Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amikor nagyon vastag lesz, a kozepen felgyulnek az elszaradt levelek, plusz azert a foldon ez is szeret probalkozni elterjedni, meg hat akkor nagy helyet foglal. Nekem a labakon allo felteto nap feloli oldalan van kifeszitve arnyekolonak.
Kinek szebb? Az építőanyagkereskedőnek, kőművesnek? Kicsinyes és személyes indokok alapján ne fosszuk meg embertársainkat a betevő falattól. 🙂
pedig ha csak ennyi zöldet telepítene mindenki máris szebb volna a világ
de most a beton és a bádog idejét éjük
A franc akar foglalkozni vele, ha kész akkor az azt jelenti, hogy kész nem pedig, hogy évekig bozótvágóval hadonászok. 😁
na ennyit azért én nem akarok vele kínlódni
ami lóg lefelé ha leér a földig megvágom, nem kell minden évben
a két végén szoktam néha megcsipkedni, ne tapadjon a szomszéd falára, meg ne lógjon a közlekedési útvonalba
amúgy sokkal szebb ha vastag a sövény, csak ha leér a földig nem fordul vissza hanem kúszik
nagyon életképes cucc, apáméknak elment kb 30 méterre egy tő a kerítésen pedig öntözve sincs sosem
En a tetejet sovenyvagoval a vegetacios idoszakban ket, esetleg harom alkalommal vegigvagom es ennyi. Az oldalat egy evben ha egyszer itt-ott kell igazitanom.
lehet vannak különbségek de alapból mind felfelé mászik
ami nekünk van az elérte a csúcsot és már lefelé jön, ezt kell néha kurtítani, plusz amióta lefelé jön azóta kúszik lent is
Van olyan borostyan, ami kerítésre valo, felfele torekszik, nincs ilyen sok oldalra kuszo indaja.
borostyánt?
2 évente kicsit meg kell vékonyítani, ha nem öntözöd akkor meg 3-4 évente
alul menne inkább jobban, de azt meg a fűnyíró lecsapkodja
nekünk megvan több mint 10 éve 2x kellett alul is igazítani rajta, az egyik kardommal megcsapkodtam az alját és fel lett szedve ami oldalra nőtt
Na végre. 😁
Ezt irtottam ki, a k@rvannya akar még sövényt is nyírni. 😬 😁
Olyan mint a vasutas. "gyere fiam, mozgasd az asztalt, levelet akarok írni" 😁
én már rájöttem sanyi szereti mutogatni magát ezért sem kerítés sem sövény 😅
egy ilyen kerítés egész olcsó és zöld
valami izmosabb oszlopokat leásol vadhálót ráteszel felülre 10-es betonvas aztán pár év alatt benövi
ha nem kell 2 l gyomirtó és máris meg van szüntetve
vannak olyan hálók aki lent sűrűbb aztán a kutya se szökik ki
Egy ilyet nálunk 70m-en simán kiborítana az első vihar ahogy megtette már 2 szomszédnál, nyílt a terep nincs szélvédelem. 😁
Nagyjából így. Nem a pénzhiány az oka, hogy nincs lezárva a belátás erre még futná csak döntés nincs, hogy egyáltalán akarjuk-e?
Nem akarom lezárni mert akkor amennyire nem látnak be annyira ki sem látni ráadásul a 2 méter kevés mivel a telek jóval lejjebb van mont az út így afölött még egy furgonból is belátni így felesleges.
Háát alsógatyában tényleg nem mászkálok meztelenül viszont igen, már megszokták az arrajárók ilyen tömeg amúgy csak akkor van mikor az M5-ön baleset van, csak a billencsek zavarnak mert bár 7.5-ös korlátozás van, de valamiért őket nem basztatják így sokszor tizesével jönnek, egyébként eleinte még zavart, de már észre sem vesszük főleg, hogy a nyílászárók cseréje óta bent alig hallani valamit.
hát én azt nem tudom mi, de hogy 70 métert zöld növénnyel beültetni biztos nem kevesebb pénz de nem kevesebb munka se(gondolkodós)
5 kila meg egy kis szabadidős elfoglaltság azt gond letudva a maradék 15 évére(kezeit széttáró) Ennél olcsóbb nincs nem is hiszem, hogy pénz kérdése lenne ez már tényleg aprópénz a mai világban(kezeit széttáró)
csálé a faxod csal a fényképezőgép(kezeit széttáró)
Bazmeg,ez is csálé.😆
ha zavarná , h belátnak hozzá, akkor ültetne leylandi ciprust, az egy éven belül teljesen eltakarná és nem volna millióba
Elméletileg nekem is nyitott lenne az udvar bár körbe sövény van meg tujafák(kezeit széttáró) nem nagyon lehet belátni. Meg egyébként eljön 6 autó az utcába 1 nap 😅
mi régen minden héten mentünk majsára, az éjszakai fürdőnek nevezett esti lubickolásra
aztán elkezdték érezhetően emelni az árakat és elmaradtak a látogatások
pl most majd 4 ezer, na ennyit akkor se fizetnék ha lenne sok felesleges zsetonom
főleg hogy a sok "extrát" nem venném igénybe
szóval megyünk szelidre de ott is a pecás helyekre aztán onnan támadjuk a strandot, ez a taktika 30 éve működik már
Én 25 métert egyedül csináltam. Ez azért lett 3 hétvége,mert csináltam neki egy 60 cm-is betonalapot. De az csak az urizálás miatt volt(kezeit széttáró) A lyukba beleteszed a z.szelvényt azt kiöntöd a zsákossal teljesen jó(kezeit széttáró)