Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagyok olyan dagadt hogy még a jobb kinézetű félkezű se állna szóba velem
szóval marad a lábatlan kivitel
Nem tüsténkedne , lábatlankodna feleslegesen ! 🙃
Akkor karjai nincsenek? Inkább csúszkáljon a csonkjain, de pörkölt nokedlivel legyen. 🧐
Nem írtam, hogy féllábú.
nekem nem lenne rossz, ráadásul pont szeretem ezeket a tücc-tücc zenéket
csak oda már 50+évesen nem vagyok való, meg a pörgést se bírnám már
freelac szerint egy fél lábúra még lenne esély, egy láb is több mit a semmi 😂
a modbiditást félretéve
öregapám testvére is egy fél lábúval kavart, nem tudom hogy mikor lett fél lábú a hölgy de gyerek lett legalább egy
szóval ha neki sikerült leélni vele az életét csak kibírnék én is pár percet
🤣
Ja nem is ezekkel van a baj, csak írtam hogy ezekből van ott sok. Aztán hogy neked melyik a rossz azt majd eldöntöd. 😆
Jelen állás szerint a körbálára nagyobb esélyed van 😁
Ezt a halálnemet azért ki kell érdemelni. Vagy ha nincs érdemed, akkor legyen pénzed, de az meg a saját bevallásod szerint módjával.
Úgyhogy neked ez nem pálya, esetleg egy mindenért hálás, amputált, húsz évesnél van esélyed.
Tavalyig a Balcsi felé voltak a nagyszínpadok, most egymással szemben a Balaton hossztengelyével párhuzamosan.
Hát... a fene tudja, elég régóta van, de talán nincs annyi, de csak szerintem nincs, most direkt nem kerestem rá.
Volt valami, ami az emberi gyarlóságból fakad, számomra teljesen érthetetlen, meg pár dolog, ami idiotizmus.
Maga az esemény ALAPBÓL nem rossz, zene- és zene napokon át, ebben semmi baj nincs.
pinával szerintem nem sokunknak lenne gondja, max betol az ember előtte egy kéket a biztonság kevéért
a piát is azért fogyassza a többség évtizedek óta avval se lehet nagy probléma
a drogot meg csak ki lehet bírni pár napig......
azért én inkább bekólázva álló fasszal halnék meg egy huszonéves leányban mint egy pótkocsiról leesett körbála alatt koszosan büdösen
RIP. gyari akku.
Állítólag sok pina, pia, meg drog van.
Amúgy Zamárdinál van, de a fél Balaton élvezheti a zenét, szóval arra gondosan ügyelünk hogy messzi elkerüljük a fesztiválok környékét is.
Amikor Újpesten laktunk akkor csukott ablaknál sem lehetett aludni mert a kurva sziget buffogott folyamatosan, inkább elköltöztem a reptér mellé, mert az csendesebb 😆
már 30 éve is volt, de akor más néven jóval szerényebb kivitelben, meg rokkos/elvont kivitel volt inkább
20éve már hasonló szervezettség volt mint mostanság
Jól érezték magukat az ott lévők😀
Az már volt 20 éve?
De mi van ott ami rossz? Azért kérdem mert még azt sem tudom hol volt a sound, sosem érdekeltek a fesztiválok a szigetet is csak azért ismerem mert az elsőknél még volt pár fuvarom oda. 😁
Ozora.
Ja, nem az a baj, hogy vege, hanem mindig van valami ott.
nem az a baj hogy vége hanem az hogy nem volt 20 évvel ezelőtt
a hígfos szigeten kívül semmi értelmes többnapos rendezvény nem volt
Mi a baj azzal, hogy vége? Mert a sound sohasem érhet véget? 🤔
Veget ert a Sound Zamardiban megint csak a baj es a baj.