Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egesz jo oldalakat talalok.
Most pl kiderult hogy kurvanagy a gebasz a kijevi legvedelemmel,bekaptak egy baszomnagy szórás rakettat,es az egyik elfogoraketa mellement,egy gyerekkorhazat razott meg rendesen.
Az a melóhelyemen vagyok és mégis basztatnak. 😒
legyél özvegy kocsis jónásné aztán nem basztat senki sem 😂
Néha agyalok, hogy mégis regelni kéne, de húzódozom erősen így hamar elmúlik a vágy.
sajnos mára már elkerülhetetlen lett
az a vicces hogy amikor az opelnak kinyiffant a biztonsági öv beakasztója helyi emberrel beszéltem a fészbukon keresztül, mert azt se tudtam hogy van neki bontott astra
de úgy nagyjából minden fajtaspecifikus fórum kihalt, ha valami gondod van 98% hogy a fészbukon találsz csak megoldást vagy innen kapsz megoldásra utaló linkeket
de mostanában ahogy nézegetem már ilyen 70-30% arányban van a kéretlen fos és az értelmes tartalom
amúgy én se használom rendeltetésszerűen
Nekem az egész fészbúk bizarr, tartózkodok is tőle. 😁
tudod mi az igazán bizarr?
ahogy itt elkezdtünk poénkodni ezeken a dolgokon a fészbuk egyből tolta a kezetlen-lábatlan videókat
pedig elhiheted egyre se kerestem rá
ez a dubaj remekül össze van rakva, viszonylag kis pénzből is el tudsz lenni, vannak ilyen lidl/kik szintű boltok amikben be tudsz szerezni mindent, pl vettek tök jó minőségű ingeket párezerért meg szövetgatyát stb olyan árakon hogy nálunk se kapnád meg olcsóbban
szállások is vannak nagyon olcsón, tudsz szórakozni is olcsón, de mégsem putris belvárosi romkocsma színvonal
ellenben a pénzköltésnek nemigen van felső határa, szerintem innen fedezik azt amit az alsóbb osztályokon nem szednek be.
ami fura hogy mindenhol van sok ember, pl a százforintos boltok pénztárainál is ott áll az indiai és pakolja be a cuccaid a szatyorba, de a szórakoztató helyeken is annyi az ember hogy ha leesik egy levél a fáról máris ott van egy dolgozó és felveszi, a fürdőben a vizes szarjaid gyorsan megszárítják és élére hajtogatva kapod meg
stbstb
Ha esetleg keze sincs az viszont gondot okozhat mert oké, hogy bárhol könnyen törzsgárdatag lehet, de ha az áhított halálnemet szeretnéd az jelentős fizikai melóval járhat a részedről amitól ódzkodsz még az oralitás is mert ha a csuklyás izma sem fejlett ......... 😒
A tróger vicc is vicc vagy nem, én ismertem igazi trógereket még, dolgoztam együtt velük, nem volt egy könnyű munka és nem voltak pallérozott elmék, de ezt nem volt érdemes nekik felemlegetni. 😁
szerencsére 😅
van többféle hasitasim(meghajlós) Hétköznap a nagyobbat használom abba benne van minden. Kirándulni a kisebbet abba nincs csak lové, cigi, autókulcs 😅 De ezeknek is felment az ára. régen a piacon tudtam venni 900 ft-ért hasitasit ami 2 évet kibírt most már 2000+ (fejét fogó)
épp nézegetem dubaji szállodákat 35 ezer ft/körül van szoba / éj Balatonnál ennyivel nem elégszenek meg de hát az még is csak a magyar tenger 😅
ezt sokan szeretnénk tudni túl van variálva főleg egy nókiásnak 😅
Mondjuk eltelt fél év egyszer töltöttem negyed órát a szpringbe idén oszlopról(kezeit széttáró)
nálunk nem kell máshogy használni a vellanyautót(szemeit körbeforgató) Bele kell ülni oszt menni(kezeit széttáró) pont úgy mint a benzines társainál 😅
20 alatt van(dollárjeles)
ja a dákó éves kötelezője 20 alatt van a kaszkó meg 55 fele(gondolkodós) Tényleg geci drága 😅
Eljött hozzánk egy régi cimborám faterja. Gondolkozik ilyen villanydákón 4,5 körül már lehet venni 40+ ezer km-eset. (kezeit széttáró) Mondtam neki Dinibá nem a maga mérete szerintem az öreg vagy 120 kg. Azt mondja nem tudja mert most lát ilyet közelről(kezeit széttáró) elkértem a nejtől a kulcsot mondom forduljunk vele egyet Dinibá próbálja ki. Teljes hátratolt üléssel egész faszán elfért benne még én is mellette 😆 Tetszett neki azt mondja még magasabb is mint az átlag kisautó neki városi a-ból b-be furikázásra kellene 70+ évesen már nem dolgozik napeleme van. (kezeit széttáró)
Az en "beteg elmem" csak targyiasitotta, hogy neked mire van lehetoseged, es nem mas alapjan, csak amivel dicsekedni szoktal.
Ertem, hogy elobb leirtad mintsem vegiggondoltad volna, bizonyitekul az, hogy az en megjegyzesemet tovabbgondolva olyant olvastal bele, amit en nem is irtam, de hat en mar ezt megszoktam.
nálam rendbe van minden villanyos dolog(kezeit széttáró) jutubról dolgozok tehát hiba nincs(meghajlós)
Nah,uj tema,parkszájd profi szerszam.
a te beteg elméd hozta fel a témát
Trogerek vagytok, ezzel viccelni?
Viszont nem lehet kirúgni a lábát ha egy sincs. 🤔
... de az is csak azért, mert nem tudna elfutni 😅