Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amúgy no para az esővizet is forralták mert különben megzöldült
csak azt még szűrögetni is kellett
Lustasag,mobilon az ekezethez enerigat kell pazarolni.
Szándékosan hagytad le, véletlen - ki tudja? Manapság minden előfordulhat! 🤣
Egzotikus betegségekkel központi kórházakba átviszik. Lehet Pécsre de a helyi hentesek általában nem tudnak ezekkel semmit kezdeni.
Persze az gyakori hogy már nem jut el.
Hatvanban pl. egy sima vírusos agyhártya gyulladást nem ismertek fel. Még én is felismerem annyira egyértelműek a tünetek.
Van amit igen, de van olyan egysejtű is, ami direkt szereti a napfényt. 😁
https://www.webbeteg.hu/cikkek...
innen vidékről nem viszik a népet pestre, helyi hentesek mindet elintéznek
régebben az esővizet gyűjtögették, az se egy steril cucc, meg vannak már edződve
gomba lehet van benne, mert idén lusta voltam kitakarítani
uv fény nem öli ki? mert kint vannak a napon a flakonok egy ideig mert különben elfelejtem elvinni
Na? Ezek szerint feleségem megismerkedik szüleiddel?
Legionellával hozzá kerülnek 😁
Ne csináljátok! igaz hogy desztillált víz, de attól még állott víz, és ideális mindenféle baktérium szaporodásának. Fel kell forralni ahhoz hogy biztonságos legyen. A mostanában divatos párologtatók, pedig nem teszik ezt meg.

Kocsiba hűtővíznek teljesen jó. Kolléga is gyűjtötte kocsimosáshoz.
Kondenzviz, de nem feltetlenul tiszta. Gomba lehet benne.
Nem szretd, ha neznek? Csepegtess a szemebe citromlevet.
Havat (hole) tegyel el nekik.
a teljes lábnélküliség nem lenne jó
utálom ha dugás közben néznek szóval csak hátulról mehet a buli, aztán ha egy lába sincs akkor mindenféle dolgokat kell alápakolni hogy a rés szintje jó legyen, aztán ha eldől vagy ilyesmi az nagyon stresszes tud lenni
szóval legalább egyiknek meg kel hogy legyen, mert olyan gyorsan végzek hogy addig kibírja fél lábon is
ja és ne ordítson, utálom a hagzavart
gyűjtögetem anyáméknak a klíma vizét hogy télen azt párologtasság el a lakásban
ez a víz a kocsiba nem lenne hűtővíznek? anyám szerint nem lesz vízköves a párologtató a klímás víztől
Az ekezet szokas szerint lehagyva.Gondold hozza.
Motorozni talán, de én biztos nem cseszlek meg 😁 a többiek helyett nem tudok nyilatkozni. 🤣
Motorozni fogtok meg csesszetek meg?
Sanyibazmeg, felsírtam :D
Az utolsó pillanatban pont a ház körüli hasznosság az utolsó szempont, a halálod átéléséről van szó tehát vedd komolyabban, az utolsó gondolatod az legyen, hogy a leharcolt darab a fűnyírót vadul tolja a méteres parlagfűben vagy, hogy egy lábtalan tehát a seggénél markolva rángatott, de amúgy jó mellű és fiatal arcú a műlábával az arcod csapkodva ordít, hogy még még te zúzafejű párizsirúdméretű állat? 🤔
Ugye régen az a mondás járta, hogy a szépség és az okosság szorzata állandó, most meg... az életkor meg a hasznosság... öööö...ööö... párhuzamosságot mutat?
sajnos ezek házimunkára alkalmatlanok
szóval marad inkább az idősebb munkaképes egyed
Én is odavagyok értük. 😁
Ugye, akkor mégiscsak egy amputáltra van esélyed, ha huszonévesekben gondolkodol.
Most éppen nem érek rá, de majd elmorzsolok egy könnycseppet az éhező tüzépesek és kőművesekért. 😆
erre való az asszony......
nekem a föld túl messze van, meg lusta is vagyok, szóval inkább csak szerevezem a dolgot, meg amit nem bír el azt nagy duzzogva megcsinálom
de pl a 6 lovas fűnyírót alig tudta beindítani, hozattam vele 100as benzint azóta egy rántásra indul, így mindenki jól járt
Ez is lehet, nekem a kb. 5-6 meter nyomvonalhossz eseteben a levagott indak osszegyujtese tobb ido, mint maga a levagasuk.