Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"A tudás ellensége nem a tudatlanság hanem a tudás illúziója" Stephen Hawking
Ahh,eccerubb ahogy irtam,furgon hatfalhoz huzva,de gyakorlatilag megall egyenesben egy sik feluleten,nem megy sehova.En nrm tamasztok
sportgépeknél a sárvédőt azért le kellene dobni 😀
Na olyat nem láttam.
a futóművet támasszák ki hogy a teleszkóp ne tudjon rugózni de ne is legyen feszített állapotban
Hulyeseg,az oldaltamaszon rosszabb,es van olyan tipus ahol gyenge is a rogzitese.
igen(gondolkodós) Ez lenne a normális(kezeit széttáró)
a profik kitámasszak és úgy húzzák le
én nem vagyok profi én sosem baszakodtam vele
Annak is megvan az oka, már kevésbé tartanak bárkitől, nyugdíj fixen jön bárki van hatalmon így lehet kiabálni, a barátok vagy meghaltak vagy kiderült, hogy inkább ellenségek voltak egész életükben ezért már nincs kiért visszafogni magát na meg kiderül, hogy most a vége felé mindenki leszarja és semmibe nézi a legszűkebb környezetében is (kivéve ha örökséget várnak) így egy állandó növekvő harag alakul ki ami miatt már mindenhol képes vitatkozni. 😆
Az tokmindegy,a lenyeg hogy a teleszkop ne rugozzon.
Ez egyszeru lenne, mert a telobecsuszo burkolva van nalam.
Mit kell ezen felni,elso villahid alul ketfele elore lefeszited,hatul ket helyen,vaz vagy lengovilla ket oldalt hatra szinten.Jol osdzeul a futomu,es meg se moccan cssk a futoval egyutt,oszt csa.Oldaltamasz felcsukva.
Holnap.
Amúgy van benne félsz, hogy jól kötöttem-e fel a futóra...
Motorozzatok mar baze.😀
Engem nem zavar (túllépek, ahogy írod), amikor megírtam nektek, csak mint érdekesség, mint ahogy írtam is, lám, megint az van, amit eddig állítottam. Bár perverznek tűnik, de szándékosan megyek, hiszen fontosnak tartom azt, amikor meghirdetnek egy összetartó bulit, rám ne mondják, hogy kerülöm őket.
Ezzel más is igy van, én is tudnék sok sok hasonló példát, de egyrészt kerülöm az ilyen társaságot másrészt nem mérgezem magam folyton ilyen felháborodásokkal. Sokkal fontosabbak és néha nagyobbak a saját problémáim. A saját emberem együgyű gondolkodásán és pénzhajhászásán megütközök minden nap, de ezeken tul kell lépni. Ha mindig másokkal foglalkozol magadra nem marad időd.
Az alkesznak, a máról-holnapra élőnek biztosan nem én. Viszont akivel együtt maszekolunk néha, és hasonlóan konszolidált életet él, akivel holnap hajnalban indulok világot látni, ott nincs baj.
És pont örülök, hogy megtehetem azt, hogy válogassak az emberek között, és ebbe beletartozik, hogy az amúgy szerencsétlen cigány közfogis takarítónő hozzám jár az összes kibaszott problémájával segítségért.
Hát, az ember a rokonait, kollégáit nem feltétlenül választhatja ki.
Teszek érte? Teszek, de inkább köpjem magam szembe?
(De félreérted, nem engem piszkálnak, csak én jelenek meg mint ok a elbaszott életükre.)
Amikor cigivel a kezében, bérlakásban élve, azon kesereg - nem tudom így volt-e csak sajnáltatta-e magát - hogy a hónap végén 40 deka darált húst vegyen vagy 50 dekát a kiccsaládnak, mert a Fideszesek ellopják és ezért van ő szopóágon, és félve megjegyzem, hogy a napi egy doboz cigi kb 60 darab ezres és a felesége is bagózik (mert bagózik), akkor még az én anyámat, mi közöm hozzá?
Nagy valószínűséggel nem ő a legnépszerűbb ember ott,aztán ennek fényében kapja a csomagot.
Mondom nem jo társaságot választasz. De hát kinek milyen jut, mert hát azért teszel is érte hogy piszkáljanak 😅
De, nevettem. Kinomban.
Te ezen nem tudsz röhögni?Hát tényleg egy megsavanyodott hülye vagy.......
Nehéz röhögni akkor, amikor a hülye levezeti, hogy ha lenne háború, akkor nekem előbb kéne mennem a frontra mint neki, mert én többet keresek (ergo jobb életem van, és ha előbb megdöglök, akkor kiegyenlítődik a különbség).
Ez az én szövegem, ezt már ezer éve írtam, ez amúgy az idősekre is igaz (ha nem is olyan mértékben), a moderáció ott is nehézségekbe ütközik már.