Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most nézegettem a főfrontod 70 méter. Lehet már trapézlemezt venni 2000 ft-ért ami 1,06-ot fed. Elég lenne 1,8 magasság kellene belőle 66 db. ez nagyjából 250 ezer. Kellene hozzá 12 szál 40*40-es oszlopnak darabja kb. 6000 meg 24 szál 40* 20-as ennek darabja kb. 4000. A vas anyag 420-ból meglenne. kellene még 3 doboz festék+ ecset+hígító, 4-5 zsák zsákosbeton meg kb. 2 kg. hegesztőpálca. meg egy napra bérelni egy honda lyukfúrót (kezeit széttáró) 3 laza hétvége. az egész bele férne 5 kilóba(gondolkodós) Nekem pl.ennyit simán megérne, hogy ne fixírozzanak minden nap több ezren 😅
nyilván szereti a pörgést
Egyébként sanya,hogy lehet ott élni a főút szomszédságában? Ennyi erővel a hungárián is lakhatnál, ott sem kisebb a forgalom 😅 Szerintem legalább napi 3-4 ezer autó megy el a házad előtt ennek minimum fele teherautó(fejét fogó) Az egész portádat végig látni ki se mehetsz az ajtón alsógatyába, ha úgy szottyan kedved 😅 Legalább basszus egy lemezkerítést csinálnál. A zajon ugyan nem csökkent de nem bámul meg napi 4000 ember 😅
idén még nem voltam majsán de szerintem legalább egyszer elmegyünk(gondolkodós)
Tavaly is csak egyszer voltunk előtte 4-5 alkalommal is jártam(kezeit széttáró) Kécske közelebb van meg már nem is olyan szar, hogy a csúszdák ingyen vannak(kezeit széttáró) Múlt héten kecsón voltam vagy 5 éve már nem voltam ott meg szerintem még 5 évig nem is megyek(gondolkodós) Egy gazdag megyeszékhely szégyene az a strand(gondolkodós) Még egy olyan lepukkant szart(fejét fogó) Legalább olcsó volt a belépő cserébe volt egy 60-70 %-nyi cigány 😅
Lattad melyik nyert? 😆
Ja, holnap meló után lecsavarunk majsára és ott marad pár hétig a családból meg épp aki ráér belemegy. 😁 Augban meg tisza tó lesz.
Ez az új euro8-as szabvány környezetvédelmi tesztje?https://youtube.com/shorts/E91...
Ki van csukva ingazok,egesz nap benn vagyok a hoddan se vizsga se akku.A szurke meg itthon pihen,pesten nem voltam vasarnap ota.
A faszom ki van már megint az M5-el(ujját lefelé mutató)
Budáról 3 óra alatt értem haza az 1 órás út helyett megint. Múltkor egy busz égett ki most meg baleset baleset hátán(fejét fogó) https://szeged365.hu/2024/07/1...
Azzal kezdtem, hogy a lágymányosi hídon araszoltam egy fél órát mint kiderült egy motoros ért utol egy rav 4-et lehet zotya volt csak nem márkahű a musztánghoz(kezeit széttáró) Mondom minden fasza 45 perc otthon vagyok. Aha(fejét fogó) Megyek az m5-ön mondja a rádió, hogy teljes pályazár röszke felé az 56-osnál kigyulladt egy autó(kezeit széttáró) menet közben nézegetem a gépéest mondom nem gond lejövök dabasnál(kezeit széttáró) Aztán egyik pillanatból a másikra vihar kerekedett még jég is jött szerencsére pont az újhartyáni pihenőnél voltam megálltam amíg elvonul(gondolkodós) Ahogy kihajtok a pihenőből megint araszolás van(gondolkodós) Mondom ez nem lehet a baleset mert 5 km-es kocsisort mondtak az meg még 10-en pár km-re van(gondolkodós) 10 perc araszolás után kiderült, hogy a viharba kidőlt egy fa rá az autópályára fél pályát elzárta(fejét fogó) Lemegyek dabasnak, hogy kikerüljem a pályazárat még örültem is, hogy nincs forgalom, mondom a többi mind hülye belemegy a pályazárba(gondolkodós) Aztán táborfalvánál utolértem a tömeget tésanyik háza előtt(fejét fogó) Az ágyús körforgalomtól lajosmizséig 50-el lehetett menni(kezeit széttáró) Mondom nem baj legalább haladok nem állok a pályazárnál az m5-ön. Persze amikor a mizsei m5 felüljárón jöttem át már nyoma sem volt a dugónak addigra feloldották a pályazárat mert vidáman ment az m5-ön a forgalom röszke irányában 😅 Arról nem is beszélve, hogy az m5-ön egész évben basszák ezt a sávot 5 km-en terelés van. Mindig haladnak vele egy kicsit fentebb-fentebb de ez már azért kezd hasonlítani a soha véget nem érő történetre(fejét fogó)
na sanya legalább akasztotta a citromhoz a lakót délelőtt még nem volt rajta 😅
Ilyesmik,a szuzuki stilusu sajnos csak 22 es,a daytonanak meg lehet kicsi a levaghato darabja
Ok,koszi,egyszer belefutottam valami brutal kinai szarba,az belul bordas volt.
