Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fene tudja, a 4 millás t700 se sokkal olcsóbb pár évesen mint az új
vagyis nem sokkal olcsóbban árulják
Há király vagyok na. 😁
Van ahol meg 2G sincs
Van 5G 😆
Nincs konkrt, amivel majd a kereskedo megkinal, abbol valasztok. Bar par eve amikot beszeltem vele, o a Gree helyi sejtje volt, igy tuti, hogy az boven lesz a kinalatban.
Pl. Ez is egy dolog de van még pár
Azon nincs mit gondolkodni többnyire. Kis motoroknál kicsi az árkülönbség. Egy többmilliosnál ugyanez az időszak már millio körüli az már nem mindig mindegy
légkondi gari
pl a gree akkor ad garit ha évente 2x van karbantartás, ami ugye 5-6 év alatt szinte egy új légkondi ára
a gyerek egy ideje nézegeti a crf300as motorokat 2 évesen szinte annyiért adják mint az új
200ezer spórolásért meg inkább vesz az ember újat
Van, ez igaz......de én szeretem nagyon. Pár évig hanyagoltam igyekszek visszatérni ha időm engedi
Akkor az ilyen menjen szalonba hozzon ki egy ujat..... nem bontoba akarja a többség eladni a szeretett megkimélt vasát.
A nagyon olcsó azt jelenti hogy féláron.....jó páran árultunk árultak motort az elmult egy évben, nincs mozgás. Az elfogadható áron nem kellő motort meg senki nem fogja odadobni két millával olcsóbban mert annak nincs értelme hogy másnak vegyünk motort. Egyébként mindnek eljön a gazdája normális áron kirakva, de nem heteken belül.
S túra kormánnyal? Úgy még rondább 😃 de izlèsben nem lehet vitatkozni 😁
azért az átlag használt árak is kb az őrület határát súrolják egy ideje
A fischer kapja be, szar a szervizháttere.

Amugy azt szoktam mondani ha jo kell akkor japán (pl panasonic fujitsu toshiba hitachi daikin) vagy lg, mer ugye az koreai.
Daikin erősen túlárazott de az a rolls royce, a többi emberi áron elérhető.
A minőség érződikde csak ha szereli fogdossa az ember. A falon mind egyforma.

A tiz év garit el kell engedni, egy se fogja betartani amelyiknél azt igérgetik. Rengeteg feltételhez kötött.
Dobjál tipusokat amik megfelelnek aztán ugy könnyebben megy.
Ebben a szlovakiaban van sok jo meg sok szar ut is.
Nomeg zihalok mint egy tudobajos.
Hát ja, annyiért mint az átlag, de abban igazad van, hogy minden annyit ér amennyit adnak érte, 1.2-ért árulja, ha adná 700-ért biztos hívnák.......vagy nem. 😁
mert drágán árulja
ami olcsó egy héten belül elmegy, ami nagyon olcsó még aznap
Ja S, hát kinek mi tetszik, nekem is jobban bejön az N, de mégis a 3 sv1000-emből kettő S volt igaz
túrakormánnyal.
Hat az arakon nem latszodik a tulkinalat ( ez de hulye szo).
Egy X-ADV meg talan-talan bejonne nekem is, de azok meg dragak.
Ez olyan, mint amikor a robogukhoz beirja a tulaj, hogy uj akku.
Ja, uj? Akkor mar indulok is, alku nelkul viszem.
S? Mert az csúnya, az N még elmegy...
A használtpiac amúgy is halódik most legfeljebb a nagyon olcsókra van kis mozgás, haver is 3 hónapja árulja a szép sv1000-ét, de még egy telefon vagy üzenet sem volt.
Én is beleírtam anno, de ettől még senki nem hívott. 😄