Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neten rendelve egy domino 999 ft házhozszállítással. 2Giga net rajta, 1 évig jó
én levenném azt a kapcsolót ami előtte van aztán betekerném egy ronggyal és benzint locsolnék rá
A boxer bmw-en etz gumi van 😁 pont jó volt rá pedig még kormány fűtés is van
Megnéztem. Angol fórumokon is ezt írják... Faragnak.
Egyenlore baromi nehezen jon le,szerintem ezt nem rahuztak hanem raontottek a gyumit.
A muanyag csovon van egy jopar borda,azokrol nem tudom csak cafatkakba leszedni.
inkább 4 mert postaköltség is van
de egy új szám új probléma, mert nem ismeri senki, ez lehet előny is meg hátrány is
A kártya (?).
Akkor szerintem megint lesz kétezer forintom. Évente egyszer.
csak ugye a legjobb esetben is egy évig lesz működőképes
...amúgy lehet venni kéz alól SIM-kártyát is.
https://www.jofogas.hu/magyarorszag?q=sim%20k%C3%A1rtya#channel=main_page_free_text

Kell használt telefon? Azt még többet veszek, akár a helyi piacon, vásárban, hirdetésben. Ja tudom, előtte terroristák arról indították a robbantást a hotel king davidnál vagy valami ilyen helyen. Persze.
Ja mégis, hisz itt is ezt csináljuk. 🙄 🤥 😅
Az én félémnek nincs ingerenciája sem, hogy hülye sms falakon idegeneknek bármit üzengessen. 😆
ez olyan mint anno a diszkókban az sms fal, már ha még valaki emlékszik ezekre, bár gondolom itt moderáció nincs
ilyen helyeken azért lehet üzengetni is egymásnak ha nagyon akarná az ember
sanyi féle nagyon bizalmatlan embereknek jó lehet 😉
A lakókocsiba tennék, de nem akarok fúrkálni viszont egy feleakkora kivezetés van a gázfűtésnek (amit úgysem használunk), na mindegy, még agyalok, ahol a hűtőnek van kivezetés az elég nagy átmérő csak az odavezetés poblémás vagy valamelyik abla annyira nyitva marad, de hát akkor meg jön befelé is a meleg. 😁
Irtam, hogy nem tudom, a fecebookra jo-e, de forumregisztraciora biztosan.
Nincs semmilyen kozossegi median profilok, igy nem tudom, mit- es hogyan kell.
ezekkel nem tudsz mit csinálni csak olvasni
20 éve még voltak olyanok amivel küldeni is tudtál sms-t
ezekből lehetett fasza sms bombákat gyártani, egyszer én is beszoptam kaptam 1500 sms-t, a nokia órákig küzdött vele
(kezeit széttáró)
féktisztítóval fújd be, és ha mégígy sem csúszik fel adj neki egy kis levegőt
amúgy vannak spéci markolat olajak amit 2 oldalú ragasztóval kell feltenni, igaz ennek kell pár hét mire rendesen megköt, de utána csak szikével mozdul meg
a mobilklíma így is úgy is egy rakás szar. egy félszobát nem képes lehűteni felejtős szerintem(kezeit széttáró)
szerintem a t-com botrány óta már nincs ilyen eldobható szám. regisztráltatni kell minden kártyát(gondolkodós)
én a marketplészen sosem találom meg a saját hirdetésemet de biztos ott van mert 1 hét alatt 350 kattintás felé szokott lenni 😅
özvegy? Azonnal le akarná kardozni mindenki 😅
Picit maceras mert a balos nem a sima felcsuszos,az is muanyag csore megy fel.
a rotakapák szarvai is 1" csövek
de a kondigépek karjai is 1"
Gondolom igen. A 7/8"-os kormany gumijai nevlegesen 22 es 24 mm (a nagyobbik a gazszektor oldala), a 1"-os kormanyra valo markolat pedig 25 es 28 mm szokott lenni.