Akko leszedem a bordakat,es keresek boltot ahol foghato valami jobb marka ugy. Markolata.
Ahogy neztem a 24mm belso 125mm hosszu es a kb 15mm nel kezdodo gyuru mintas jo is lenne,ez utobbi meret kicsit erthetetlen,de ott van a vege a guminak,mellette a kapcsolo van.
Egy sniccerrel nehez ugy vagni hogy ne legyen sorvezetom.😃
Jellemzoen simak.
Ja, ez az és nagyon kényelmesen lehet fogni, elég puha. Pont passzolt az eredeti helyére ami megnyúlt és elforgott úgy 10 év után
Megnézem valamikor.
Megkopott a gumi.Csere egyben,komplett szett,ha jól emlékszem a telefonos érdeklődésre 149900.-
Ja,ebay,szemre jó 22-es tiger 1200,42e,balos fasza,nincs kopás,jobbos természetesen másik az elektromos gázszekció formája.
Fasza,majd felteszem ebay-re külön.
További túrás,van sokféle,vagy szar képnem látom milyen vagy 42-50-70-100e ért kettő,vagy csak balos.
Most felgyütt litván csávó,postával 23e-ért jobbos,bonnewille,kép alapján fasza.
Megérkezett,beszereltem hibátlan.
De van két kopott de jó markolatom.
Időmből kitelik,ledúrtam a gásütött gumit,méricskélek,ha találok 125mm hosszú,24mm gázszekció átmérőjű markolatgumit,ami olyan kinézet hogy a balosból szépen le lehet vágni 1,5 centit a kapcsoló miatt akkor még ha két szettet kell vennem 8e ért akkoris van egy szett tartalékban. 🤔
Mondjuk ilyen.

https://moto.autodoc.hu/dayton...
Zoli ezt neked talták ki, és még tul messze sincs neked.
https://www.economx.hu/magyar-...
Amugy mivel szenvedsz?
Az angolok nem tettek rá vagy a hondát barkácsolod
De 60 fokot már nem tudsz megfogni. Meg a műanyag markolat is.megsinylené
Egyébként meg az a dolga, kesztyűbe motorozik a többség
Olyan mint a kapton szalag,csak vastagabb.
Ha nem ragad hozza akkor gaz lesz,mert rasutni nem tudom,ha meg maradnak a bordak kiall a sima feluletbol.
Vegulis a ragaszto a leszedett bordak helyen megfogja.
Valamennyire.
Ahhoz a polietilén fóliáház amin a markolat fűtés van, lehet nem ragad kb. semmi.
Ezért vannak rajta a bordák gyárilag.
Az 1100-asomon volt markolatfűtésem , a vizes kesztyűt volt hogy szárogattam , azon kívül nem használtam , 15C fok alatt nincs motorozás ! 😉
Franc se tudja,kesztyűn át is érzem.
Passz,ez csak tartalék lesz,jelenleg találtam bontott cseredarabot,csak nehézkes a beszerzése.
Az új árát meg nem fizetem ki.
Jelenleg van 5-6 évem mire kell,de addig bármi előfordulhat,így készülök előre.
Akkor levágom a bordákat a faszba és mehet a pálmatex.
amiket én láttam mind sima volt, esetleg valami nagyon finom mintázat
palmatex 100 fokig tuti jó lesz
amúgy az új markolat gumi mennyire lesz majd hőszigetelő az eredetihez képest?