb
magasnyomásút nem fogok venni emiatt
bár ha bejön a terepjárózás a pöcsig érő sárban akkor lehet beruházok egy mosóra
Nem az igazi
alapból nagyon tetszik neki, csak mint írtam nem nagyon használja
nekem egy kicsit kényelmetlen az ülése, lehet csak a dagadt valagam miatt érzem így, a régi 600as ülése sokkal kényelmesebb volt
Hogy tetszik neki?
Nézegetem, hogy jövőre kéne venni egyet.
Nagyon bejön, de menni még nem sikerült vele.
van faternak akkus permetezője annak elégnek kell lennie
ha mégsem akkor jön a csodafegyver, bár akkor az a gumis védő biszbasz lehet kevés lesz
motorblokkot szépen takarít, igaz mocskol rendesen 😁
nekem egy noném fos van fent a gyerekszobában, olyan 20 éve, de az ucsó 10-ben alig volt bekapcsolva évi 3-4x. Működik mai napig...
Most láttam egy eladó 600-as gixert, 19 éves, igaz, csak 18 ekm... 3 milliót kérnek érte 🤣
Ahhoz kell mosó is. Relative magasnyomással.
t700 van, úgy néz ki el lesz adva mert a gyerek haverjai váltottak ezres sportgépekre aztán nem tudja/nem akarja tartani velük a tempót
helyben téblábolni meg elég a 300as is, legalább tudok vele menni etetni a csatornára
én valami ilyesmi kacatot akarok venni: https://www.temu.com/ul/kuiper...
majd ha rendelünk a temuról ezt is beletesszük a csomagba
aztán lehet lendületesebben is mosogatni 😁
Nyilván számlásan lehet 20 is akár.....
Én 7-8 ért szoktam, ha át kell mosni nagyon mert tiszta szutyok akkor 10. De itt is 10-12 a karbantartás a legtöbb konkurenciánál. Ha meg négy van akkor 25 volt az egyik ilyen helyen. Egy szűk óra alatt kényelmesen meg van
ha több van akkor jó eséllyel nem számolnak mindegyikre külön kiszállást
én meglepődtem a 20 ezren, gondoltam is: ide tuti nem jössz ennyiért.....
múlt évben átfújkáltam valami gombaölő pumpás izével, a semmitől többet ért, idén még erre nem került sor mert valahová nagyon eltettem a cuccot, vagy ki lett baszva, vagy elvitték az egerek, vagy a fene se tudja mi lett vele
nálunk néha elvesznek dolgok aztén van hogy 10 év múlva előjönnek
Ismerős az africat árulta igy mert az ujat beakciozták pont akkor. De meglett a gazdája annak is. Pedig vagy 700zal árulta olcsóbban az egy éves 30ezret futott motort.
Akkor marad az uj.
A legtöbbnél az évi egy elég 3 év gar mellett. A 10 évhez azért több az elvárás de akkor se fognak 8 év után elismerni semmti, a forgalmazó is mosolyog ezen. Nem életszerű, egy tíz éves gépnél hogy cseréljék vagy javitsák gariba. A fischer tán amelyik akkor már kihátrál a garancia alól ha rozsdafoltok vannak a gépen.
Nekünk 3 év garit mondtak 1x-i időszakossal ami épp most lesz esedékes utoljára ellenben 10/db volt tavaly, remélem nem nagyon emeltek mert 4 van. 😁
annyira nem érdekelt csak amikor megtalálták a gree papírját aztán oda adták abban olvastam hogy évente 2x kell igazolni a karbantartást
utána már nem is érdekelt a garancia mert 20 pénz lenne egy időszakos karbantartás számlával
inkább veszek egy ráhúzhatós zsákot 10ért a kínaiaktól aztán a kompresszor olajfújójával kipucolom pár évente